По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 225
Ники,  Hug благодаря за инфото. bouquet

Диди, bouquet

Лейля Лидия и на мен ми харесва визуално, Party Heart Eyes но се опасявам, че е височка. newsm78

Виж целия пост
# 226
Хубаво е момичето (Лейля), добра актриса е. Много е естествена.
Стискам им палци.
Според мен Саадет няма задграничен проект. Беше културно извинение за пред феновете. Тя съвсем скоро приключи във "възела", където едва ли е очаквала да се приключи така скоро, за да поема други ангажименти. По-скоро не е станала спойката между нея и Керем. Така че - за добро е! Само дето не ни остана търпение вече.
Може да е пускано, но какво пречи  Wink

Виж целия пост
# 227
Диди Hug Heart Eyes, Габи Hug Heart Eyes, Снеже Hug Heart Eyes, Ники Hug Heart Eyes, Таня Hug Heart Eyes, Веселинова Hug Heart Eyes

И аз мисля, че това с проекта в чужбина просто беше  извинение..Тази Бирсен Алтунташ, за която Диди  Hugказва, че споделя достоверна информация, е писала, че не са останали доволни от играта й..

За новата партньорка все още никой не е писал официално в това число и Ранини.. Само в едно папарашко предаване са го казали и новината тръгнала оттам.. Поне аз така разбрах..  Лейля ми харесва като визия Peace Peace Като игра има какво да се иска.. Но и аз като Снежето Hug мисля, че е доста височка за Керем.. 1.75 била..

Сладур голям е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 228
Аз без да ги гледам ръстовете улавям лицева химия може и на пантоф да я кара и цвичка в общите сцени харесвам я много като визия ама трябва да сменят името,че Пелин в Татлъто сега и тука Пелин направо Пелин да се прекръсти ще почнат да я подиграват като Емре Кънай,че играел все в слънчеви проекти...
Аз съм за Лейля Лидия независимо ръста пак се повтарям!  Peace


Виж целия пост
# 229
Лили,  Hug вярно е, че има какво да се желае от играта на Лейля, съгласна съм. Peace От теб разбрах, че не е сигурно това партньорство, щото инфото не е от сигурен източник. Докато няма потвърждение от Ранини или Бирсен, или от самите АЯ, не вярвам.  Peace А за играта на Саадет - не се учудвам, още в началото  споделих, че и на мен не ми харесва. ooooh! Все пак пускам едно клипче на Керем и Лейля на Берна. Wink

Диди, Hug

"Why don't we open up?" Kerem Bürsin & Leyla Lydia Tuğutlu



Приятна вечер! bouquet
Виж целия пост
# 230
Добър вечер на всички!
Снеже Hug Доста неща ми се натрупаха да пусна,но чаках излизането на бекстейджа и ето една смеска с роли и фотосесията и дано ви харесат  Hug Hug Hug
















Виж целия пост
# 231
Добър вечер на всички! Hug Hug Hug
Гледахте ли Келебеците? Heart Eyes Сега идвам с една новина стана ясна на Келебеците и то това е,че Лейля Лидия Туутлу ще партнира на Керемчо със сигурност аз не се шашардисвам защото пишат във вестник предимно е истина пък и вчера Бурак Бужин хареса колаж на Лейля и Керем
Ами честито да ни е поне е млада и мясаща на нещо оправдаваща 23 години...
Проблема обаче е следния  Mr. Green Нека девойката да не се казва Пелин! Thinking
Честито 2-ро Келебече и на Чааръ за ПК която скоро ще е с нас в БШАГ  Party




Виж целия пост
# 232


Първо Керем последва Лейля Лидия след което тя еми да ни е честито  Hug
Впрочем ТВ Елештирмени каза,че януари ще започнат излъчване и скоро ще подновят сета  Peace
Виж целия пост
# 233
И един колаж от мен  Whistling Whistling Whistling

Виж целия пост
# 234
Здравейте Simple Smile Ако наистина партньорка на Керем бъде Лейля Лидия ще съм  много доволна. Много си я харесвам, много ми е сладка Simple Smile Гледах Сладко отмъщение, в който тя играеше и ме беше яд, че го спират, но след тази новина съм още по-доволна Simple Smile Така ще гледам двама актьори, които много ми харесват, дано проекта да си заслужава Simple Smile
 Хубав следобед на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Снимка от сета, явно снимките продължават.. Щом Керем и Лейля са се последвали взаимно, демек вече всичко е ясно..  Лейля ще е Пелин Peace Peace Peace Peace

Виж целия пост
# 236
Привет! Hug Hug

Чета ви, не ви изпискам от поглед Joy, но нямаше с какво да се включа. Лейля ми е странен избор за партньорка, да видим какво ще се получи Peace

Лили Heart Eyes, всичко живо с шапка, само Керем са го оставили да вее перчем ooooh! И там май е студено Rolling Eyes
Виж целия пост
# 237
Здравейте, момичета, и аз ви наглеждам. Hug

Радвам се, че Лейля Лидия се включва в сериала, защото ми е любимка, много я харесвам. Височка е наистина, но пък е много нежна и това компенсира. Досега е играла по-леки роли, но се надявам да е добра и в по-драматична роля, струва ми се талантлива и се надявам, че ще се справи. Вярвам, че ще я заобичате.
А кога трябва да започне сериалът?
Виж целия пост
# 238
Здравейте, момичета, и аз ви наглеждам. Hug

Радвам се, че Лейля Лидия се включва в сериала, защото ми е любимка, много я харесвам. Височка е наистина, но пък е много нежна и това компенсира. Досега е играла по-леки роли, но се надявам да е добра и в по-драматична роля, струва ми се талантлива и се надявам, че ще се справи. Вярвам, че ще я заобичате.
А кога трябва да започне сериалът?

 Hug Hug Hug Има и драматични роли Peace
Виж целия пост
# 239
Привет! Hug Hug Hug

Диди, ЛилиHug Hug благодаря ви за споделеното.  bouquet bouquet Ами Лейля, Лейля, само да започнат вече. Praynig

СветлеHug добре дошла.  bouquet Предполагам, че ще започне януари, защото за първия срок - ноември, закъсняха. ooooh! Peace

Веселинова, Рени, bouquet bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия