
Ние след още една нощ на будене през 15-30-60мин.все още зъби нямаме -иначе се виждат, но не са пробили.
Моя човек няма още никакви признаци на зъби, освен, че иска да си изяде ръцете 

Чак имам чувството, че коремчето му се прибра
Като свършихме с процедурата се ухили и почна да ми гука 

. При нас някакви колики се върнаха от вчера вечерта. Обикновето като го изкъпя и накървя и веднага заспива. Снощи се гъна час и половина и голям рев падна. Днес на следобедния сън много проплакваше,пропищяваше на сън,та цял следобяд лежах до него и му държах ръчичката. Вечерта тъкмо задряма и пак се почна гънене,пръцкане и мъки. Утре мисля да взема един Инфакол да имам под ръка,че нищо нямам в момента за такива случаи. Нещо май мупростудявам коремчето като го къпем. Ужким много добре затоплям,но водата вече бързо изстива,а той все повече се заиграва. Баткото го къпех с душа в София,но тук сме на бойлер и водата бързо се променя и не смея. По отношение на возенето в количката напред,струва ми се,че са малки. Ако не виждат возещия,може да решат,че са сами. Все още не правят връзката,че като не тевиждат,не значи,че те няма.
Ще видим

Тръгвайте към книжарницата
Нали ви е любимо място
Днес по обед щенапраня опит за разходка с количката.Времето ечудно. Изритвам баткото на ечилищи,зарязвам къщата и кучката,която ще изнерви квартала с рев от мъка и излизаме. Пък колкото толкова. Препоръчани теми