Westworld

  • 75 283
  • 790
# 660
Начи...снощи си пуснах 10епизод.Та там Бърнард си говори с Форд все едно Б е Арнолд...?Още тогава му говори като на хост...
Освен това,когато Уилям се разкри пред Долорес и я намушка,дойде Теди и го застреля няколко пъти.Уилям не умря...стана по-късно и тръгна...беше и на тържеството,но със счупена ръка/Долорес я счупи/.
Също когато Мейв възстана,ония от поддръжката и казаха,че някой си с кода на Арнолд  е влизал и е променил настройките и...
И не схванах накрая Долорес говореше със себе си...т.е. с предишна Д и уж така и помогна да се осъзнае?
Виж целия пост
# 661
Пълна каша е този филм. Явно винаги ще има сцени и реплики, които уж съм гледала, а не съм запомнила (ама хич , все едно ги гледам за първи път). Сега примерно жена във вана - изобщо не помня. Иначе ваната с падането на убития човек вътре (убит от празен хост) - да - смесването на бяло с червено - поне 2 пъти го дадоха последната серия. Прави ли ви впечатление, че в началото на всяка серия, като дават за предишните серии казват някои реплики по малко по-друг начин, отколкото са казани в конкретната серия, когато са си я давали. Времевите линии при Бърнард и Елси - той й обяснява, че Форд е мъртъв, че няма да дойде контролен екип, който да ги спаси. От друга страна Елси е зарязана от самия Бърнард - вързана, с кофа и протеинови закуски. Значи между тази случка и така да го кажем сега не може да е минало много време. (така де, за колко ще й стигнат тези закуски) Та според мен Бърнард и Елси е в сегашно време.
Аз мисля, че Шарлът каза точно, че е днк тест.
Това изобщо не го помня. Миии, Форд го е съобразил това. Grinning

Сега изобщо си нямам идея Уилям какво ще прави като срещна дъщеря си. А тя пък какъв план има, какво точно иска да постигне/научи в парка?

А тези топчета какво са? Съзнанията на гостите на парка? И това с цел каква? Да могат, ако искат, да убият някого, да създадат негово тяло с топчето и евентуално този да кажем клонинг да може да бъде контролиран?

А Бърнард какво си копира от Питър Абернати, той самият знае ли какво е и ще му послужи ли за нещо? Освен това Бърнард каза, че сега вече Форд не го контролира, но от друга страна нали Форд стартира нова история, така че е вероятно пак да упражнява някакъв контрол по някакъв начин. Или просто защото на Бърнард му се иска да е така (сам да прави избори) и затова го каза? Въпроси и въпроси, постоянно изникват нови.
Виж целия пост
# 662
ina.ina
+1  Peace
Вярно е каша...аз снощи като гледах серията/10ти еп/ все едно я гледам за сефте  Crazy
Виж целия пост
# 663
Разколебахте ме и мен за ваната, вече не съм толкова сигурна. Laughing Аз не помня хост да пада във вана, това е когато Бърнард ги убива ли? Според мен показаха ръката във ваната, не помня дали беше кървава, но самата вана, със стичащата се вода беше много червена и Уилям си го спомни, когато жената на Лорънс беше под дъжда, реших, че това е викнало спомена.

На мен ми е най-интересно за червеното топче и чие съзнание е в него, намерих една дълга статия, в която са описани всички заподозрени.

https://www.vanityfair.com/hollywood/2018/05/westworld-who-did-b … dle-of-the-sphinx

Харесва ми идеята да има два човешки хоста, Долорес да си направи нов Арнолд, а Форд да върне младия Уилям и старият Уилям да решава дали да убие младия си вариант или да се самоубие. Клипчето, което са дали с разговора между Долорес и Бърнард, направо ме разби, не го помнех, но наистина звучи сякаш Долорес го интервюира като новосъздаден Арнолд, както Уилям говореше с Джеймс Делос.
Виж целия пост
# 664
А що дъртия Уилям не умря,когато Теди го застреля?
Виж целия пост
# 665
А що дъртия Уилям не умря,когато Теди го застреля?

Щото тогава хостовете още не можеха да убиват хора. Това стана възможно след партито, на което Долорес застреля Форд.
Виж целия пост
# 666
Аз даже не помня Теди да убива Уилям. Според мен Уилям си е жив, защото е важен за цялата история. Само го прострелват за по-интересно. Laughing
Виж целия пост
# 667
Записвам се за темата. Хубав  сериал.  Това с времевите линии обясниха доста неща.
Виж целия пост
# 668
Разколебахте ме и мен за ваната, вече не съм толкова сигурна. Laughing Аз не помня хост да пада във вана, това е когато Бърнард ги убива ли? Според мен показаха ръката във ваната, не помня дали беше кървава, но самата вана, със стичащата се вода беше много червена и Уилям си го спомни, когато жената на Лорънс беше под дъжда, реших, че това е викнало спомена.

На мен ми е най-интересно за червеното топче и чие съзнание е в него, намерих една дълга статия, в която са описани всички заподозрени.

https://www.vanityfair.com/hollywood/2018/05/westworld-who-did-b … dle-of-the-sphinx
...

Два пъти уцелвам втората половина от последната серия, та това с ваната го видях - ми, според мен не е червена водата. Peace Simple Smile

Топчетата, дето са съзнания - със стария Делос същата ли е технологията? Ако да - то тогава не знам това топче (съзнание) дали въобще ще проработи, щото нали стария Делос беше възстановяван 149 пъти.

Записвам се за темата. Хубав  сериал.  Това с времевите линии обясниха доста неща.

Miriel, ти си го гледаш от 2016 г. или сега си изгледала първия сезон накуп? Grinning
Виж целия пост
# 669
Сега изгледах целия първи сезон, точно преди трети епизод по НВО. Много време стояха на компютъра. Когато ММ отказа да го гледа си го пуснах сама. От прочетеното в темата съжалявам, че го изтрих. Май ще трябва отново да се гледа, за да хвана всички следи и парчетата съвсем да си паснат на мястото.
Виж целия пост
# 670
Сега изгледах целия първи сезон, точно преди трети епизод по НВО. Много време стояха на компютъра. Когато ММ отказа да го гледа си го пуснах сама. От прочетеното в темата съжалявам, че го изтрих. Май ще трябва отново да се гледа, за да хвана всички следи и парчетата съвсем да си паснат на мястото.

Мхм. Grinning
Виж целия пост
# 671
Доста логично звучи, точно както трите линии на Долорес в първи сезон. Но ако Бърнард сега върви по своя път на самоосъзнаване, ми е много интересно как се вписва цялата история с големия файл, смяна на тела и т.н.
Тъкмо най-сетне го гледам епизода. Интересно е с трите за Бърнард.
Наистина на доста чуденки ни отговориха.
Виж целия пост
# 672
Начи...снощи си пуснах 10епизод.Та там Бърнард си говори с Форд все едно Б е Арнолд...?Още тогава му говори като на хост...
Освен това,когато Уилям се разкри пред Долорес и я намушка,дойде Теди и го застреля няколко пъти.Уилям не умря...стана по-късно и тръгна...беше и на тържеството,но със счупена ръка/Долорес я счупи/.
Също когато Мейв възстана,ония от поддръжката и казаха,че някой си с кода на Арнолд  е влизал и е променил настройките и...
И не схванах накрая Долорес говореше със себе си...т.е. с предишна Д и уж така и помогна да се осъзнае?
Оръжията в парка бяха направени да не убиват гостите, а само хостовете и като простреляха Уилям не го убиха.

Долорес говореше в главата си със себе си. В онзи огромния пост бях сложила и снимка. Тя говореше с Уаиът все едно.
Виж целия пост
# 673
Е, как ви се стори? Аз имам някои забележки, дребни детайли, ама дразнят.
Виж целия пост
# 674
Аз ще гледам тези дни. нещо разкри ли се важно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия