ТРЕТИ клас - 2 тема

  • 63 962
  • 735
# 315
Скрит текст:
Моето иска дрон, ховърборд, екип на Роналдо. Евентуално последното може и да го получи.
Ние в събота ходихме на състезание по математика (Димо Малешков) - май нищо не е направил моят хубосник.
След това отидохме и на състезание по спортни танци. Картотекирахме ги вече и това беше първо официално състезание към федерацията. Имахме късмет, станахме първи - голяма радост, голямо щастие. Първа купа - носи я в училище днес.
ето клипче https://www.youtube.com/watch?v=JDnjWeD1FjM

Скрит текст:
В неделя ходихме да подкрепяме Лидия Ганева в училището.
Та си имахме емоции този уикенд.

второто е любимата мелодия на нашия хубавец Laughing

Виж целия пост
# 316
Коледните подаръци са ми голяма мъка тази година. Нищо конкретно не иска Дребен, та ще се озоря. Хем си играе с играчки още, хем не я влекат чак толкова вече. Поръчах едно голямо лего, ще му се зарадва, ама друго не мога да измисля.

По български език още преговарят частите на речта и сродните думи. Учителката им не върви по учебника, та по тетрадката й за работа в клас се ориентирам. По математика са на събиране и изваждане на трицифрени числа. 

Утре няма ходи на училище малката, защото е поканена да изнесе концерт в един колеж. От музикалната й школа избрали само нея от групата по пиано и един младеж от курса по китара и сега е толкова горда, че се движи на 10 см. над земята Simple Smile Пианото й е хоби и вкъщи има само една йоника, а много ми се иска истинско пиано да й взема. Само се чудя къде ще го дена...
Виж целия пост
# 317
По български и ние сме на видовете изречения, по математика са на геометрични фигури - ъгъл мернах в тетрадката.
Виж целия пост
# 318
Браво на Ангел на Иланг-Иланг и на девойката на Роник! Много се радвам на деца, които имат страст към нещо и влагат старание и упоритост, за да се развиват!  Hug
За съжаление никак не мога да помогна за материала - нямам идея по какво до къде са. Снощи ми показа тетрадка по БЕЛ (ама кое от всичките, че нали са БЕ, четене, РР, ЗИП) не знам. Имаше нещо за някакви синегушки и беше правила илюстрация. Госпожата я похвалила за нея, но казала, че е разочарована от краснописа. Confused Подкрепям я.
Относно подаръците - не сме решили още за нея, но на баща й дядо Коледа ще донесе караоке колона Wink Той се опита да ме убеди да купим за дребната, но аз отказах. И все пак колона ще има, само че ще е за него, защото видях как му угасна пламъчето в очетата като се възпротивих на предложението му. Laughing
Виж целия пост
# 319
   Още веднъж-мерси.   bouquet А преразкази всяка седмица ли пишат? Беа от миналата година иска Кахон.Видя в един музикален магазин...Незнам дали е подходящо за деца,които не се занимават с музика,по-сериозно.Някой има ли такова чудо?
Виж целия пост
# 320
Поздравления за страхотните деца!

Този кахон е интересен, но никога не съм виждала.
Виж целия пост
# 321
Roo Roo, нашите през седмица правят преразказ или съчинение.
Първа седмица - отсраняване на грешки от съчинение и план за преразказ.
Втора седмица - преразказ.
Трета седмица - отстраняване на грешки от преразказ и подготовка за съчинение.
Четвърта седмица - съчинение.
Виж целия пост
# 322
Ру, нашите са на представка и надставка по БЕЛ, а по математика чертаят ъгли, геометрични фигури и прочие.
За Коледа, моята написа писмо на дядо Коледа, което е с доза съмнение - "ако съществуваш", и разбира се иска Лего, добре че имаше и черен петък, вече е закупено.
Не съм виждала такъв кахон, но изглежда много интересно.
За преразказите, при нас е веднъж седмично РР - два часа и обикновено действат като при МММ, едната седмица правят, другата - обсъждане и поправка.
Скрит текст:
Но за нашата госпожа програмата е само ориентировъчна, редовно им размества и променя, удължава часовете и никога не се знае какво, кое и как ще е. Някой път имат два -три часа един предмет, докато довършат нещата, а другите по програма - не и после обратното. Редовно се случва моята да забрави, че трябва да носи нещо в ден, в който го нямат по програма, но класната решила точно тогава да си отучват по този предмет.
Виж целия пост
# 323
https://vimeo.com/60307041
https://www.amazon.com/gp/product/B008SFLEPE/ref=as_li_ss_tl?pf_ … b94c9ab63e95567f8
Виж целия пост
# 324
Браво на Ангел и на момичето на Роник!  bouquet bouquet


Виж целия пост
# 325
Браво на талантливите деца! bouquet

Нашите по математика са май на ъгли, че днес нещо се бореше с тях.
Виж целия пост
# 326
Честит имен ден на всички Сашковци - малки и големи!

Да почерпя и моя именик.  Grinning
Виж целия пост
# 327
Да е много щастлив и много радост да ви носи  Hug
Виж целия пост
# 328
Честит имен ден на именниците!  Simple Smile
Виж целия пост
# 329
Лулу, да ви е жив и здрав именикът!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия