Пак за Аква Сорс!

  • 134 616
  • 836
# 660
Що се отнася до свалянето на температура аз с помоща на ЗЕ като дам 4 капсули и до 1 час с 1-2 градуса температурата пада и редувам с лимонов сок/1 изцеден лимон + 2 супени лъжици захар в 1 чаена чаша вода/ пак през 1 час. До второто даване на ЗЕ и лимонов сок около 3-4 градуса са гарантирано смъкнати /все пак не е панацея това понеже  организмите по различен начин реагират, но опитайте при нужда/.
Когато усетя, че започва някакъв проблем като настинка или грип давам ударни дози от 2 капсули Коластра и 3-4 капсули ЗЕ и така  проблема се овладява в самото начало.
Това ще го пробвам.Благодаря.
Виж целия пост
# 661
аз също - не съм го чувала преди. А има ли някой опит с възпалението на третата сливица, задната хрема и кашлянето вследствие на стичащите секрети? Ако има друга такава тема, моляпредварително за извинение. Аз лично слагам коластра в нослето, но не съм сигурна че е достатъчно, защото вече 2 седмици не минава. Хубавото е, че няма Т, но тази кашлица ме побърква. Давам коластра, давам ЗЕ, сега пак започнах да й капя с капкомер в нослето, но явно още нещо ли трябва или трябва повече време - незнам.
Виж целия пост
# 662
аз също - не съм го чувала преди. А има ли някой опит с възпалението на третата сливица, задната хрема и кашлянето вследствие на стичащите секрети? Ако има друга такава тема, моляпредварително за извинение. Аз лично слагам коластра в нослето, но не съм сигурна че е достатъчно, защото вече 2 седмици не минава. Хубавото е, че няма Т, но тази кашлица ме побърква. Давам коластра, давам ЗЕ, сега пак започнах да й капя с капкомер в нослето, но явно още нещо ли трябва или трябва повече време - незнам.
Пробвала ли си с клеева тинктура :10к. +10мл. физиологичен разтвор
На нас ни действа добре
Виж целия пост
# 663
Клеева тинктура (купена от магазина, защото не съм правила вкъщи) съм слагала само в сокче или вода за пиене. С този етанол, който има вътре малко се притеснявам дали става и за слагане в носа, въпреки че се разрежда с физиологичен разтвор.  newsm78 10х за споделеното Victori Hug
В крайна сметка може да пробвам и това. Ако някой има опит и с продуктите на аквасорс и сподели опит, също ще съм му благодарна Simple Smile Hug                               
Виж целия пост
# 664
Клеевата тинктура я купувам само от аптеката Naughty
Виж целия пост
# 665
Клеевата тинктура я купувам само от аптеката Naughty
техническа грешка - от аптеката я купувам и аз - просто исках да кажа, че не си я приготвям сама - въпреки че гледах в другата тема, че има майки които сами си я правят Heart Eyes
Виж целия пост
# 666
аз също - не съм го чувала преди. А има ли някой опит с възпалението на третата сливица, задната хрема и кашлянето вследствие на стичащите секрети? Ако има друга такава тема, моляпредварително за извинение. Аз лично слагам коластра в нослето, но не съм сигурна че е достатъчно, защото вече 2 седмици не минава. Хубавото е, че няма Т, но тази кашлица ме побърква. Давам коластра, давам ЗЕ, сега пак започнах да й капя с капкомер в нослето, но явно още нещо ли трябва или трябва повече време - незнам.

Извинявам се предварително за разводняването на темата, но това може да се излекува бързо и ефикасно с хомеопатия, в противен случай ще ти предложат антибиотици, защото това не е обикновено възпаление, а е в резултат на наличие на определен вид бактерии. И двете ми деца имаха и съмо с хомеопатия успяхме да решим проблема-нито махане на трета сливица, нито антибиотици /от тях само се трансормира в друг вид бактерия!/.
Виж целия пост
# 667
аз също - не съм го чувала преди. А има ли някой опит с възпалението на третата сливица, задната хрема и кашлянето вследствие на стичащите секрети? Ако има друга такава тема, моляпредварително за извинение. Аз лично слагам коластра в нослето, но не съм сигурна че е достатъчно, защото вече 2 седмици не минава. Хубавото е, че няма Т, но тази кашлица ме побърква. Давам коластра, давам ЗЕ, сега пак започнах да й капя с капкомер в нослето, но явно още нещо ли трябва или трябва повече време - незнам.
ние махахме два пъти носна сливица,въпреки това задната хрема не спря.сега пием ЗЕ и Колактив,вече 4 месеца.хремата пак ни е проблем,но само до нея,по-сериозно не се разболява.
Виж целия пост
# 668
Пали, а защо  не включиш и едни мастни?
Виж целия пост
# 669
Скъпи майки, помогнете.Имам близнаци момиченцето ми е с хрема ,а момченцето има кашлица от онази която е зад гърлото и се дави непрекъснато.Те са на три месеца и половина искам да ги лекувам с водорасли но не зная от кои да давам и по колко.Бъдете така добри и ме осветлете по въпроса.
Виж целия пост
# 670
Скъпи майки, помогнете.Имам близнаци момиченцето ми е с хрема ,а момченцето има кашлица от онази която е зад гърлото и се дави непрекъснато.Те са на три месеца и половина искам да ги лекувам с водорасли но не зная от кои да давам и по колко.Бъдете така добри и ме осветлете по въпроса.
Писах ти на лични.
Виж целия пост
# 671
МИЛИ МАМИ ,АКО НЯКОЯ ОТ ВАС Е ПОЛЗВАЛА ПРОДУКТИТЕ НА АКВА СОРС ЗА ДЕЦА НАД 2МЕС ,МОЛЯ ДА МЕ ПОСЪВЕТВА КАКВО ДА ДАВАМ ЗА КАШЛИЦА И ХРЕМА.ОТ КОИ ВОДОРАСЛИ ДА ДАВАМ И В КАКВА ПРОПОРЦИЯ?
Виж целия пост
# 672
здравейте!много се радвам като чета колко много хора са прибягнали до аква сорс.дай Боже да сме всички по-здрави,приемайки продуктите им.имам конкретен въпрос относно дозирането на колактив и ЕМК.синът ми от 2 дни е с къртеща кашлица,по принцип давам по 1 или 2 капсули коластра сутрин профилактично и 10-12 капки ЕМК.днес обаче дадох 4 пъти през деня по 2 капсули коластра заради кашлицата и 4 пъти ЕМК-по 10 капки.дали кашлицата би се повлияла или трябва да включа и хомеопатия.ЗЕ не смея да давам,защото много се превъзбужда.не ме притеснява ако кашлицата продължи няколко дни,тревожа се само да не се усложни,защото не ми харесва как кашля.благодаря предварително.
Виж целия пост
# 673
Привет Susu, незнам точно какво да те посъветвам, защото не мисля, че съм "спец" по хомеопатията и продукти на Аквасорс. Мога да ти кажа какво правя аз в такива случаи - давам по много и Коластра и 3Е, общо взето всичко което имам в момента в наличност, не по 2, а поне по 4-5 на прием. За кашлицата освен тези неща й давам разни бабини рецепти - чайове, мазане с мед, загряване, всички тези неща които си чувала и чела. Обаче винаги я водя до педиатъра, за да чуе за всеки случай - за да знам че гърдите са чисти. Правя й чай, за който прочетох във форума - от мащерка, маточина, подбел и бъз, давам и клеева тинктура...
Да ти кажа има ефект, защото Криси буха от седмици и само с тези неща кашлицата отшумява. Все още не съм я завела на истински хомеопат, защото не съм си намерила и в момента съм в процес на търсене. Единственото, което й дадох и не е хомеопатично е един сироп Ердомед, защото наистина кашляше зверски и нещо се притесних....а и както казах не съм още уверена в себе си, за да използвам тотално 100% хомеопатия Blush...но и това ще стане Simple Smile)))))) Laughing
Виж целия пост
# 674
здравейте!много се радвам като чета колко много хора са прибягнали до аква сорс.дай Боже да сме всички по-здрави,приемайки продуктите им.имам конкретен въпрос относно дозирането на колактив и ЕМК.синът ми от 2 дни е с къртеща кашлица,по принцип давам по 1 или 2 капсули коластра сутрин профилактично и 10-12 капки ЕМК.днес обаче дадох 4 пъти през деня по 2 капсули коластра заради кашлицата и 4 пъти ЕМК-по 10 капки.дали кашлицата би се повлияла или трябва да включа и хомеопатия.ЗЕ не смея да давам,защото много се превъзбужда.не ме притеснява ако кашлицата продължи няколко дни,тревожа се само да не се усложни,защото не ми харесва как кашля.благодаря предварително.
Продуктите на Аквасорс не са панацея.Мастните които си дала са много.можеш да даваш 4 *5 капки.Щом не даваш ЗЕ и не му действа добре започни течна АФА .Заведи детето при хомеопат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия