ТРЕТИ клас - 2 тема

  • 63 962
  • 735
# 375
 Heart Eyes чудно пътуване е било. и изобщо не е лош почерка  Hug

аз не смея да снимам нищо.
краснописа му чупи огледала  Blush
Виж целия пост
# 376
Ала-Бала, много хубаво си пише момчето. Много хубаво съчинение. И поправя хубаво, а не като моя син - задрасква с Х, ама по-едричък и после пише отгоре вярната буква, като я повтаря 2-3 пъти  ooooh! Всеки ден обяснявам и показвам как се прави, но ефект = 0.
Виж целия пост
# 377

 Heart Eyes Heart Eyes
И ай-важното, накрая се прибрах и разказах всичко на мама...
Виж целия пост
# 378
Чудесно изпълнение на хористите и страхотно съчинение Grinning
Виж целия пост
# 379
Браво на детето! Ама много страховити истории, пада от небето и то върху ти-рекс, не е шега работа. Simple Smile
Сетих се за една картинка:
http://www.img-share.eu/f/images/330/IMG_9944JPGpg36D7s.jpg
Виж целия пост
# 380
Хаха нали...сега е на етап скатове и разни страшни риби, но динозаври и подобни са му страст от малък Simple Smile
И мен много ме развесели съчинението Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Привет.  Grinning
Луси, много са сладки децата. Върнаха ме години назад. Blush
Ала-Бала, прекрасно съчинение, браво!  Peace
При нас няма нищо кой знае какво ново. Чакаме си Коледа и това е. Grinning
Виж целия пост
# 382
Къде зачезнахте всички?
Нашите днес ще ги водят в Музейко. Аз я водих в петък за пореден път и не знам колко ще й е интересно. Дано само не прихване нещо в този вледеняващ вятър. Хич не ми се искаше да я пускам.

При нас стихотворенията са за събота и неделя.
Алабала, чудесно съчинение!

Виж целия пост
# 383
Моят вчера занесе един кашон, изрязал дупка за лицето и с един съученик съобщават Breaking news в междучасията. Кашона си го нахлупвали на главите, все едно са в телевизор. Откъде им ги раждат главите подобни неща, не знам, много се смях вчера.
Виж целия пост
# 384
Абе, и аз като го видя си помислих, че има някаква грешка. А ще има ли контестации за ИС?
Мен за ЧХ ми отговориха, че нямало такава практика. Нали имаше разминаваме при нас с донесените задачи и бланката и им писах.
Виж целия пост
# 385
О, Aла-Бала, чудно съчинение! Simple Smile
Нищо интересно няма, всичко е в релси и обичайните дразнения също...
Ето вчера например щерката разказва, че всичко живо кашляло на поразия, няколко деца дори си тръгнали, станало им лошо. Twisted Evil    Минавала сестрата за въшки и се втрещила като ги чула... и тя, и класната им кавали да не идват болни... Ама не децата са за бой я... аман от такива безотговорни родители!  Twisted Evil
Казах на моята, ако и днес е така, да съобщи на класната (аз не я виждам), че от утре тя - задравата си остава в къщи, след като болните са на у-ще.  Ами така де, да чакам да се разболее ли... уффф...

Виж целия пост
# 386
Морена, напълно разбирам ядосването ти. И аз се дразня на такива случаи. Даже вече не приемам извинението, че нямало кой да го гледа вкъщи, защото са големи.
Виж целия пост
# 387
днес в училище ще минава комисия от ХЕИ (както и да се казва сега) и може би ще обявят грипна ваканция Confused
някой знае ли как стои въпросът с отсъствието от работа при грипна ваканция?

дъждец, не си права  Peace аз не бих го оставила сама цял ден, предполагам и другите са така. не е толкова голям според мен  Peace

за другото сте прави - болните деца не трябва да са в училище и да раболяват здравите. същото се отнася и за децата с въшки.
не че някой ме пита  Tired

Виж целия пост
# 388
днес в училище ще минава комисия от ХЕИ (както и да се казва сега) и може би ще обявят грипна ваканция Confused
някой знае ли как стои въпросът с отсъствието от работа при грипна ваканция?
Според мен няма нещо по-така. Трябва да си пуснеш отпуска, ако искаш да отсъстваш. Едва ли се полага болничен.

Много се смях на кашона, LUCY! Децата могат да са по-изобретателни от нас.
Виж целия пост
# 389
днес в училище ще минава комисия от ХЕИ (както и да се казва сега) и може би ще обявят грипна ваканция Confused
някой знае ли как стои въпросът с отсъствието от работа при грипна ваканция?
Според мен няма нещо по-така. Трябва да си пуснеш отпуска, ако искаш да отсъстваш. Едва ли се полага болничен.
http://lex.bg/bg/laws/ldoc/2135678969
чл.39 ... но не съм сигурна дали се отнася и за училищата, по-скоро не. Иначе отпуск.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия