По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 510


Виж целия пост
# 511
Рина, Hug  мерси за фрагмана! bouquet

Лу, Габи, Hug Hug

Е, целувка в първа серия на турско дизи... Shocked  май не се е случвало досега. newsm78  Поне тези, които съм гледала, де! Mr. Green

Виж целия пост
# 512
Превод на фрагмана:  Embarassed

Али: Наистина ще умреш, ако аз слезеш там.
Шахин: Отворихме врата, която с години беше заключена, капитане!
Али: Баща ти е убил майка ти. Какво по-лошо от това може да стане?
Дерин: През целия ми живот си бил като окови на врата ми, винаги си ме държал в ръцете си!
Али: Интересно, защо се появи пред мен точно на пристанище, на което се отбих за 24 часа?
Бащата: Всичко тук е твое, виж корабите, Истанбул е твой!
Дерин: Не го искам!
Али: Ти превърна града, който мразя, в лунапарк!
Дерин: Много си се борил, нали!? Животът ти е бил труден.
Шахин: Ще ти е трудно, за да ти е сладка победата!
Дерин: Никой няма да ми попречи да сваля оковите от врата си! Ще изиграя танца на живота си!
Рауф: Каквато и болка да има в душата ти, излей я навън, синко!
Иит: Любимият ти, пред очите ти ще го убия, ще го убия!
Али: Не, не, не! Майко...

Виж целия пост
# 513
Снежи  bouquet Hug



 Grinning Grinning


https://www.vbox7.com/play:d7e063a91c

линк към клипа с бг суб. Благодарности на екипа, превел, наредил, публикувал го  bouquet bouquet
Виж целия пост
# 514
Добро утро! Hug Hug

Снеже, Hug Heart Eyes  благодаря ти за превода на репликите от фрагманчето
Лу, Hug Heart Eyes на теб благодарности за преноса на фрагманчето със субки.
Габи, Hug Heart Eyes страхотни гифчета. Май ще се пременя с едно от тях Peace Peace
Диди Hug Heart Eyes

За онези, които не могат да гледат във вибокса, заповядайте фрагманчето с превод и тук.. Благодаря на Ринка Hug Heart Eyes за фрагмана, който ни донесла снощи и за наредените буквички в него love001 love001 love001

https://www.videoclip.bg/watch/649012_tozi-grad-she-doide-sled-t … gelecek-2-treilr-

https://vine.co/v/50dBEqAQQPq











Фрагмана ми хареса много.. Искам да го коментирам, но както винаги сега заман йок.. Но мога да кажа, че за мен Керемчи в тази една минута фрагман просто е невероятен..  Peace Peace Peace


Хубав ден ви желая! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 515
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Лили, Лу,  bouquet bouquet

На мен също ми хареса фрагманът - интересно ще е мисля.  Wink Party Дано спечелят и турските зрители, за да си гледаме Керем възможно най-дълго! Praynig Praynig Praynig



Весело посрещане на Коледа, много здраве и късмет! Heart Eyes Hug bouquet

Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 516
Добро утро! И весели празници! Tada

Благодаря за фрага и превода му на Лили и Ринка! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes bouquet bouquet bouquet

Снеже, Лу Hug Hug Hug

Ще го кажа сигурно още много пъти, но не съм очаквала Лейля и Керем толкова да си паснат. Наистина съм впечатлена Party Ще е много интересно да го гледам след толкова време Керем. Съвсем различен е, голямата почивка от екрана му е повлияла положително.
Виж целия пост
# 517

Лили, Снежи, Рени и всички,  Hug Hug Hug


Щастливи и мирни празнични дни!  Hug Heart Eyes

Нека топлината на бъдника донесе надежда и сила на всеки!  Praynig Praynig


 People Santa   lalalala  madnoel  sun




За умението на Едже да разказва, нямам съмнения  Grinning , вие гарантирате за Керем  Wink , какво остава  Thinking освен да съпреживеем тази история   Heart Eyes Peace  Hug
Виж целия пост
# 518
 Hug Hug Hug

Благодаря на всяка за всичко Hug Hug Hug
Няма да ви изброявам,че да не пропусна някой  Mr. Green
Айде и от мен  Hug








Виж целия пост
# 519
Привет! Hug Hug Hug

Честито Рождество Христово! Hug bouquet Бъдете здрави и щастливи! Hug bouquet

Скрит текст:

Рени, Лу, Диди, Hug Hug Hug



Хубав ден! bouquet Hug
Виж целия пост
# 520
Весела Коледа момичета!
Бъдете живи и здрави и много обичани.... Hug Hug Hug Hug




Виж целия пост
# 521
Весела Коледа и от мен, момичета!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 522
Весела Коледа момичета!
Бъдете живи и здрави и много обичани.... Hug Hug Hug Hug





Laughing Laughing

Тези двамата, брат и сестра ли са, гаджета ли са, не знам, ама са големи цветарки, от сет на сет  Joy Joy hahaha


Весела Коледа  Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 523
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Честита Коледа!
Желая на вас и семействата ви да сте здрави и щастливи! Късметът и сполуката да са спътници в живота ви, любов и мир да цари в сърцата ви!

Скрит текст:





Сестрата на Керем, Мелис Бюрсин пусна в инстаграм фрагмана на Керем с думите: Знаете, вече споделям много малко неща, свързани с моя брат.. Но две години от живота ни мина в приказване за този мечтан проект.. Каквото и да става .....  (вече тука момичетата ще кажат какво е написала на английски) Според рускините: винаги горда с теб, братко..



А Керем пък пусна коментар под видеото Peace Peace



Лу, Hug Heart Eyes  тези двамата не знам какви са, но явно имат много здрави връзки в Ай Япъм Peace Peace Peace Че са на всеки сет, че и снимки си правят с актьорите, при положение, че на сета такива са забранени
Виж целия пост
# 524
Честита Коледа, момичета! Hug Hug Hug

Лили Heart Eyes, сестратa на Керем е написала на английски: ... #винагигорда с теб малко братче Laughing

A той е отговорил: Наистина... по дяволите, минаха почти две години!... Обичам те #работи'и'мечтай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия