50-та юбилейна тема за томболи, игри, конкурси, награди и подаръци!

  • 69 976
  • 740
# 45
Честита ни юбилейна темичка Hug
Идвам да се похваля от Куинс- супер експресни, в понеделник спечелих, а днес получих барбарона, който е страхотен Peace
С кой куриер го получихте? Simple Smile
Виж целия пост
# 46
15:0 за Хипер  #Cussing out


Мерси за темата.  bouquet
Виж целия пост
# 47
Честита ни юбилейна темичка Hug
Идвам да се похваля от Куинс- супер експресни, в понеделник спечелих, а днес получих барбарона, който е страхотен Peace
С кой куриер го получихте? Simple Smile
Експресо
Виж целия пост
# 48
Честита юбилейна тема.Лаленце Благодаря отново  bouquet.
И аз ще помрънкам пък дано помогне от никъде нищо няма,а дано поне в неделя уцеля дрон,че ми изядоха главата в къщи.Много успех на всички в новата тема.
Виж целия пост
# 49
Честита юбилейна тема! Аз да помрънкам ,искам пуф от Куинс и кафемашина! Късмет на всички! Hug
Виж целия пост
# 50
Успех на всички в новата тема. Записвам се с вафли троя. Дано и нещо по-голямо улуча скоро  Peace
Виж целия пост
# 51
Честита ни юбилейна темичка Hug
Идвам да се похваля от Куинс- супер експресни, в понеделник спечелих, а днес получих барбарона, който е страхотен Peace

Значи и аз да го очаквам скоро, кой ги разнася?Експресо, като Лео Експрес или е друго  newsm78
Виж целия пост
# 52
 Hug
Виж целия пост
# 53
Честита ни юбилейна темичка Hug
Идвам да се похваля от Куинс- супер експресни, в понеделник спечелих, а днес получих барбарона, който е страхотен Peace

Значи и аз да го очаквам скоро, кой ги разнася?Експресо, като Лео Експрес или е друго  newsm78
Не е Лео експрес, а Експресо-куриерът тежка категория Grinning, между другото и аз ги чувам за първи път...то с този фотьойл направо си е за тях Peace
Виж целия пост
# 54
Честита юбилейна тема.
Много късмет за всички в нея.
Виж целия пост
# 55
Честито и от мен! Нека е пълно с награди!
Виж целия пост
# 56
Честита юбилейна тема! Да се напълни с куп спечелени награди!  bouquet
Виж целия пост
# 57
pebalss, пращат ли СМС, обаждат ли се предварително или направо идват?
Виж целия пост
# 58
pebalss, пращат ли СМС, обаждат ли се предварително или направо идват?
Нямах смс, обадиха ми се половин час преди да дойдат
Виж целия пост
# 59
Чакам имейл от AVON newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия