50-та юбилейна тема за томболи, игри, конкурси, награди и подаръци!

  • 69 976
  • 740
# 60
Спечелих лаптоп от Милка!  Crazy Blush Grinning Grinning Grinning
С точно 5 регистрирани кода...  Blush

Скрит текст:
3 регистрирани вчера около 16ч и днес още два пак около това време.
Ако случайно някой следи кога 'падат' наградите.  Wink

В момента нямам възможност да им звъня, та ще трябва да остане за понеделник. Някой може ли да ми каже дали наградите се доставят след спечелването или след края на играта?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 61
Спечелих лаптоп от Милка!  Crazy Blush Grinning Grinning Grinning
С точно 5 регистрирани кода...  Blush

Скрит текст:
3 регистрирани вчера около 16ч и днес още два пак около това време.
Ако случайно някой следи кога 'падат' наградите.  Wink

В момента нямам възможност да им звъня, та ще трябва да остане за понеделник. Някой може ли да ми каже дали наградите се доставят след спечелването или след края на играта?  Rolling Eyes
Честитооо! Hug
Още никой не си го е получил, по телефона казват, че срокът е 45 работни дни след като си си заявил наградата. Peace
Виж целия пост
# 62
Честито!
Явно някой си го е получил, защото в ОЛХ вече се продава!
Виж целия пост
# 63
Благодаря, момичета  bouquet
Значи тъкмо подарък за Коледа  Laughing
Виж целия пост
# 64
Честито!
Явно някой си го е получил, защото в ОЛХ вече се продава!

дай линк дa го видим поне хубав ли е Grinning
Виж целия пост
# 65
дай линк дa го видим поне хубав ли е Grinning

https://www.olx.bg/ad/laptop-hp-ID5XNXQ.html#bb2e48c718
Виж целия пост
# 66
Някой може ли да ми помогне за какъв размер суичър да потвърдя? Може ли някой като го е получил да каже някакъв размер по точен или на него дали му става. Защото съм слаб човек  Simple Smile и се чудя М или L? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 67
Този лаптоп в olx може би е от по-стара игра на Милка, защото е HP, настоящите уж са Acer според сайта...
Виж целия пост
# 68
този лаптоп е стария имам го същия от предната им игра Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Този лаптоп трябва да е от предната игра, тогава бяха на HP ссегашните не са.
Виж целия пост
# 70
Честита тема!Дано кой каквото иска-това да спечели! bouquet
Oт игрите на Милка не съм предполагала,че наистина се печели Shocked Сега ще започна и аз да регистрирам кодове bouquet
EDIT:А томболата за наградите 1 път в месеца ли е или как?
Виж целия пост
# 71
Честита тема!Дано кой каквото иска-това да спечели! bouquet
Oт игрите на Милка не съм предполагала,че наистина се печели Shocked Сега ще започна и аз да регистрирам кодове bouquet
EDIT:А томболата за наградите 1 път в месеца ли е или как?

Не, веднага разбираш
Виж целия пост
# 72
Честита тема!
15:0 за Хепир, 6:0 за Милка, мрънннн мрън. Дано поне в неделя оцеля Дрон. Много искам и пуффффф
Виж целия пост
# 73
Здравейте момичета! Аз бях поизоставила игрите. Реших да се пробвам и спечелих барбарон от Куинс , днес си го получих, много е готин и огромен  Grinning Сега разбирам за лаптопите на Милка. Ще се пробвам.
Виж целия пост
# 74
Честита ни юбилейна темичка Hug
Идвам да се похваля от Куинс- супер експресни, в понеделник спечелих, а днес получих барбарона, който е страхотен Peace

Значи и аз да го очаквам скоро, кой ги разнася?Експресо, като Лео Експрес или е друго  newsm78
На мен ми го донесе Лео Експрес.
От вафлите чакам 5 кутии и една чаша. Надявам се дрон, че децата само мрънкат, а с толкова много челяд мрънкато е многоооо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия