По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 498
  • 736
# 285

ТараHeart Eyes Hug извинявай.. Hug Hug От снощи се тормозя, че съм пропуснала да ти благодаря за интервюто на Керем.. Да си жива и здрава!
Нека да приключим с превода на 2 епизод на Смели и красиви, ще го преведа.. Пак много хубави неща е казало момчето ни.. Peace Peace Peace


Виж целия пост
# 286
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

ЛилиHug с нетърпение чакам и двата превода.  Mr. Green Heart Eyes  Много благодаря! bouquet

ДидкоHug още на тийзъра ще е ясно на кой канал ще сме със сигурност.  Wink Да видим дали утре ще ни зарадват. Praynig



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 287
Добър вечер! Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 288
Сет

Виж целия пост
# 289
Восъчната статуя на Керем в Истанбул - музеят на мадам Тюсо, откриването е на 28 ноември. Wink

Местоположение: Grand Pera Beyoğlu İstiklal Caddesi



Много реалистичен се е получил. Wink
Виж целия пост
# 290
Восъчната статуя на Керем в Истанбул - музеят на мадам Тюсо, откриването е на 28 ноември. Wink

Местоположение: Grand Pera Beyoğlu İstiklal Caddesi



Много реалистичен се е получил. Wink
Охаа! Shocked Shocked Shocked Още седя и търкам очи тъкмо идвах да пусна,но Снежко  bouquet ме изпреварила
Ама то като реално я.... Mr. Green Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
Восъчната статуя на Керем в Истанбул - музеят на мадам Тюсо, откриването е на 28 ноември. Wink

Местоположение: Grand Pera Beyoğlu İstiklal Caddesi



Много реалистичен се е получил. Wink

Снеже Hug Heart Eyes, наистина е така!

Диди, Hug Heart Eyes на тази снимка от сета явно в някакво заведение снимат newsm78 newsm78 newsm78

Един блогър в туитър писа, че снимките на тийзъра са били заснети, но мисля, че ако ще има такъв скоро от Ай Япъм ще го обяват в социалните си профили..
Виж целия пост
# 292
Лилинко декора много ми напомни на Делибал май е същото заведение дето пя Фюсюн на РД-то си и Баръш свиреше на барабаните  Thinking
Относно тийзъра то ще излезне някога.. Ама кога е въпроса?  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 293
ДидиHug мерси за снимката от сета.  bouquet Явно няма да имаме тийзър тази вечер. ooooh!

ЛилиHug bouquet
Виж целия пост
# 294
Добър ден! Hug Hug Hug

Обаче тука пак е като истинско как са го направили направо ейваллах!  Peace







И една снимка от сета

Тук пише пък,че сериалът се готви да започне през януари месец и,че снимките са започнали в студеното,но въпреки студът са си запалили огън за да се стоплят

Виж целия пост
# 295
Привет и от мен! Hug

Диди, Hug мерси за снимките и новинката.  bouquet Студено, не студено, ние чакаме тийзър, а после и старта.  Mr. Green Ами нормално да е хладничко - зима е. Grinning
Виж целия пост
# 296
Снеже, Hug Heart Eyes Диди Hug Heart Eyes

Хакери са нападнали профила в инстаграм на Керем ooooh! ooooh! ooooh!

Май всичките му постове и снимки са изтрити newsm78 newsm78 newsm78




Страхотно са се справили с восъчната фигура на Керем, все едно реалния Керем ни се усмихва  Peace Peace





Направили са анкета за восъчните фигури.. Керем Бюрсин бил сред тези, на когото най-много биха искали да видят восъчната фигура в музея на мадам Тюсо.. Peace Peace
Виж целия пост
# 297
Лили ooooh! не думай и аз сега научих,че не съм много активна днес хванах се да правя едни гифчета от ДГ та... #Crazy
Дано му върнат профила скоро  Praynig Praynig Praynig Коя поредна известна личност хакнаха то не се спряха мине месец и пак на скоро и Мерт Фърат хакнаха до колкото знам...
Тия хакери са ненормални първо бяха някакви батмани ся и снимки се слагат
За какво му е профил с 1 млн последователи който е активен от дъжд на вятър се чудя
Пълни тъпаци са тези дано някой тях ги хакне м/у очите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 298
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Лили, Диди, bouquet bouquet

Да, хакнат му е профилът - същият надпис, който е постнала Лили, излиза, като вляза в инстаграма му. Ами... какво да кажа, хора без работа и се правят на интересни. ooooh! Явно талибанът на снимката го е направил. Stop ooooh!



Това ще са турските актьори, които първоначално ще имат фигури в музея.  Wink Другите са Арда Туран, Мевлян Джеладин Руми, Кемал Ататюрк, Баръш Манчо и Мимар Синан.  Peace Това е 21-вия филиал на "Мадам Тюсо" в света и е разположен на 2000 квадратни метра.  Wink

Пък тук вземат мерки на тримата. Wink

https://vk.com/kerem_lovers?z=video-62825587_456239233%2F2c3e211 … pl_wall_-62825587

Приятен ден! Hug bouquet
Виж целия пост
# 299
Тоя не се спира, продължава. ooooh! #2gunfire Това е пуснал пак. Stop

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия