
Хубав и усмихнат ден ви пожелавам










Диди,
Тара,
Веселинова















Всъщност май Бирсен го споделила ,а аз и вярвам....на нея само 

мерси за всичко споделено.
Както и да я правят, на 23-годишна няма как да я направят, освен да вдигнат с някоя друга година възрастта на Пелин.
Дано си паснат и със Саадет, а аз ще се опитам да свикна с нея поне, щом Керем участва в сериала.
Толкова усилия положи, милият, заслужава голям успех.



мерси за всичко споделено.
Както и да я правят, на 23-годишна няма как да я направят, освен да вдигнат с някоя друга година възрастта на Пелин.
Дано си паснат и със Саадет, а аз ще се опитам да свикна с нея поне, щом Керем участва в сериала.
Толкова усилия положи, милият, заслужава голям успех.



благодаря за споделена информация 
Саадет също ми е симпатична и дано им се получи играта 
) 


Препоръчани теми