ТРЕТИ клас - 2 тема

  • 63 962
  • 735
# 360
Имаше интервю по бнт с агенцията по храните и казаха,че изрично са забаранени в лавките чипс,пелети,газирани безалкохолни и др.

То и пушенето в заведенията е забранено, ама...  Rolling Eyes
При нас схемата със Съвета беше следната: родителска среща на класа, на която излъчват представител. После "номинираните" от всички класове се събират в учителската стая, където се избират членовете. Доколкото разбрах са 4 бр. - 3 майки и нашият татко. На 15.12. ще заседават и ще избират председател.

Днес децата ще ходят на театър след училище. Калоян има 6 по "Човек и природа", но не знае защо. Каза, че нищо не бил направил  Laughing  Друго интересно няма.
Виж целия пост
# 361
На моята хич не са й интересни Човеците, въпреки че не учат по учебниците, а госпожата им прави презентации на уроците. Вкъщи така и не успяваме да учим по тях и съм й казала да се старае да запомня максимално в час. Не знам как ще се научи да разказва обаче. Нещо й куца устния преразказ. Поне като я гледам как ми обяснява за разни неща-от главата за краката.
Иначе досега са правили две контролни по тези предмети и беше изкарала 6- и 5.75, което не е чак толкова зле.

Писах на Заслон да се включи за Съветите, че при нас няма и знам само откъслечна информация.
Виж целия пост
# 362
Поздрав с песен от снощния концерт на моя хорист: https://youtu.be/JxVXZaZ9Uu0

Вчера беше някакъв ужас - първо състезание, веднага след него курс в СМГ, накрая концерт в радиото. Как издържа това дете, не знам, аз се преуморих само от препускането напред-назад. Днес съм му дала свобода да се търкаля и играе на Плейстейшъна колкото си иска.
Виж целия пост
# 363
Поздрав с песен от снощния концерт на моя хорист: https://youtu.be/JxVXZaZ9Uu0

Вчера беше някакъв ужас - първо състезание, веднага след него курс в СМГ, накрая концерт в радиото. Как издържа това дете, не знам, аз се преуморих само от препускането напред-назад. Днес съм му дала свобода да се търкаля и играе на Плейстейшъна колкото си иска.
Страхотен!  bouquet
Виж целия пост
# 364
Страхотно пеят! Браво на него!
Виж целия пост
# 365
Разкошни хористи, видях и дъщерята на един познат Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Тези са най-мъничките, моят син стърчи една глава над повечето Simple Smile
Виж целия пост
# 367
Страхотен е, *LUCY* bouquet
Виж целия пост
# 368
Браво, Луси, невероятен е!
Честит празник на всички именици - малки и големи! Здраве и късмет!
Виж целия пост
# 369
Винаги съм  обичала детски8я хор на БНР..Голямо благодаря и браво - направо ми стоплиха сърцето...
Виж целия пост
# 370
Прекрасни са децата, браво Hug
Честит празник на всички именници днес. bouquet
Виж целия пост
# 371
само да сверя часовника  Blush

когато дават стихотворение за научаване наизуст, от днес за утре ли е?

 Blush
Виж целия пост
# 372
само да сверя часовника  Blush

когато дават стихотворение за научаване наизуст, от днес за утре ли е?

 Blush
По-скоро за по-следващ ден, само в първи клас учиха нещо от днес за утре.
Виж целия пост
# 373
само да сверя часовника  Blush

когато дават стихотворение за научаване наизуст, от днес за утре ли е?

 Blush

При нас в повечето случаи е за следващата седмица.

Калоян решил да ходи на Коледни математическо състезание. Сутринта заяви, че си е взел от спестените пари да си плати таксата, заръча да му разпечатам задачи да се готви...Да видим до събота дали няма пак да се откаже  Thinking
Виж целия пост
# 374
Да споделя едно съчинение на моя син...абстрахирайте се от грозния почерк, оправдание за който винаги е нямането на време. Думата, която вероятно ще ви затрудни при четене е "чадърче", а не падърче както първоначално я прочетох.  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия