туй много хубавкоЛили
две години! дано всичко е като в мечтите му
Рени
благодаря ти
туй много хубавко
две години! дано всичко е като в мечтите му
благодаря ти


Две години?














тези двамата не знам какви са, но явно имат много здрави връзки в Ай Япъм
Че са на всеки сет, че и снимки си правят с актьорите, при положение, че на сета такива са забранени

много е приятен 




Лейльоша си ми е тръпка и наследство още от хулигански дни
,
и Честито Рождество! Бъдете здрави,щастливи и обичани. 
и останалите момичета с ново видео от Инст на Керем
https://www.instagram.com/p/BOfWiVPD_Or/?taken-by=thebursin







благодаря! 
готин клип на ИиБел...
любимата ми двойка.
Дай Боже, Дерин и Али да я надминат. 


покрай Лейльош и с Керемчи ще се запознаеш
Много се радвам, че ще гледаш сериалчето..
Искре,
няма нужда да казвам, че вашето присъствие в темата също изключително ме радва.. Нямам търпение за сериала вече.. Но според клюкаря първите две седмици на януари не се пускали нови сериали, демек вече втората половина на оджак да чакаме Керемчи и Лейльош

на мен всички екранни двойки с Керем са ми любими
Просто ми доставя изключително удоволствие да го гледам на екрана и май партньорката остава малко на заден план

Диди,
благодаря ви за гифчетата, които правите.. Златни ви ръце! Клипа с Йибел също много ми хареса..Затъжила съм се за Йиит

благодаря за видеото, което пусна Керем.. Ами какво да кажа..Керем си е Керем..Винаги внимателен с всеки.. Умее да очарова хората с нужните думи и действия..
ами и на мен нещо ми е свито сърцето за рейтинга, защото зрителите в Турция много често не оценяват качествения дизи проект, но съм си казала, че няма да мисля затова. Каквото такова!
Ще се наслаждавам на играта на Керем, докато е на екрана 



нека е втората седмица, важното е, че е съвсем скоро! 

Снеже









Препоръчани теми