По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 210
Пак се върнахме във началото  Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 211
Диди, Hug  аз все още не знам доколко е вярно, но пък щом Ранини е писала, а и има някакво съобщение на Япъма... сигурно е достоверно.  Peace newsm78 Така..., ако е вярно - явно са разбрали, че Саадет не е подходяща за ролята, ама то това трябваше да им е ясно от самото начало.  Peace Визуално никак не си отиват с Керем, а и е височка, каквото и да си говорим.  Stop Всичко това обаче трябваше да го предвидят преди да я викнат на сета.  ooooh! Но пък добре, че се усетиха сравнително навреме, щото сериалът не е започнал и не е непоправимо. Ако се бяха усетили по-късно, по-лошо щеше да е, тогава нямаше да има връщане назад. Wink Peace

А сега сме пак на позиция - Дамла или Хазал?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 212
Дидиbouquet Хих, ако е вярно, сигурно Господ е чул молитвите ми.  Mr. Green За добро е, не го съжалявай. Wink
Направо ги е пречул  Joy Joy Joy Joy
Гадното е,че Керем беше се въудушевил защото я харесвал като актриса и професионалист туй беше велик казък аджаба наистина ли ще снима нещо извън Т или АЯ са решили,че наистина не става за ролята?  newsm78 ooooh!




 И мойте, и мойте!
Айде Хазалчето и ще съм най-доволна на света!
Виж целия пост
# 213

 И мойте, и мойте!

Айде Хазалчето и ще съм най-доволна на света!

Амин!  newsm17 newsm17 newsm17

И на тази ще съм много доволна. Wink

Виж целия пост
# 214



Каквото такова момичета то ще си проличи белким бързо се организират да запълнят липсата на Саадетката и да почнат на ново снимките  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 215
Да, ДидиHug то вече ми писна... а и това със Саадет не го очаквах.  Shocked Peace Която, тя ще е, вече съм напълно примирена.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 216
Хммм Осман Алкаш който ще играе Рауф в нашето дизи
е последвал Серенай аджаба да не е тя Пелин? hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 217
Да, ДидиHug то вече ми писна... а и това със Саадет не го очаквах.  Shocked Peace Която, тя ще е, вече съм напълно примирена.  Crossing Arms
Peace Peace Peace

Никой не го очакваше направо си беше шок нищо да и върви по вода на девойката какво да кажа друго дано има успех там накъде се е запътила,а на нашия му намерят най-доброто което може да има  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 218
Здравейте Simple Smile Не успях да прочета по-задните страници, но от последната разбрах, че ще сменят Саадет, защо така? Нали щяха да започват снимките... сега колко време ще им трябва да изберат партньорка на Керем Sad Тъкмо се бях зарадвала, че скоро ще го гледам.
  Иначе съм за Хазал, само не мога да си я представя като балерина, малко ми е тромавичка, но много си я харесвам Simple Smile
  Приятна вечер на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 219
От всичко, което прочетох, направо изпаднах в тих ужас. Grinning Бях свикнала със Саадет, но се надявам, че много скоро ще намерят нова и по-добра балерина за нашия Али.
Виж целия пост
# 220
Привет, мили момичета Hug Hug Hug
На мен пък очакванията ми от този сериал съвсем спаднаха.. Не искам да бъда зла пророчица, но явно този проект нещо не му е на  сърце на Ай Япъма..  Защо иначе ще е този гаф? защото за мен това е гаф.. Уж сключиха договор със Саадет, почнаха дори снимките и сега изведнъж, тя имала нов проект в чужбина.. Ами не би лИ трябвало да има някакви клаузи в договорите им, който да им забранява работа по други проекти? Не знам..Тъмна Индия ми е това.. Но вътрешно вече съм се нагласила, че този сериал няма да го бъде..жалко ще бъде само за труда на Керемчи..
Пък толкова много ми липсва на екрана..

А за друга партньорка и аз съм за Хазал..но нас кой ни пита Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Едва вчера говори момчето за сериала.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Виж целия пост
# 221
Привет, мили момичета Hug Hug Hug
На мен пък очакванията ми от този сериал съвсем спаднаха.. Не искам да бъда зла пророчица, но явно този проект нещо не му е на  сърце на Ай Япъма..  Защо иначе ще е този гаф? защото за мен това е гаф.. Уж сключиха договор със Саадет, почнаха дори снимките и сега изведнъж, тя имала нов проект в чужбина.. Ами не би лИ трябвало да има някакви клаузи в договорите им, който да им забранява работа по други проекти? Не знам..Тъмна Индия ми е това.. Но вътрешно вече съм се нагласила, че този сериал няма да го бъде..жалко ще бъде само за труда на Керемчи..
Пък толкова много ми липсва на екрана..

А за друга партньорка и аз съм за Хазал..но нас кой ни пита Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Едва вчера говори момчето за сериала.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Лили спокойно сега седни и се замисли,че Ай Япъм направиха грешка и за мен това е целта да я премахнат Саадет ако искат и пластична операция да и приложат не лови повече от 29 години,а на 33 ,а ще играе 23 годишна...цялата история я правят за да намерят точната двойка за мен нещо за което ще се говори дълго в началото и аз се ядосах,но после се замислих и си казах от тези двамата нямаше да го бъде така на мен вече ми е все тази...щеше да се гледа за мен сериала ще се гледа независимо с която и да е само се чудя какво е това приготвяне за тая Пелин като,че ли златна някаква да намерят да става за нещо и да ми е поносима за гледане...
Аз пак казвам не съм за никой вече който той нали Керем е вътре туй ми стига дори и Хазал,Дамла и тн ще кандисам такъв озлем ме гони за него понеже  ooooh! Sad
Като се замисля,не е единственият дето му спрягат партньорки на поразия нали тъй? Wink
Виж целия пост
# 222
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Лили,  Hug аз мисля по съвсем различен начин.  Peace Някакси съм по-спокойна, че няма да е Саадет, щото не си подхождаха, видимо беше.  Peace Дано този път са по-прецизни и се спрат на точната актриса, тогава ще имат успех.  Praynig Просто АЯ през този сезон малко се излагат с подбора на кастовете за сериалите си, да не говорим, че Къванч и Туба щяха да снимат съвсем друг сериал, с друг сюжет, в последния момент промениха всичко.. ама ето снощи добре тръгнаха. Peace

Дидко, Hug bouquet



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 223
Добро утро,момичета  Hug
Хайде пак честито  Laughing
https://twitter.com/CAPAKEK/status/796991997022183425
Виж целия пост
# 224
Хмм колко вярно не знам,но мен лично ми се иска няма и да лъжа,че храня симпатии много към тази девойка...дано е тя  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия