По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 525
Crazy Crazy  туй много хубавко


Лили  Hug  две години! дано всичко е като в мечтите му Grinning  

Рени   Hug благодаря ти


Виж целия пост
# 526
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Лили, благодаря за споделеното!  bouquet Две години?  Shocked Дано има успех това момче, толкова много го заслужава. Praynig Praynig Praynig

Рени, Габи, Лу, Диди, bouquet bouquet bouquet bouquet



И по медиите. Wink







Е, баща му не е олимпийски, а балкански шампион. Grinning





Хубав ден! Hug bouquet
Виж целия пост
# 527
Добро утро! Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 528
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Честита Коледа!
Желая на вас и семействата ви да сте здрави и щастливи! Късметът и сполуката да са спътници в живота ви, любов и мир да цари в сърцата ви!

Скрит текст:





Сестрата на Керем, Мелис Бюрсин пусна в инстаграм фрагмана на Керем с думите: Знаете, вече споделям много малко неща, свързани с моя брат.. Но две години от живота ни мина в приказване за този мечтан проект.. Каквото и да става .....  (вече тука момичетата ще кажат какво е написала на английски) Според рускините: винаги горда с теб, братко..



А Керем пък пусна коментар под видеото Peace Peace



Лу, Hug Heart Eyes  тези двамата не знам какви са, но явно имат много здрави връзки в Ай Япъм Peace Peace Peace Че са на всеки сет, че и снимки си правят с актьорите, при положение, че на сета такива са забранени

    Лили  Heart Eyes Hug

 За първи път чувам гласа на Керем  Grinning много е приятен Peace
Няма да пиша в темата ,щот не знам почти нищо за него но,
ще чакам с нетърпение сериала Grinning Peace

Хубав ден и весели празници на всички  Grinning Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 529
   

Честита Коледа! Hug Hug Hug


В очакване на града да отиде след някого през януари се нареждам и аз  Hug Hug Hug




Ако слезеш там, наистина ще умреш.



Днес ще направя танца на живота си!

С Керем тепърва ще се запознавам  Peace Лейльоша си ми е тръпка и наследство още от хулигански дни  Heart Eyes
Пожелавам успех на тях и екипа им!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 530
Честита Коледа, мили момичета!
Пожелавам ви много здраве и щастие!
Благодаря за преведения фраг и всичко споделено!
Толкова много го чакахме Керем, че сега ми е малко свито, дали ще оправдае всички очаквания (по-скоро на другите, че аз нали съм си фенка, съм склонна да му адвокатствам).
Георгиева, много ми е драго да те срещна и тук! Heart Eyes
Виж целия пост
# 531
 Привет ,сладурки   Hug
santa2  и Честито Рождество! Бъдете здрави,щастливи и обичани. Hug

Лили ,благодаря ти за пожеланията,мила!  bouquet
И аз да зарадвам теб  Hug и останалите момичета с ново видео от Инст на Керем   Party https://www.instagram.com/p/BOfWiVPD_Or/?taken-by=thebursin
Виж целия пост
# 532
Здравейте  Hug Hug Hug





Честит имен ден на имeниците!  bouquet bouquet





Виж целия пост
# 533
Момичета!  Hug Hug Hug





Казват в туитър,че снимали 3-ти епизод не знам вече и аз на какво да вярвам Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Говори се,че Седа Акман е в кадрото аджаба истина или не? Thinking
Не съм сигурна,но е добра имам и поглед над нея  Peace




Виж целия пост
# 535
Привет! Hug

Габи, Искре, Георгиева, Лу, Камъче,  bouquet bouquet bouquet bouquet  bouquet

Вики,  Hug благодаря! bouquet

Дид,  Hug готин клип на ИиБел...  Heart Eyes любимата ми двойка.  Heart Eyes Дай Боже, Дерин и Али да я надминат. Praynig



Лека нощ! Hug bouquet
Виж целия пост
# 536
Добро утро! Hug Hug Hug

ГаленцеHug Heart Eyes покрай Лейльош и с Керемчи ще се запознаеш Peace Peace Peace Много се радвам, че ще гледаш сериалчето..
Лу, Hug Heart Eyes  Искре, Hug Heart Eyes няма нужда да казвам, че вашето присъствие в темата също изключително ме радва.. Нямам търпение за сериала вече.. Но според клюкаря първите две седмици на януари не се пускали нови сериали, демек вече втората половина на оджак да чакаме Керемчи и Лейльош Peace Peace
СнежеHug Heart Eyes на мен всички екранни двойки с Керем са ми любими Peace Peace Peace Просто ми доставя изключително удоволствие да го гледам на екрана и май партньорката остава малко на заден план Thinking Thinking Thinking Thinking
Габи, Hug Heart Eyes ДидиHug Heart Eyesблагодаря ви за гифчетата, които правите.. Златни ви ръце! Клипа с Йибел също много ми хареса..Затъжила съм се за Йиит Sad Sad Sad
Вики, Hug Heart Eyes благодаря за видеото, което пусна Керем.. Ами какво да кажа..Керем си е Керем..Винаги внимателен с всеки.. Умее да очарова хората с нужните думи и действия..
камъчеHug Heart Eyes ами и на мен нещо ми е свито сърцето за рейтинга, защото зрителите в Турция  много често не оценяват качествения дизи проект, но съм си казала, че няма да мисля затова. Каквото такова!  Peace Peace Peace Ще се наслаждавам на играта на Керем, докато е на екрана Peace
Веселинова Hug Heart Eyes

Благодаря ви за всичко споделено в темата bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Афиша Peace Peace

Виж целия пост
# 537
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Лили, bouquet Hug



Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 538

Лили,  Hug Hug нека е втората седмица, важното е, че е съвсем скоро!  Grinning


Здравейте  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 539
Лу, Hug Heart Eyes Снеже Hug Heart Eyes

NIKE newsm78 newsm78 newsm78
реклама newsm78 newsm78 newsm78
 Керем newsm78 newsm78 newsm78

Хммммм Thinking Thinking Thinking Thinking







Керем и Серенай са били на рождения ден на Хазал Ергючлю..  Peace Peace
Както и Ръза Коджаоглу..

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия