ЮНЧЕТО върти се вече, става палаво човече.

  • 32 110
  • 754
# 555
Тази вечер,докато къпех Огнян,се сетих за една приятелка,на която бебето правеше необясними алергии,реакции по кожичката инакрая се оказа,че водата при тях е страшно мръсна и в същото време пълна с хлор. Мисля,че в Редута (СФ) живееха тогава. Наложи се да си вземат система за пречистване на водата,която се монтира директно към крана и всичките проблеми с кожата на бебока се оправиха.
Виж целия пост
# 556
Момичета, имате ли или мислите ли да купувате кошара за игра?
Че съм в чуденка дали да купувам и всяко мнение и впечатление ще ми е от полза..
Виж целия пост
# 557
Момичета, имате ли или мислите ли да купувате кошара за игра?
Че съм в чуденка дали да купувам и всяко мнение и впечатление ще ми е от полза..
На нас ни дадоха назаем. Все още не сме я ползвали, но ще споделя мнение когато я изпробваме след няколко месеца.
Виж целия пост
# 558
С баткото не съм ползвала. Просто цялата къща беше кошара за игра Simple Smile Сега с кучката положението ще е различно,че ще има бой за играчки Simple Smile. Имам сгъваема кошара,която беше леглото на баткото,мисля нея да ползвам,за да играе човечето спокойно в хола. Иначе в стаята ще е на земята мястото за игра.
Виж целия пост
# 559
Тази вечер,докато къпех Огнян,се сетих за една приятелка,на която бебето правеше необясними алергии,реакции по кожичката инакрая се оказа,че водата при тях е страшно мръсна и в същото време пълна с хлор. Мисля,че в Редута (СФ) живееха тогава. Наложи се да си вземат система за пречистване на водата,която се монтира директно към крана и всичките проблеми с кожата на бебока се оправиха.
Ние също купихме филтър, който ММ инсталира веднага след водомера - така водата в цялата къща е пречистена (не че пием от нея). Няма да ви обяснявам какво изважда от филтъра, всеки път като го чисти.
Виж целия пост
# 560
Момичета, имате ли или мислите ли да купувате кошара за игра?
Че съм в чуденка дали да купувам и всяко мнение и впечатление ще ми е от полза..
Аз възнамерявам да надуя един огромен басейн, който да застеля с килим и там да го слагам. Не че няма да купя и кошара, ако се наложи, но така ще можем да играем заедно в басейна Simple Smile
Виж целия пост
# 561
Момичета, имате ли или мислите ли да купувате кошара за игра?
Че съм в чуденка дали да купувам и всяко мнение и впечатление ще ми е от полза..
Аз възнамерявам да надуя един огромен басейн, който да застеля с килим и там да го слагам. Не че няма да купя и кошара, ако се наложи, но така ще можем да играем заедно в басейна Simple Smile
Играйте заедно на пода. Той така или иначе ще излиза от басейна Simple Smile
Виж целия пост
# 562
В крайна сметка, ако трябва и такава пречиствателна помпа ще вземем, пък дано има ефект.
А акането по-често, проблем ли е?
Да ви споделя, че поне с крустите ( които са малко, но не падат ) почти се справихме и то само с 3 намазвания от олиото на Веледа. Мажа след баня  Wink
Виж целия пост
# 563
Момичета, софийската вода е една от най-чистите в Европа. Ние пием само от чешмата. Колкото до място за игра, понеже сме с двечки, решихме да купим двоен килим-пъзел от Джъмбо. Чакаме и една оградка с вградени играчки. Така ще е през зимата, а лятото ще сме основно навън.
Да се похваля,  ние вече хапваме по цели 10 лъжички тиква на обяд. Младежът откри краката си - много е смешен. И двамата се обръщат редовно по корем,  но после не могат да се върнат по гръб и реват,  като се уморят.  Не знам при вас как е, но моите малчугани днес преливаха от енергия и търсят нови занимания. Гимнастиката започна да им омръзва. С какво да я заместя?
Виж целия пост
# 564
Момичета, имате ли или мислите ли да купувате кошара за игра?
Че съм в чуденка дали да купувам и всяко мнение и впечатление ще ми е от полза..
Аз възнамерявам да надуя един огромен басейн, който да застеля с килим и там да го слагам. Не че няма да купя и кошара, ако се наложи, но така ще можем да играем заедно в басейна Simple Smile
Играйте заедно на пода. Той така или иначе ще излиза от басейна Simple Smile
Басейна е такъв и няма да може да излиза, поне във възрастта, през която смятам да го ползвам.

Колкото до пода.. На всякъде сме с гранитогрес и е много студено. Килими нямаме. Днес му застлах едно много дебело одеяло и отгоре сложих активната гимнастика, но пак ми се струва студено. Обмислям да пускам ел. одеяло под басейна и така да е на топло, защото няма подово.  Thinking
Виж целия пост
# 565
Момичета, имате ли или мислите ли да купувате кошара за игра?
Че съм в чуденка дали да купувам и всяко мнение и впечатление ще ми е от полза..
Аз възнамерявам да надуя един огромен басейн, който да застеля с килим и там да го слагам. Не че няма да купя и кошара, ако се наложи, но така ще можем да играем заедно в басейна Simple Smile
Играйте заедно на пода. Той така или иначе ще излиза от басейна Simple Smile
Басейна е такъв и няма да може да излиза, поне във възрастта, през която смятам да го ползвам.

Колкото до пода.. На всякъде сме с гранитогрес и е много студено. Килими нямаме. Днес му застлах едно много дебело одеяло и отгоре сложих активната гимнастика, но пак ми се струва студено. Обмислям да пускам ел. одеяло под басейна и така да е на топло, защото няма подово.  Thinking
Е,да,такъв басейн изглежда сигурен за тази възраст. Добре изолират гумените постелки. Може да вземеш пъзелите,които има в Джъмбо. Иначе за гранитогреса борби съм водила с майка ми и в крайна сметка ме послуша и навсякъде сложи ламинат. Иначе у нас сме с дюшеме и също нямаме килими. Няма кой да ги чисти тез екстри Simple Smile Особено от малки кучешки косъмчета.
Виж целия пост
# 566
Момичета, софийската вода е една от най-чистите в Европа. Ние пием само от чешмата. Колкото до място за игра, понеже сме с двечки, решихме да купим двоен килим-пъзел от Джъмбо. Чакаме и една оградка с вградени играчки. Така ще е през зимата, а лятото ще сме основно навън.
Да се похваля,  ние вече хапваме по цели 10 лъжички тиква на обяд. Младежът откри краката си - много е смешен. И двамата се обръщат редовно по корем,  но после не могат да се върнат по гръб и реват,  като се уморят.  Не знам при вас как е, но моите малчугани днес преливаха от енергия и търсят нови занимания. Гимнастиката започна да им омръзва. С какво да я заместя?
Моята мома също не харесва гимнастиката вече, аз слагам една пелена на дивана и директно там и подавам играчки, понякога и е интересно понякога не, но гимнастиката я дразни, защото не може свободно да се обръща на нея.
Мисля да взема килимче пъзел от Хиполенд, ние си нямаме Джъмбо (и по-добре, че сигурно всичко щях да изкупя) и ще я пробвам на земята, сега като пуснат парното.
Виж целия пост
# 567
Ние не харесваме гимнастиката.
В къщи всичко е на плочки и паркет. Няма нито един килим, тъй като не ми се чистят Wink Дългокосместата котка също е проблен, а до преди няколко години имах и куче. Сега мисля да купя килимче за детската стая. Представям си килим с пътища и светофари. Идея къде продават такива?
На 18.11.2016 в Хиполенд ще има черен петък, тъй че може да изчакате до тогава с покупките.
Виж целия пост
# 568
Гръмчо, колко % ще е намалението в Хиполенд, че в сайта нещо не виждам информация?
Виж целия пост
# 569
Представям си килим с пътища и светофари. Идея къде продават такива?

В Икеа има такива.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия