След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -197

  • 29 910
  • 745
# 210
Ди, аз донякъде го разбирам. Просто иска всичко да е както преди. Да я има само за себе си, да е винаги до него. Heart Eyes

Доре, тя вика "битти" по време на танца, ама на него не му пука. Той иска да знае за личните вещи, които крият в кутии. Joy Не е глупав, "удря" право в целта. ;-)

*Виви*, за мен тя реагира правилно т.е. изигра равнодушие, което го уби. Peace

Е, ние не знаем в кой момент му казва "битти". Може да е след това за личните вещи. И предполагам, че след "битти" или тя, или той напускат танца и тогава вече ще е екшънът с полицията. Мисля, че ДИ имаше подобно предположение.  И следва- отвличането- както днес бяха писали по повод втория фрагман. Joy Joy Joy Ще бъде емоционална серия. пък, ако ни наградят с някоя целувчица, ще съм си много доволна. нека се сърдят, нека все още да не се събират, ама нека има по някоя прегръдка и целувка, за поддържане на огъня.
Доре,да  Peace аз казах че след битти той ще се прибере па нашите ще отидат на лунапарк  Mr. Green,после каракола и накрая на брега  Laughing
Виж целия пост
# 211
Мише, е да, всеки емоционален изблик от страна на Дефне щеше да му даде бързо отговор дали го обича още или не Peace Аз исках да го помъчи така още малко. Но той сам си го намери отговора. Не ми се понрави това вмешателство  в личното и пространство - но Йо е на принципа на война и в любовта всички средства са позволени  hahaha  
Виж целия пост
# 212
Той ще се прибере, но после го дават да ги наблюдава. Не изпуска Памир за секунда от поглед. Биг Брадър ряпа да яде. hahaha А, как оставя Памир пред ареста и си прибира Дафинка с мръсна газ. Joy

Абе, кефи ме Йо ревнив, ядосан .... голямо шоу е. Wink

Мише, е да, всеки емоционален изблик от страна на Дефне щеше да му даде бързо отговор дали го обича още или не Peace Аз исках да го помъчи така още малко. Но той сам си го намери отговора. Не ми се понрави това вмешателство  в личното и пространство - но Йо е на принципа на война и в любовта всички средства са позволени  hahaha   
Не може да си позволи лукса да я загуби отново. Peace
Виж целия пост
# 213
Мише, е да, всеки емоционален изблик от страна на Дефне щеше да му даде бързо отговор дали го обича още или не Peace Аз исках да го помъчи така още малко. Но той сам си го намери отговора. Не ми се понрави това вмешателство  в личното и пространство - но Йо е на принципа на война и в любовта всички средства са позволени  hahaha  
Ами той и Памир не си поплюва в тая война! При това дори не е в името на любовта. Mr. Green няма да се ядосвам от сега- ще оставя за утре да стрелям по него! Laughing
Виж целия пост
# 214
Мише, е да, всеки емоционален изблик от страна на Дефне щеше да му даде бързо отговор дали го обича още или не Peace Аз исках да го помъчи така още малко. Но той сам си го намери отговора. Не ми се понрави това вмешателство  в личното и пространство - но Йо е на принципа на война и в любовта всички средства са позволени  hahaha  
Ами той и Памир не си поплюва в тая война! При това дори не е в името на любовта. Mr. Green няма да се ядосвам от сега- ще оставя за утре да стрелям по него! Laughing
Памир е в правото си да се бори, дори и да е за спорта. Йо е време да разбере, че за да има Дафне, трябва да си даде зор и да не разчита, че другите ще се откажат от борбата само, защото Йо е бил 24ч. женен за
Дафне.
Виж целия пост
# 215
Скрит текст:
Ди, аз донякъде го разбирам. Просто иска всичко да е както преди. Да я има само за себе си, да е винаги до него. Heart Eyes

Доре, тя вика "битти" по време на танца, ама на него не му пука. Той иска да знае за личните вещи, които крият в кутии. Joy Не е глупав, "удря" право в целта. ;-)

*Виви*, за мен тя реагира правилно т.е. изигра равнодушие, което го уби. Peace

Е, ние не знаем в кой момент му казва "битти". Може да е след това за личните вещи. И предполагам, че след "битти" или тя, или той напускат танца и тогава вече ще е екшънът с полицията. Мисля, че ДИ имаше подобно предположение.  И следва- отвличането- както днес бяха писали по повод втория фрагман. Joy Joy Joy Ще бъде емоционална серия. пък, ако ни наградят с някоя целувчица, ще съм си много доволна. нека се сърдят, нека все още да не се събират, ама нека има по някоя прегръдка и целувка, за поддържане на огъня.
Ей, това искам и аз Peace И така даже ще е по-вълнуващо Heart Eyes А също да има от време на време и бесен Йомер  Mr. Green
 
Аз от фрага останах с убеждението, че Йо ги следи, има един кадър Йо в колата гледа в далечината Thinking Иначе да, всичко се случва в една вечер, и сцената на брега с двамата ще бъде края на серията - там тя или ще му каже битти отново или ще се целунат Mr. Green
Виж целия пост
# 216
Той кутии няма ма Систър  hahaha hahaha hahaha hahaha
У калпа крив всичко той  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 217
Той кутии няма ма Систър  hahaha hahaha hahaha hahaha
У калпа крив всичко той  Crazy Mr. Green
Знаеш ли го  Mr. Green Joy Може да крие някоя нейна забравена дреха  Joy Joy Нали преди му гостуваше редовно  Mr. Green
Виж целия пост
# 218
Той кутии няма ма Систър  hahaha hahaha hahaha hahaha
У калпа крив всичко той  Crazy Mr. Green
Знаеш ли го  Mr. Green Joy Може да крие някоя нейна забравена дреха  Joy Joy Нали преди му гостуваше редовно  Mr. Green
Joy hahaha Joy

Или хвърля празно за пълно. Wink
Виж целия пост
# 219
Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
ох,мен това много ме подразни тогава- все едно казва ,да си ми под ръка и когато аз искам да те докосвам  ooooh!
Малко със закъснение да се включа и аз  Embarassed.
Другия момент в който Йо ме издразни беше вечерта когато си тръгваха от фирмата и той и предложи да я закарат, а тя отказа и неговата реплика "значи ще ме накараш да се позанимавам .... става". Той какво очаква, че ще щракне с пръсти и Дафито ще легне по гръб и ще заскимти щастливо.    Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Скрит текст:
Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
ох,мен това много ме подразни тогава- все едно казва ,да си ми под ръка и когато аз искам да те докосвам  ooooh!
Малко със закъснение да се включа и аз  Embarassed.
Другия момент в който Йо ме издразни беше вечерта когато си тръгваха от фирмата и той и предложи да я закарат, а тя отказа и неговата реплика "значи ще ме накараш да се позанимавам .... става". Той какво очаква, че ще щракне с пръсти и Дафито ще легне по гръб и ще заскимти щастливо.    Mr. Green
Той го каза и на съвещанието зад гърба й, че явно ще си поиграят. Wink

На мен по-скоро ми звучи като: "Сигурен съм, че се обичаме и ще сме заедно. Въпрос на време и усилия от моя страна".
Виж целия пост
# 221
Той кутии няма ма Систър  hahaha hahaha hahaha hahaha
У калпа крив всичко той  Crazy Mr. Green
Знаеш ли го  Mr. Green Joy Може да крие някоя нейна забравена дреха  Joy Joy Нали преди му гостуваше редовно  Mr. Green

А, тя всичко си прибира - даже и панделките за главата  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 222
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Хубав и усмихнат петък  Hug Hug Hug Hug Hug
Дефне все още не се е предала ама още малко и трябва.
Не виждам Памир чак толкова да харесва Дефне ама да видим само ще дразни Йо или ще се опита да има Дефо.
Виж целия пост
# 223
Добро утро  Hug Hug Hug

Тоя мноо се нахилил бе  Mr. Green
Виж целия пост
# 224
Добро утро!  Hug
Гале  Heart Eyes Ирка  Heart Eyes
Ашков петък форева!  Party
Чакам с нетърпение Дефмерските сцени, Йомер има още да се помъчи и да реди такива погледи!
 Joy Joy Joy


И решителна Дафа!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия