Тара,
извинявай..
От снощи се тормозя, че съм пропуснала да ти благодаря за интервюто на Керем.. Да си жива и здрава!Нека да приключим с превода на 2 епизод на Смели и красиви, ще го преведа.. Пак много хубави неща е казало момчето ни..


извинявай..
От снощи се тормозя, че съм пропуснала да ти благодаря за интервюто на Керем.. Да си жива и здрава!




с нетърпение чакам и двата превода.
Много благодаря! 
още на тийзъра ще е ясно на кой канал ще сме със сигурност.
Да видим дали утре ще ни зарадват. 






ме изпреварила




, наистина е така!
на тази снимка от сета явно в някакво заведение снимат


мерси за снимката от сета.
Явно няма да имаме тийзър тази вечер. 





мерси за снимките и новинката.
Студено, не студено, ние чакаме тийзър, а после и старта.
Диди







не думай и аз сега научих,че не съм много активна днес хванах се да правя едни гифчета от ДГ та... 
Коя поредна известна личност хакнаха то не се спряха мине месец и пак на скоро и Мерт Фърат хакнаха до колкото знам...


Явно талибанът на снимката го е направил.


Другите са Арда Туран, Мевлян Джеладин Руми, Кемал Ататюрк, Баръш Манчо и Мимар Синан.
Това е 21-вия филиал на "Мадам Тюсо" в света и е разположен на 2000 квадратни метра. 

Препоръчани теми