Съжителство с две жени

  • 30 552
  • 219
# 135
Говоря за равнопоставени взаимоотношения, общи деца. Това което ще и предложа е сигурност, възможност да бъде майка и домакиня.

Това третото предложение много ме заинтригува. На мен не ми стига да съм домакиня само вкъщи, ако може да се кандидатирам за позицията. Умирам си значи да чистя и да пера на някой гащите, барабар с тези на жена му, вечер да го обслужвам и сутрин да им правя закуска - на него, жена му и детето им. Heart Eyes Деца вече си имам, та не настоявам за общи.
Виж целия пост
# 136
Абе и аз познавам . Родителите на една моя приятелка вече 20 години живеят с любовницата на бащата .
Ужас! какъв е пък този златен мъж, че да търпи жена му такова нещо... ?  newsm78 Мъжете ли се свършиха, що ли...?
По темата - и аз си мечтая някой да ме отмени в готвенето, но до колкото се познавам и прислужница не бих изтърпяла, камо ли равноправна друга жена.  ooooh!

Няма как да е равноправна. Винаги има йерархия - първата жена, втората жена...
Виж целия пост
# 137
Само че сега у УМИШЛЕНА ПОЛИТИКА за съсипване на България...
hahaha
Това го има по цял свят, дори в някои съвсем бели големи страни. Има си и цели религиозни общности с подобни "ценности". Спокойно, никой не му е зор толкова за България.
Ти може да си намерила човек, в който виждаш всичко и задоволява всичките ти нужди, но не всеки има този късмет, затова се налага да компенсира. Чудо голямо, нека си живеят живота хората...
Виж целия пост
# 138
Да, не смятам, че е с цел съсипване, защото не е нещо ново, напротив, старо и затихващо.
Градските легенди са голяма работа обаче  Simple Smile

Не е ново разбира се. Съсипването на цялата държавна икономика не е шега работа и не става с вълшебна пръчица. Но изобщо не е затихващо-точно обратното.  В условията на студена война, на която сме свидетели в момента, всяка славянска православна държава с правилни ценности е на прицела.
Виж целия пост
# 139
Уауу нова конспирация  Thinking

И как ни съсипват,чрез брутален секс Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Уауу нова конспирация  Thinking

И как ни съсипват,чрез брутален секс Simple Smile

Извратеното сексуално възпитание е част от цялостен заговор срещу нацията и държавата.  И изобщо не е смешно, защото българите сме на изчезване и България загива.
Виж целия пост
# 141
Аз се чувствам грозна и непривлекателна,никой до сега не е дошъл да ме агитира за брутален секс Crossing Arms
Явно няма да е чак толкова "цялостен заговор срещу нацията и държавата".
Виж целия пост
# 142
Аз се чувствам грозна и непривлекателна,никой до сега не е дошъл да ме агитира за брутален секс Crossing Arms
Явно няма да е чак толкова "цялостен заговор срещу нацията и държавата".

"От гледна точка на социалната психология е абсолютно доказано емпирично, че в рамките на три последователни генерации може да бъде подменен психо-менталния код на който и да било народ. Между 60-90 години максимум. Както са казали древните китайци "ако искате да подчините един народ, дайте да образоваме децата му". Става въпрос за подмяна на народ и създаване на нещо съвършенно различно. "

доц. Иво Христов.
Виж целия пост
# 143
Аз се чувствам грозна и непривлекателна,никой до сега не е дошъл да ме агитира за брутален секс Crossing Arms
Явно няма да е чак толкова "цялостен заговор срещу нацията и държавата".

"От гледна точка на социалната психология е абсолютно доказано емпирично, че в рамките на три последователни генерации може да бъде подменен психо-менталния код на който и да било народ. Между 60-90 години максимум. Както са казали древните китайци "ако искате да подчините един народ, дайте да образоваме децата му". Става въпрос за подмяна на народ и създаване на нещо съвършенно различно. "

доц. Иво Христов.

За съжаление хората са податливи на манипулация. Не всички, но повечето.
И за образованието е така. Едно време какво образование и какви ученици имаше, а сега ми се плаче. Абе за всичко е виновна чалгата  Laughing
Виж целия пост
# 144
Уауу нова конспирация  Thinking

И как ни съсипват,чрез брутален секс Simple Smile
Ти да видиш! Интересно, когато варварите са унищожили Западната Римска империя, в нея е царял такъв разврат, за който сегашните "евроценности" още не са сънували. Та се замислих за тогавашната световна конспирация на варварите да гътнат Римската империя, съкрушавайки я морално чрез секс с кокошки, кози и всичко живо, което има дупка.
Виж целия пост
# 145
Сексът е здраве!
Виж целия пост
# 146

За съжаление хората са податливи на манипулация. Не всички, но повечето.
И за образованието е така. Едно време какво образование и какви ученици имаше, а сега ми се плаче. Абе за всичко е виновна чалгата  Laughing

Не просто хората. Тук говорим за българите.
"Безвъпросно, безкритично, безрефлексивно поемане на съвършенно чужди модели. Най-бързо асимилиращата се общност във Великобритания са българите (над 300 000) Изнасят се с шеметна бързина по системата баба-внуче, т.е. 3 генерации. И съгласно британските анализи, това е единственото емиграционно малцинство, което се асимилира в рамките на 10 до 15 години. ПЪЛНА асимилация.  С никакво желание да запазят своята индентичност. Това са хора, които няма да постигнат НИЩО съществено в живота си, но са добри средни изпълнители. Нашите хубостници на петия ден забравят как се казваше това на български, че го забравих, с британски акцент.
Българите са най-бързо изчезващи в резултат на 25 годишна социална трансформация. Никой няма интерес нас да ни има, освен нас самите. "

доц. Иво Христов



Виж целия пост
# 147
Отивам да видя кой е този доц. Иво Христов  newsm78
Виж целия пост
# 148

За съжаление хората са податливи на манипулация. Не всички, но повечето.
И за образованието е така. Едно време какво образование и какви ученици имаше, а сега ми се плаче. Абе за всичко е виновна чалгата  Laughing

Не просто хората. Тук говорим за българите.
"Безвъпросно, безкритично, безрефлексивно поемане на съвършенно чужди модели. Най-бързо асимилиращата се общност във Великобритания са българите (над 300 000) Изнасят се с шеметна бързина по системата баба-внуче, т.е. 3 генерации. И съгласно британските анализи, това е единственото емиграционно малцинство, което се асимилира в рамките на 10 до 15 години. ПЪЛНА асимилация.  С никакво желание да запазят своята индентичност. Това са хора, които няма да постигнат НИЩО съществено в живота си, но са добри средни изпълнители. Нашите хубостници на петия ден забравят как се казваше това на български, че го забравих, с британски акцент.
Българите са най-бързо изчезващи в резултат на 25 годишна социална трансформация. Никой няма интерес нас да ни има, освен нас самите. "

доц. Иво Христов





Може ли линк към изказването на Иво Христов?
Виж целия пост
# 149

За съжаление хората са податливи на манипулация. Не всички, но повечето.
И за образованието е така. Едно време какво образование и какви ученици имаше, а сега ми се плаче. Абе за всичко е виновна чалгата  Laughing

Не просто хората. Тук говорим за българите.
"Безвъпросно, безкритично, безрефлексивно поемане на съвършенно чужди модели. Най-бързо асимилиращата се общност във Великобритания са българите (над 300 000) Изнасят се с шеметна бързина по системата баба-внуче, т.е. 3 генерации. И съгласно британските анализи, това е единственото емиграционно малцинство, което се асимилира в рамките на 10 до 15 години. ПЪЛНА асимилация.  С никакво желание да запазят своята индентичност. Това са хора, които няма да постигнат НИЩО съществено в живота си, но са добри средни изпълнители. Нашите хубостници на петия ден забравят как се казваше това на български, че го забравих, с британски акцент.
Българите са най-бързо изчезващи в резултат на 25 годишна социална трансформация. Никой няма интерес нас да ни има, освен нас самите. "

доц. Иво Христов




Спокойно...нема да се плашите.Това театро вече е репетирано.Още преди Освобождението ги пита Паисий "нашите хубавци:"Поради що се срамите да се наречете българи?"  и какво?? Още си има България и ще си я има и много след нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия