След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -197

  • 29 896
  • 745
# 180
Здравейте , властелинки на Вселената  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Тая безмерна  Кюсина любов как ви изстреля в орбита  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ето един наш любимец , също изживяващ голяма любов , но не знаещ кога ще бъде сватбата  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 181
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте, марсианки  Mr. Green Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:
На мен не ми пука на кого и на какво прави ПР Баръш. Но понеже ми се гледа историята на Дефмер с Баръш и Елчин в главните роли, живо ме интересува как се отразява на рейтинга на нашия сериал публичното поведение на ГГ. За съжаление, лудите фенове на АШК са като барометър - и най-малката крачка накриво на Боре или Елка оказват влияние. И се страхувам, че няма му простят ухилената физиономия редом с екипа на Кюса. Още повече при липсата на такава снимка с екипа на собствения му сериал. И при упоритото му бягство от такава снимка с Елка. Щото тя си се снима и със Сечо, и с другите, значи едва ли е в нея причината. Май напразно толко я плюхме първия сезон  Embarassed  Или пък се е вслушала в градивната ни критика  Joy  Joy  Joy
плюс 1  Mr. Green
 Peace Peace
Аз не виждам каква работа има там той, тва че са севгилите не означава, че трябва да ходи на закриването на снимките  Tired Rolling Eyes  То по тая логика, нека и Кюса тръгне по сетовете на Ашка, за подкрепа на Баръш, пази Боже  ooooh! Много черни точки натрупа Баръш, много........... а като знаем, че премиерата на Шедьовъра предстои, на колко ли още пиарстване и превъзнасяне ще станем свидетели #Crazy. Предстои да видим Whistling Много вдъхновение пожелавам на Мерич ханъм, за да пише вълнуващи дефмерски сцени, че да компенсират простотиите, които предстоят Mr. Green
Доре  Hug може пък да е дал интервю бягайки през задния вход с Кюса под ръка и ако журналиста е френд на звИздъта Mr. Green

Диди  Hugтъй де за туй сме и марсианци щото не разбираме  Mr. Green

Снимката на Борко мисля, че е стара и не е от РД сега, с друг оутфит е на нея

Между другото снощи като се появи снимката феновете се набраха и решиха да я игнорират и се започна с постването на снимки и гифчета от Ашка


Да,да, и понеже е френд на звездата, ще посмее да зададе такъв въпрос в нейно присъствие Laughing
Отговора е много изгоден за Кюса, тъй че защо да не го зададе на Баръш пред нея, след като вече двамата са репетирали отговора преди това  Whistling тя няма от какво да се плаши. Даже напротив ще е горда, че севигилито и без притеснение заявява, че никоя друга сериална любов немож се мери с тяхната  Mr. Green hahaha  

Виви, тази "статия" е пълна с противоречия и стара информация. Затова не вярвам в нея. Още повече, че веднага след РД бяха писали, че Баръш и Кюса са напуснали през задния вход, като са видели журналистите. Тогава как са задавали въпроси и как пък Баръш е тръгнал да им отговоря толкова обстойно?  Че тези неща са казани, е вярно, но по друго време и на други места, а журналистите са сглобили това, което им е изгодно, и  са го пуснали като нещо ново. Не е за пръв път, били сме свидетели дори на това как писаха, че били близо до сватбата, а Баръш всъщност беше казал, че това е късмет, съдба- може да е утре, може да е след години. Така че- аз приемам това като поредната провокация към сериала и работата в него, поредния опит да бъде развенчана дефмерската магия, че хората повече вярват в нея, отколкото в оная "реална по- красива любов".

Да се върнем към красивата приказка, пък другото е бош лаф!

https://vimeo.com/187185553
Доре, права си, че много пъти в статиите се преиначават думите им  Peace факт, това още от времето, когато бях много заинтригувана от Бурак и Фе и дали имат връзка, ми направи впечатление  Mr. Green hahaha Но тук нещата са доста странни, докато при другите популярни личности журналята гледата да пишат неща целящи да ги злепоставят, унижат, подронят авторитета им, то при Кюса се наблюдава обратното -  за нея се леят хвалби - за таланта и, красотата и, за филмите и, за желанията за семейство. Аз досега не съм прочела статия, в която да я очернят.
Та затова си мисля, че всичко, което се пише за тях се пише под нейна режисура. Т.е. тя си ги организира нещата - какво, как, колко ще се пише. Та и тая статия по този начин все в нейна полза - ласкаеща нейната женска душа с такова признание Peace

Абе, тя е като някаква тарантула, която е омотала в мрежите си Боре - наивната мушица - и си прави каквото си иска, с цел да си погали егото  Mr. Green Joy Joy

А, че може статията да е под нейна диктовка, образно казано, бих допуснала, но не мисля, че е имало такъв репортаж- нов, имам предвид. Както писаха рускините- статия "по заказ", т.е по поръчка. Разбира се, преди серията, щото то от РД мина почти седмица време.
 Важното е, че утре идва петък и ще си гледаме дефмерите. Другото, поне за мене, вече е минало- заминало.





Сет в Йомковия дом.
Виж целия пост
# 182
Здравейте , властелинки на Вселената  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Тая безмерна  Кюсина любов как ви изстреля в орбита  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ето един наш любимец , също изживяващ голяма любов , но не знаещ кога ще бъде сватбата  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Ели, здравей  Hug
както се казва по баръшовски- "сватбата е късмет"
Виж целия пост
# 183
Мохамед  Mr. Green отново в залата

https://www.instagram.com/p/BLgaRQCjonl/
Виж целия пост
# 184
Ели  Hug, той Керо не знае кога ще е сватбата, каква къща ще си хареса Сера, коя ще е партньорката му в сериала, ще има ли въобще сериал  ooooh! И той не знае още колко неща не знае  Mr. Green Ама нали му е щастливо сърцето и си е запълнил празнината, другото не е важно   Wink
Виж целия пост
# 185
Ерол: "She, he is her, his ......" Joy hahaha Joy Култово.



 Joy  Joy  :35:She, he is her, his ...... Форева  hahaha

Пелин Су is his ...... he is Пелин Су is his ex .....................old, old .............. last ...............


 Joy hahaha Joy

Верче, вярно забрави баклавата, ама то лесно ли е с тези роднински връзки.............. hahaha

Сега чакаме Йомко да заговори на Елка на италиански  Laughing
Виж целия пост
# 186
Виж целия пост
# 187
В епизода на 309 имаше тъжни моменти, особено Онур като се разплака над люлката, щях да ревна и аз  Cry
Обаче Филиз много ме изкефи  Peace
А пък как съм се смяла като Йълдъз се тресеше на терасата и покрай нея и Бетюл, и Сонгюл  hahaha
И баджанаците са образи един път  Stop
Най-безценното беше изражението на Писликсу  Mr. Green накрая!  Whistling
Виж целия пост
# 188

Пу, пу, пу, пепел им на програмите де са го правили тоя шоп  Whistling
Виж целия пост
# 189
Значи Йо види ли такава целувка м/у Дафне и Памир, смятайте, че и него са го вкарали в пандиза. Памир, ако е оцелял след целувката, ще е голям щастливец. Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 190
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие доста добре, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 191
Няма, Мише, няма има такъв късмет. Направо си е отишъл млад и зелен  Joy  Joy  Joy

Ирко, добре предупреждаваш, че е шоп, че някой може си счупи монитора  hahaha
Виж целия пост
# 192
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Ти представяш ли си реакцията на Йо? Аз си представям буквално смилане от бой. Ако Памир оживее, ще е голямо чудо. Mr. Green Този път и Синан няма да успее да спаси брат'чеда.
Виж целия пост
# 193
Аз си мисля, че след такава целувка една добре позната на всеки от нас сценаристка ще трябва да се покрие, защото ще е застрашен живота и  Joy Joy Joy
Peace Peace

Няма, Мише, няма има такъв късмет. Направо си е отишъл млад и зелен  Joy  Joy  Joy

Ирко, добре предупреждаваш, че е шоп, че някой може си счупи монитора  hahaha

 Joy Joy Joy Peace Peace Peace

 И да видим ръчичка на кръстче Heart Eyes
Виж целия пост
# 194
Няма, Мише, няма има такъв късмет. Направо си е отишъл млад и зелен  Joy  Joy  Joy

Скрит текст:
Ирко, добре предупреждаваш, че е шоп, че някой може си счупи монитора  hahaha
Като нищо. Joy Още с допирането на устните и ще го е занулил. hahaha Йо за едино парти цял път блокира. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия