Хич не се кефи като го сложа по коремче 

Черпя се за майчинството
Но понякога заради това обръщане му се разваля съня и посреднощ люлея кошарата за да заспи отново. Когато се роди имах чувство , че времето минаваше много бавно, особено първия месец..и тези колики. Но сега е прекрасн, няма по хубаво нещо от децата, да видиш това личице усмихнато е най красивото нещо на света. Изпълва ми се сърцето !! Дори понякога докато спи го гледам и ми се насълзяват очите колко е прекрасен и като цяло че го има!💙💙💙
Аз още си чакам парите от юли насам.
Миналия ден не му хареса кафето в мола, защото беше вътре, но като го взех на ръце бройка сервитьорките 
Миналия ден не му хареса кафето в мола, защото беше вътре, но като го взех на ръце бройка сервитьорките 
и се адаптирах към разкраването между двете деца
Препоръчани теми