След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -197

  • 29 906
  • 745
# 195
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Ти представяш ли си реакцията на Йо? Аз си представям буквално смилане от бой. Ако Памир оживее, ще е голямо чудо. Mr. Green Този път и Синан няма да успее да спаси брат'чеда.
Тогава вече ще преминем в друг жанр   hahaha hahahaи в сериала, и в реала  Mr. Green
Виж целия пост
# 196
Ерол: "She, he is her, his ......" Joy hahaha Joy Култово.



 Joy  Joy  :35:She, he is her, his ...... Форева  hahaha

Пелин Су is his ...... he is Пелин Су is his ex .....................old, old .............. last ...............


 Joy hahaha Joy

Верче, вярно забрави баклавата, ама то лесно ли е с тези роднински връзки.............. hahaha

Сега чакаме Йомко да заговори на Елка на италиански  Laughing
Joy Joy Joy
Ерол е номер 1 бе Joy
А кога се събере с Курти просто сълзи ми текват Joy особено последния път как го развозваше ахха ще кажеш,че Курти е шефа,а Ерол шофьора Joy

Йълдъзката кефи много Joy кат почне да се тръска  hahaha и да се хапе с етървата Joy Joy 
Виж целия пост
# 197
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие доста добре, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Да се нареди до Гупата  Mr. Green нали и тя като излиза се пази да не я лиснат с киселина  Joy  Joy
Виж целия пост
# 198
Йълдъзката да си хареса снахата вече  Laughing
Сигурно като се роди Емир  Thinking
Виж целия пост
# 199
Няма, Мише, няма има такъв късмет. Направо си е отишъл млад и зелен  Joy  Joy  Joy

Скрит текст:
Ирко, добре предупреждаваш, че е шоп, че някой може си счупи монитора  hahaha
Като нищо. Joy Още с допирането на устните и ще го е занулил. hahaha Йо за едино парти цял път блокира. Mr. Green
Луд  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 200
Скрит текст:
Ерол: "She, he is her, his ......" Joy hahaha Joy Култово.



 Joy  Joy  :35:She, he is her, his ...... Форева  hahaha

Пелин Су is his ...... he is Пелин Су is his ex .....................old, old .............. last ...............


 Joy hahaha Joy

Верче, вярно забрави баклавата, ама то лесно ли е с тези роднински връзки.............. hahaha

Сега чакаме Йомко да заговори на Елка на италиански  Laughing
Joy Joy Joy
Ерол е номер 1 бе Joy
А кога се събере с Курти просто сълзи ми текват Joy особено последния път как го развозваше ахха ще кажеш,че Курти е шефа,а Ерол шофьора Joy

Йълдъзката кефи много Joy кат почне да се тръска  hahaha и да се хапе с етървата Joy Joy 
Курти е голяма скица. Как се събуди късно и вика на помощницата, защо не са го изчакала, а са тръгнали без него  hahaha hahaha
А Йълдъз и тя получава нервния тик на окото на Нера  Joy Joy
А като почнат да ядат сладки неща, направо се побърквам, само ме подсещат какво още да си хапна май това е филма, който най-много ядат Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 201
Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
Виж целия пост
# 202
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие доста добре, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Да се нареди до Гупата  Mr. Green нали и тя като излиза се пази да не я лиснат с киселина  Joy  Joy
Ами, Гупи да и сподели от опита си как се движи без да я забелязват гневните фенове  Mr. Green Joy
 Joy

Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
Той направо се предаде в тоя момент  ooooh!
Виж целия пост
# 203
Скрит текст:
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие доста добре, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Да се нареди до Гупата  Mr. Green нали и тя като излиза се пази да не я лиснат с киселина  Joy  Joy
Ами, Гупи да и сподели от опита си как се движи без да я забелязват гневните фенове  Mr. Green Joy
 Joy

Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
Той направо се предаде в тоя момент  ooooh!

Ама, това "когато си поискам" е много яко предвид ситуацията. Той си се държи с нея все едно й е мъж: "Какво парти? С кого? Слизай! Качвай се в моята кола! ....". Да не е забравил, че е анулирал брака или Дафинка да не е разбрала правилно и да е още омъжена? Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 204
Скрит текст:
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие доста добре, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Да се нареди до Гупата  Mr. Green нали и тя като излиза се пази да не я лиснат с киселина  Joy  Joy
Ами, Гупи да и сподели от опита си как се движи без да я забелязват гневните фенове  Mr. Green Joy
 Joy
Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
Той направо се предаде в тоя момент  ooooh!

Ама после с тениската направо цял се разля в усмивка! Прекрасни! И въобще досега Мерич държи фронта  Peace

Скрит текст:
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие доста добре, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Да се нареди до Гупата  Mr. Green нали и тя като излиза се пази да не я лиснат с киселина  Joy  Joy
Ами, Гупи да и сподели от опита си как се движи без да я забелязват гневните фенове  Mr. Green Joy
 Joy

Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
Той направо се предаде в тоя момент  ooooh!

Ама, това "когато си поискам" е много яко предвид ситуацията. Той си се държи с нея все едно й е мъж: "Какво парти? С кого? Слизай! Качвай се в моята кола! ....". Да не е забравил, че е анулирал брака или Дафинка да не е разбрала правилно и да е още омъжена? Joy hahaha Joy

Мише, вярно, направо си е нахално! Толкова ме ядоса с тая Италия, обаче сега пък много му се кефя! Е, ще трябва да си преосмисли поведението, щото, както се вижда и на снимките от танца, дафинка не се е сдала. Пък и нали му рече "битти". Да видим колко разбира Йомер от "битти", дали го е казала на разбираем за него език Joy
Виж целия пост
# 205
Скрит текст:
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие доста добре, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Да се нареди до Гупата  Mr. Green нали и тя като излиза се пази да не я лиснат с киселина  Joy  Joy
Ами, Гупи да и сподели от опита си как се движи без да я забелязват гневните фенове  Mr. Green Joy
 Joy

Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
Той направо се предаде в тоя момент  ooooh!

Ама, това "когато си поискам" е много яко предвид ситуацията. Той си се държи с нея все едно й е мъж: "Какво парти? С кого? Слизай! Качвай се в моята кола! ....". Да не е забравил, че е анулирал брака или Дафинка да не е разбрала правилно и да е още омъжена? Joy hahaha Joy
Малко е да се каже, че е нахален  Mr. Green Няма трезва преценка за нещата, които се случиха. Като я види и забравя и Римския период и всичко друго. Първия му въпрос към нея беше дали си има някой, още тогава трябваше да му нацели вазата у главата. Със сигурност тогава щеше да му намести бръмбарите в главата и да види реалността  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 206
Йомко дали не е малко нахален: "Аз искам отново да станеш моята Дафне.....Да се докосвам до теб, когато си поискам". Joy
Като чу "да си останем приятели" и ток го удари. hahaha
ох,мен това много ме подразни тогава- все едно казва ,да си ми под ръка и когато аз искам да те докосвам  ooooh!
Виж целия пост
# 207
Ди, аз донякъде го разбирам. Просто иска всичко да е както преди. Да я има само за себе си, да е винаги до него. Heart Eyes

Доре, тя вика "битти" по време на танца, ама на него не му пука. Той иска да знае за личните вещи, които крият в кутии. Joy Не е глупав, "удря" право в целта. Wink

*Виви*, за мен тя реагира правилно т.е. изигра равнодушие, което го уби. Peace
Виж целия пост
# 208

Той иска да знае за личните вещи, които крият в кутии. Joy Не е глупав, "удря" право в целта. Wink


А той какво крие в кутия питам аз  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 209
Ди, аз донякъде го разбирам. Просто иска всичко да е както преди. Да я има само за себе си, да е винаги до него. Heart Eyes

Доре, тя вика "битти" по време на танца, ама на него не му пука. Той иска да знае за личните вещи, които крият в кутии. Joy Не е глупав, "удря" право в целта. ;-)

*Виви*, за мен тя реагира правилно т.е. изигра равнодушие, което го уби. Peace

Е, ние не знаем в кой момент му казва "битти". Може да е след това за личните вещи. И предполагам, че след "битти" или тя, или той напускат танца и тогава вече ще е екшънът с полицията. Мисля, че ДИ имаше подобно предположение.  И следва- отвличането- както днес бяха писали по повод втория фрагман. Joy Joy Joy Ще бъде емоционална серия. пък, ако ни наградят с някоя целувчица, ще съм си много доволна. нека се сърдят, нека все още да не се събират, ама нека има по някоя прегръдка и целувка, за поддържане на огъня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия