мерси за фрагмана! 

Поне тези, които съм гледала, де!




благодаря ти за превода на репликите от фрагманчето
на теб благодарности за преноса на фрагманчето със субки.
страхотни гифчета. Май ще се пременя с едно от тях


за фрагмана, който ни донесла снощи и за наредените буквички в него










Дано спечелят и турските зрители, за да си гледаме Керем възможно най-дълго!






Ще е много интересно да го гледам след толкова време Керем. Съвсем различен е, голямата почивка от екрана му е повлияла положително.





, вие гарантирате за Керем
, какво остава
освен да съпреживеем тази история


















Бъдете здрави и щастливи!


















тези двамата не знам какви са, но явно имат много здрави връзки в Ай Япъм
Че са на всеки сет, че и снимки си правят с актьорите, при положение, че на сета такива са забранени

, сестратa на Керем е написала на английски: ... #винагигорда с теб малко братче Препоръчани теми