50-та юбилейна тема за томболи, игри, конкурси, награди и подаръци!

  • 69 976
  • 740
# 675
Трябва спешно да спечеля нещо. Темата свършва  Party

И аз седях и зяпах отстрани докато сума народ се хвалеше тука.... Ай, стискам палци да се разпишеш с награда  Peace
Виж целия пост
# 676
Трябва спешно да спечеля нещо. Темата свършва  Party

И аз седях и зяпах отстрани докато сума народ се хвалеше тука.... Ай, стискам палци да се разпишеш с награда  Peace
И аз, поне един нутрибулет да спечеля  Joy !
Плюшената играчка не я броя, така или иначе не е за мен.
Виж целия пост
# 677
В спаркса, откакто дава бонуса само в изход-вход, на известията имам цифра 2, вместо 1, но си ми дава нормалния бонус.
Така се зарадвах първия път, реших, че имам съобщение за награда.

Имам 2 СМС от Лео, явно дрона и вафлите ще дойдат заедно
Виж целия пост
# 678
Здравейте! И аз се записвам в Юбилейната тема с играчка от Киндер. Но искам да попитам за играта на нескафе. Като се качи гиф в полето за тагване какво трябва да се напише?
Виж целия пост
# 679
В спаркса, откакто дава бонуса само в изход-вход, на известията имам цифра 2, вместо 1, но си ми дава нормалния бонус.



Виж надолу , имаш някое неппрегледано - я бонус , я от предизвикателство точки. Намали изображението на екрана до минимум, все ще излезе.

Виж целия пост
# 680
В предизвикателствата изобщо не влизам. А бонуса няма как де е повече от 25 за ден. Отворих всички известия, само бонуси са
Виж целия пост
# 681
На мен ми се случи така със 16 броя. Седяха си няколко дни. Писах и питах. Насочиха ме да направя това, което ти споделих. Получи се и 16те броя изчезнаха.
Виж целия пост
# 682
В спаркса, откакто дава бонуса само в изход-вход, на известията имам цифра 2, вместо 1, но си ми дава нормалния бонус.
Така се зарадвах първия път, реших, че имам съобщение за награда.

Имам 2 СМС от Лео, явно дрона и вафлите ще дойдат заедно

И при мен е така всеки ден / спаркса/ по 2 известия.
Виж целия пост
# 683
И аз имам СМС от лео-то - сигурно вафлите. Дали ще са от промоционалните  Thinking
Виж целия пост
# 684
Звучи нагло , ама и аз искам кутиите с Троя да са от промото... Едва ли ще ни огрее..

По Варна сигурно ще ги разнасят по-натам. Смс имам само от ментел ква ми е сметката


Дойде мейл от Билла ,че ако съм сред първите регистрирани... след 31.10. ще получа анкета и ще се генерира ваучер. Аз останах с впечатление ,че веднага пращат ваучера и даже намислих да го инвестирам у Вафли....
Виж целия пост
# 685
Нещо странно забелязвам в печелившите на Нескафе. Имаше ме във втората и третата седмица, а сега са ме махнали от втората......  Thinking Тук някой беше публикувал списък, така че имаме доказателство. Само, че в предната ли тема бешее?  Thinking
Виж целия пост
# 686
Идвам да се похваля и аз най-накрая с награда от Matrix от фейсбук! Много съм щастлива...най-накрая счупих каръка!
Виж целия пост
# 687
Тъкмо да ви питам какво носят от Лео и куриера дойде Simple Smile Носят дроновете-много е симпатичен и на едната перка има лого на Споко. Очаквах да е нещо тежко, а е супер лек. Даже и подпълнена гаранционна карта има  Grinning
Виж целия пост
# 688
За Варна току що получих вафлите на Хипер не са промоционални. Едва ли ще направят като Присан да изпратят промоционални опаковки Simple Smile
Виж целия пост
# 689
Искат ли ви кодове да ровя в моите или ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия