
и в сериала, и в реала

и в сериала, и в реала
Култово.
:35:She, he is her, his ...... Форева 


особено последния път как го развозваше ахха ще кажеш,че Курти е шефа,а Ерол шофьора 
кат почне да се тръска
и да се хапе с етървата



Още с допирането на устните и ще го е занулил.
Йо за едино парти цял път блокира.
Култово.
:35:She, he is her, his ...... Форева 


особено последния път как го развозваше ахха ще кажеш,че Курти е шефа,а Ерол шофьора 
кат почне да се тръска
и да се хапе с етървата






































Не е глупав, "удря" право в целта. 
Не е глупав, "удря" право в целта. 

Не е глупав, "удря" право в целта. ;-)
Ще бъде емоционална серия. пък, ако ни наградят с някоя целувчица, ще съм си много доволна. нека се сърдят, нека все още да не се събират, ама нека има по някоя прегръдка и целувка, за поддържане на огъня. Препоръчани теми