ТРЕТИ клас - 2 тема

  • 63 962
  • 735
# 330
Да почерпя и аз.

Добре, че биха камбаните на Ал. Невски та се сетих да почерпя.

И честито на останалите именици!
Виж целия пост
# 331
mmm_, честит празник!
Много здраве и късмет на имениците!
Виж целия пост
# 332
Честити именици!
Виж целия пост
# 333
mmm, да е жив и здрав именикът!  Hug
Виж целия пост
# 334
Покрай нашите именици ще вземете да предозирате със сладкото, та от мен малко солено...

Да са ни здрави и късметливи децата! mmm, lulu, весел празник у вас да има! Heart Eyes
Виж целия пост
# 335
marini, и на вас весел празник!  Hug
Виж целия пост
# 336
Весел празник на именниците днес! Специални поздрави за Лулу, Марини и МММ!
Забравих да пиша, че е страхотен сина на Иланг-Иланг, браво на него!
Виж целия пост
# 337
Честит празник със закъснение на вчерашните именици! Честито и на празнуващите днес (ако има  Rolling Eyes ).
Ние с Калоян вчера си почивахме вкъщи, че не се чувстваше добре - отпаднал и с болка в гърлото. Днес пак каза, че го боли, но иначе е ОК и е на училище.
Виж целия пост
# 338
Честит имен ден на Гушканче Simple Smile Да е здрава, да има верни приятели и винаги да бъде добрия пример за околните!  bouquet

Ако и на Мариетка младежът празнува днес - весел празник и най-добри пожелания и за него! Hug

Дано не пропускам някой именик или рожденик! Весел празник и по-дълго запазено добро настроение желая на всички празнуващи! Simple Smile

От нас нищо ново и интересно - стягаме се за РД на детето. Моят мина в неделя някак между другото, но пък получих жестока картичка, написана с ляво краче и размазан лилав тънкописец, в която детето ми желае още красота, да бъда по-спокойна и твърди, че съм "най-добрата и бърза майка от всички на светта!" Joy Смятам да й върна жеста с една картичка-писмо, в което да й разкажа как я виждат очите ми днес и да я отвори след още 9 години, да сравним как се е развила Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
Честито на днешните именици! Да са живи и здрави!
Dive, на теб ЧРД със закъснение! Да си здрава, все така добра майка и...понамали малко бързината  Wink Знам, че е почти невъзможно за нашата зодия, но защо пък да не пробваме  Simple Smile

Виртуална почерпка по повод вчерашното ми помъдряване

И аз получих ръчно изработена картичка, написана без никакви препинателни знаци и само с малки букви  Laughing

И при нас няма кой знае какво интересно, освен, че вчера се избира обществен съвет в училище и нашият татко е сред членовете.
Виж целия пост
# 340
Светле, честито ти помъдряване!  Hug Може да не го е написал така Калоян, но ти не се съмнявай, че си Майка с главна буква! Hug

Аз нещо не разбрах тези съвети каква функция имат и не се кандидатирах изобщо. Малко ме е яд, е така правя и абдикирам един вид от училищния живот на детето си, но просто не мога да го сместя като ангажимент. Преди да имам дете винаги съм си мислила, че ще съм от онези майки, които участват в организационни комитети, ще помагат, ще проучват и ще предлагат... обаче не съм. И най-жалкото е, че реално съм вечния организатор и плановик на какво ли не, само не и на мероприятия свързани с училището. Confused
Виж целия пост
# 341
Dive, благодаря!  Hug

Съветите, от това, което прочетох, имат съгласувателна функция. Надявам се все пак да имат възможност да влияят върху случващото се в училище, а не само да одобряват бюджета на хартия. Според мен всичко зависи и от конкретните хора в съвета, и от училището. За мен лично ще е постижение, ако изкараме кубетите и бейк ролс-а вън от лавката. Аз исках да се кандидатирам, но организираха избора точно на рождения ми ден, а и по повод снега вчера пътуването ДО работа ми отне час и 40 минути. Не знаех дали ще успея да стигна за родителската среща. И по принцип нямам излишно време с тази работа на 30 км. от вкъщи. Затова си натресох мъжа  Mr. Green А и той има повече изисквания и претенции от мен, умее да направи скандал от нищо  Laughing
Виж целия пост
# 342
Светла, честит рожден ден на патерици! Да си много здрава и с късмет!
Дайв, честито и на теб на патерици! Много сладко пожелание си имаш, а идеята ти за картичка е много хубава.
При нас нищо ново, освен че малко се поядосах на ръководството на училището, защото първо бяха обявили вчерашния ден за неучебен / заради профилактика за тока/, след няколко часа, а не - учебен ще е, но без занималня. Децата се разстроиха, първо ги накарали да го напишат неучебен, после задраскали - не-то. И всъщност са стоели без ток и вода няколко часа в училище. Нищо не пречеше, тъкмо съвпадна с големия снеговалеж, наистина да им дадат един ден дървена ваканция, ама....
Виж целия пост
# 343

Честито на помъдрелите - и на двечките желая най-вече веселие... по-малко организаторство, повече... просто безметежност.И празнувания, малки и големи, шумни и тихи, с и без повод.


Давидчо пък след известно колебание ми каза, че той Дядо Мраз малко бил разкредитиран (може би "разконспириран искаше да каже?..  newsm78), ама той (давид, де) помислил по въпроса и решил, че все пак иска да вярва в него (в Дядо Мраз) и да му напише писмо и да има подарък.  Joy hahaha
На майка си достоен син...
Виж целия пост
# 344
Да са честити имениците! Здраве и късмет!
На рожениците също честит празник:)
На РС среща мин. седмица се хванах за главата...какви са тези нови умотворения на Кунева и компания...обществени съвети...ние не избрахме представител, написахме, че категорично не сме съгласни с наложения избор и отказваме да участваме. Нямам думи просто...какво ли не скапаха, сега и образованието натам върви  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия