По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 498
  • 736
# 300
Снеж, Hug
Аз сега пък до колкото чух са хакнали туитъра на Лейля Лидия тия са луди за какво го правят ако знаят поне  ooooh!
Въй къв е маймуняк тоя заминавам си лея куршум от таз гледка очите ми прокървяха за тия неща няма ли наказание значи то бива пладятщина ама прекаляват Tired ooooh! #2gunfire
Иначе страхотни восъчните и други фигури  Peace Peace Peace
16 часа са минали от това което е казала Гайе и ни стон ни вопъл  ooooh!
Да не се притесняваме щели да върнат профила започнали дори работа по това Peace


Виж целия пост
# 301
Виж целия пост
# 302
Дидиbouquet Е, талибанът какво е казал? ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 303
Дидиbouquet Е, талибанът какво е казал? ooooh! newsm78

Защо ви е толкова трудно да разберете? Профила вече е мой! Спрете да правите глупави коментари.Който не иска да следва да спре да следва...Тези които оставали да го следват ако искали можели и на другия му профил да го следват ooooh! ooooh! ooooh!

Абе психо пълно!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Впрочем Серенай и Хюсеин вече са спряли да го следват

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 304
Тоя пък нагляр.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Умрял някой него да следва.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Я, обратно в кочината... смотанякът му със смотаняк. Stop Stop Stop
Виж целия пост
# 305
Снеже, Hug Heart Eyes Диди Hug Heart Eyes

Ами отиде му профила на момчето и това е.. Дори да го върнат обратно, нямало да могат да възстановят предишните му постове доколкото разбрах.. Не му бил официално одобрен профила, Ани Hug Heart Eyes каза, че това се наричало верификация..
Ами явно Керем  не е толкова притеснен като феновете. Днес две момичета са ходили на сета.. Керем бил както винаги много усмихнат и приветлив.. Май са били в почивка и обядвали.. Когато му казали, че две негови фенки искат да го видят, станал, отишъл при тях, прегърнал ги и ги поканил да обядват с тях, ако са гладни.. Попитали го за хакнатия му профил и той казал, че няма за какво да се притесняват, щели да върнат профила.. На сета както винаги се шегувал с всички.. Снимали някаква сцена, в която той карал мотор.. Laughing Laughing

Те това е накратко Peace Peace

Виж целия пост
# 306
Тоя пък нагляр.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Умрял някой него да следва.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Я, обратно в кочината... смотанякът му със смотаняк. Stop Stop Stop
Хубаво казано направо ми иде му целна един м/у кривите очи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Сет май Peace
Лили bouquet Hug
Мотор  Crazy Party
Виж целия пост
# 307
Туит от Керем.. Party Party Party

Моля ви, не обръщайте внимание на споделеното в инстаграм.. Братко Хакер, надявам се, че го ползваш и му се наслаждаваш повече от мен..

И накрая написаното на английски, мисля че пише: Ще се върна newsm78 newsm78 newsm78

Страхотен тоз Керем с още по-страхотно чувство за хумор Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 308
Хахахаха, сладур е Керемчи... I will be back hahaha

Привет на компанията! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 309
Лили,Рени Hug Hug bouquet bouquet
Хах Керем го затапил по възпитан начин  Joy Joy Joy Joy
ама аз на това му викам thug life  Sunglasses
Виж целия пост
# 310
Хахахаха, сладур е Керемчи... I will be back hahaha

Привет на компанията! Hug Hug Hug

РенкаHug Heart Eyes ингилиша съм го разбрала правилно, нали? Гугъл транслатора ми го написа така: Ще се върна Laughing Laughing Laughing Laughing

Диди, да, дори е много мил към браткото хакерче hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 311
Хахахаха, сладур е Керемчи... I will be back hahaha

Привет на компанията! Hug Hug Hug

РенкаHug Heart Eyes ингилиша съм го разбрала правилно, нали? Гугъл транслатора ми го написа така: Ще се върна Laughing Laughing Laughing Laughing

Диди, да, дори е много мил към браткото хакерче hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Лили Hug Heart Eyes, да, така е - Ще се върна;) Култова реплика от култов филм Party Joy

Диди Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 312
Хахахаха, сладур е Керемчи... I will be back hahaha

Привет на компанията! Hug Hug Hug

РенкаHug Heart Eyes ингилиша съм го разбрала правилно, нали? Гугъл транслатора ми го написа така: Ще се върна Laughing Laughing Laughing Laughing

Диди, да, дори е много мил към браткото хакерче hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Лили Hug Heart Eyes, да, така е - Ще се върна;) Култова реплика от култов филм Party Joy

Диди Hug Heart Eyes

За репликата на Арнолд Шварценегер от Терминатор ли става въпрос?  newsm78 newsm78 newsm78

Пък в Ичердето използваха вариация на друга култова реплика от друг култов филм..Думите на Том Ханкс: Хюстън, имаме проблем! -  в Аполо 13
 Докато Мерт разпитва Селями и този мълчи.. Мерт му казва: Ало? Чуваш ли ме,  Хюстън? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

"
Виж целия пост
# 313

За репликата на Арнолд Шварценегер от Терминатор ли става въпрос?  newsm78 newsm78 newsm78

Пък в Ичердето използваха вариация на друга култова реплика от друг култов филм..Думите на Том Ханкс: Хюстън, имаме проблем! -  в Аполо 13
 Докато Мерт разпитва Селями и този мълчи.. Мерт му казва: Ало? Чуваш ли ме,  Хюстън? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

"

Да, за Арни иде реч Joy
Виж целия пост
# 314
Върнаха профила на Керем.. Последователите му от 1 млн. се смъкнаха на 960 580.. Но от момента, в който се разбра, че профилът е взет от хакера, започнаха пак да се увеличават последователите му.. Последваните от Керем профили бяха изтрити от хакера и той започна на своя глава да следва някои.. Сега изтриха и тези последвания..И в момента профилът на Керем изглежда така.



Първия човек, когото веднага последва Керем е Джансел Емир.. Жената, която му спаси хрофила от ръцете на хакера..Тя се занимава с консултанство в сферата на социалните медии.. Тя писа, че профилът му ще се възстанови изцяло, с изключение на последваните от Керем хора, той тях трябва пак сам да си ги последва..След малко щели да  дадат на Керем възстановения му профил..
Те това е..



Я, сега да ви пусна една от любимите ми фотосесии в черно-бяло. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Лека и спокойна нощ ви желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия