50-та юбилейна тема за томболи, игри, конкурси, награди и подаръци!

  • 69 976
  • 740
# 75
Остават ми 12 фафли до 100:0 за Престиж  Laughing Laughing Laughing
... колкото повече ядеш, толкова повече гориш  Joy
Виж целия пост
# 76
Остават ми 12 фафли до 100:0 за Престиж  Laughing Laughing Laughing
... колкото повече ядеш, толкова повече гориш  Joy

Лелееее  #Crazy
Аз съм регистрирала сега 3 кода на Милка, имам още 2, но го пазя. Чакам да ми го кажат звездите кога е моментът  Mr. Green

Честито на спечелилите лаптоп. Дано има още много в тази тема  bouquet
Виж целия пост
# 77
Ехеее честит втори лаптоп в темата!  Hug Със здраве да си ги ползвате, момичета!  Wink

Аз приключвам с Милка, одеве пак ме прецакаха с броя кодове за пуф и лаптоп и повече няма да регистрирам  Crossing Arms Naughty До тук: 12:0 и нищо Confused

От Хипер също нищо до момента, към 15 кода съм регистрирала. Сега ще регистрирам бележки за Куинс.

Супих от кварталния магазин бисквити Мюсли за новата игра, но имаше само от един вид, та взех една кутия. Ще изчакам да заредят и другите видове и да взема още.  Peace
Виж целия пост
# 78
Страхотна нова темичка , късмет на всички .  bouquet
Виж целия пост
# 79
 Идвам в новата тема. Дано има награди и настроение в нея.  Simple Smile

 Лаленце, благодаря ти за труда и настроението,  което ни носиш!  Hug

 Купих от Кауфланд вафли Троя, там намерих. Дано счупя и аз каръка, ще пробвам, пък да видим ще се хваля ли, или не.

 Дотук ни една награда от вафли.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 80
аз играя само за Милка, ама за сега нищо. Миналата година спечелих лаптоп, който подарих и сега искам нов. Тогава регистрирах само сутринта btw Wink сега не знам..
Виж целия пост
# 81
Да се запиша с юбилейната тема с часовник от Теди и трета кутия вафли.Искам суишърт изглеждат много приятни,но много трудни за печелене нещо.
Виж целия пост
# 82
Пристигна ми гелът от Биодерма.С друго не мога да се похваля.
Виж целия пост
# 83
И аз с един суйтшърт !!!Много го исках! Голям кеф!Дали си отговарят размерите, че се колебая какъв размер да си поискам 😊
Виж целия пост
# 84
И аз с един суйтшърт !!!Много го исках! Голям кеф!Дали си отговарят размерите, че се колебая какъв размер да си поискам 😊
Честито! В колко часа го уцели, че аз за малко изтървах един?
Виж целия пост
# 85
Най-накрая и аз с термочаша и бокс с вафли от Троя Simple Smile
Виж целия пост
# 86
Еее най-после термочаша
Виж целия пост
# 87
И аз с един суйтшърт !!!Много го исках! Голям кеф!Дали си отговарят размерите, че се колебая какъв размер да си поискам 😊
Честито! В колко часа го уцели, че аз за малко изтървах един?
    смс-а е от 1:31 ама сякаш се забави малко. Късмет на всички!
Виж целия пост
# 88
    смс-а е от 1:31 ама сякаш се забави малко. Късмет на всички!
Точно по него време някъде играх м/у 1.20 и 1.30. За това пък успях с чашата  Grinning. Днес ше пробвам с последния код за суитшърта д видим какво ще стане newsm78
Виж целия пост
# 89
Честита юбилейна тема!  bouquet Дано да се изпълнят пожеланията от първия пост  Heart Eyes
Имам още за регистриране, дано да спечеля и аз  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия