По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 135
   Честит ден на народните будители!!! Нека се преклоним пред творците и пазителите на българската духовна и културна традиция. Честит празник и на всички учители. bouquet bouquet bouquet
   Хубав и усмихнат ден ви пожелавам  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Честит празник и от мен  Hug Hug Hug

 Wink Wink Wink



Снеже, bouquet Hug
Веселинова,  Hug


Сега колко е вярно и колко не,но предполагам,че Бюсра Девели е в нашия сериал ето и причината която ме кара да го мисля... Peace

Виж целия пост
# 137
https://twitter.com/eliftekin_SS/status/793167494613757952

Това го четах някъде,но сега го казали и тук става въпрос за първата крачка за започване на връзката им със Серенай кой направил бил Керем който се чудел дали да и прати смс било още по време на снимките на Шереф Меселеси и питал един от приятелите си там не се цитира име дали да го изпрати и той казал прати след като Керем писал и го изпратил от вълнение едва стоял на стола
Чак си го представих тоя олай... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 138
Виж целия пост
# 139


Готвят ни Саадетчето за ролята  Laughing грим мрим аджаба за някакви промо снимки ли е харесва ми,че ползват натуралности ако я нацапат много още по голяма ще изглежда  Peace

Бюшра е последвала Едже впрочем да съобщя и това  Laughing
Виж целия пост
# 140
Привет, мили момичета Hug Hug Hug

Снеже, Hug Heart Eyes Диди, Hug Heart Eyes ТараHug Heart Eyes Веселинова Hug  Heart Eyes

Здравейте момичета  Hug

Известно ли е, кога ще започне излъчването на новия сериал на Керем?

Привет Hug Hug Hug
не се знае кога ще започне излъчването на сериала, защото все още снимките не са започнали.. В туитър коментират, че снимките се отложили пак.. Явно Ай Япъм все още се ослушват в кой ден да сложат сериала и затова все още не е дадено старт на снимките..Този сезон битката между сериалите е жестока.. Всички звезди са или по екраните, или пък се готвят да се появят с някое дизи. Докато миналия сезон беше голяма суша.. Peace Peace Peace

Диди, жената, която е пуснала снимката, е гримьорка..В туитър веднага й писаха дали се готвят за промо снимки..Жената отговорила, че се опитват да открият точната визия за новия проект.. Демек скоро ще излизат промо снимки.. Peace Peace
А прочете ли пък, че Серка се влюбила в усмивката на Керемчи?
Сега не ми се търси отрезката от вестниците, но в репортажа си за поредното списание Серенай е казала, че интелектът, добрите намерения, вярата в себе си, усмивката, походката у един мъж могат да й омаят главата.. Умеели са да се забавляват страхотно с Керем, прекарвали времето си много ползотворно.. Връзката им била много ценна..Енергията й, докато е с него се покачвала главоломно..

Бужин пусна снимката на Гюркан Уйгур.. Явно продължават тренировките по бокс Peace Peace



Поздравче за вас с любима песен на Мустафа Джеджели и Керем Сайер.. Peace Peace Peace

Боже, как нямам търпение да го гледам този Керемчи вече на екрана.. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Виж целия пост
# 141
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Диди, Лили, bouquet bouquet

Готино клипче на братя Калъч. Wink Heart Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=h60FQ8US5vY



Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 142


Привет!  Hug Hug Hug
Лили,Снеже  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 143
Продължават да готвят имажа на Саадет Laughing май ще изкарат младежкото от нея като гледам изглежда енергична жената  Party Party Party

Виж целия пост
# 144
Вярно или не не зная,но в туитър плъзна слух ,че Бурак Тамдоан е в нашето дизи
Гледах го Аннелерите и Анналарите беше ужасна твар  Thinking
Дали е един от Миркеламоолу?  Whistling Всъщност май Бирсен го споделила ,а аз и вярвам....на нея само Simple Smile


Виж целия пост
# 145
Добро утро! Hug Hug Hug

Диди, Heart Eyes мерси за всичко споделено.  bouquet  Както и да я правят, на 23-годишна няма как да я направят, освен да вдигнат с някоя друга година възрастта на Пелин.  Mr. Green Ама тя и Ханде Доандемир не приличаше на 18-годишна, когато игра гимназистка във "В очакване на слънцето" и изглежда на по-голяма от Керо, ама ги харесаха като двойка.  Wink Дано си паснат и със Саадет, а аз ще се опитам да свикна с нея поне, щом Керем участва в сериала.  Peace Толкова усилия положи, милият, заслужава голям успех. Praynig Praynig Praynig



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 146
Добро утро! Hug Hug Hug

Диди, Heart Eyes мерси за всичко споделено.  bouquet  Както и да я правят, на 23-годишна няма как да я направят, освен да вдигнат с някоя друга година възрастта на Пелин.  Mr. Green Ама тя и Ханде Доандемир не приличаше на 18-годишна, когато игра гимназистка във "В очакване на слънцето" и изглежда на по-голяма от Керо, ама ги харесаха като двойка.  Wink Дано си паснат и със Саадет, а аз ще се опитам да свикна с нея поне, щом Керем участва в сериала.  Peace Толкова усилия положи, милият, заслужава голям успех. Praynig Praynig Praynig



Приятен ден! bouquet

Здравейте и от мен Simple Smile благодаря за споделена информация Simple Smile
  Снежи, аз съм една от тези, които много харесват Керем и Ханде като екранна двойка, даже тайничко се надявах пак да ги гледам някъде заедно, но не винаги става това, което искаме...  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Саадет също ми е симпатична и дано им се получи играта Simple Smile

  Хубав ден пожелавам на всички Simple Smile)
Виж целия пост
# 147
Айде доживяхме  Laughing Laughing Laughing



Веселинова не е интересно ако е една и съща има толкова мацки дето чакат да играят с него
Аз примерно искам много с Неслихан,Фахрийе и тн ама мене пита ли ме някой на Саадет и свикнах бързо чак се чудя на себе си може би защото пак се набляга на мъжкия кадър дано има успех момчето ни не само той сигурно всички се трудиха зверски  Peace Hug
Виж целия пост
# 148
 Party Party Party


Виж целия пост
# 149
А голям кеф е и първата снимка на Али дойде при нас в кадър Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Толкова съм се затъжила за Керем ,че с всеки щях да го гледам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия