Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 57 582
  • 745
# 240
Здравейте, бъдещи мами!  wavey

Сигурна съм, че не ме помните, тъй като съм писала в темичката само веднъж, но всички бъдещи мами сте толкова полезни с предоставянето на постоянна информация и с бързи отговори на въпроси, че не ми се налага да се включвам с въпроси  bouquet

За да вляза елегантно в темата (т.е. да се представя пак) хаха Бременна съм в 28 г.с. с момченце и с термин 09.02  preggo

Пиша Ви, защото виждам, че повечето сте започнали вече с покупките (както и аз де Grinning) и искам да дам мнение за нещо, което купих, като се надявам да съм полезна  Wink

Поръчах си ето този комплект на Philips Avent https://www.mothercare.com/bottle-feeding/philips-avent-complete … g_bottles#start=2 и съм много доволна! Дойде днес и нямах търпение старателно да го разгледам - има всичко необходимо, а и мисля, че цената е доста добра за всичко, което включа  Peace


И аз си го взеееех Simple Smile Много ми хареса.Дано всичко влезе в употреба.А цената няма коментар  bouquet

Здравейте мами,

Аз днес се обзаведах с този комплект от Черният петък в Хиполенд, смятам че е добра инвестиция. Взех да приготвям багаж даже и за болницата, тъй като ще шъм секцио, доктора ми каза за Бабинден да имам готовност.

В пон съм на консултация и днес си пуснах изследвания, заради хемоглобина, вече е цели 111 единици, но съм обезпокоена от факта, че имам белтък в урината, както и бактерии, от известно време и бъбрек ме наболява. Sad Някоя от вас има ли подобен проблем?

В пон съм и на трета Фетална морфология, притеснена съм тъй като в 30 г с. с първата ми дъщеричка имах много неприятна изненада....
Пожелавам на всички лекои щастливо бременеене!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
A_Zh  а сега пиеш ли нещо за хемоглобина ? На мен от 95 ми стана 115 но доки реши пак да пия желязо (ампули) и се чудя до колко иска да стигне  Laughing
Намислила съм да пусна Б12 както ме посъветваха тук , но първо да пусна пак желязо.
И на мен леко по леко ми наближава третата ФМ ...На 2рата имах малки притеснения (според доки всичко е наред) , но се надявам сега всичко да е идеално  Praynig Peace
Виж целия пост
# 242
Мами, вие тези изследвания на своя глава ли ги правите или само ако доки ви каже... аз не си правя никакви изследвания, освен ако доки не ми каже направи си това и това, и т.н.
Виж целия пост
# 243
Мами, вие тези изследвания на своя глава ли ги правите или само ако доки ви каже... аз не си правя никакви изследвания, освен ако доки не ми каже направи си това и това, и т.н.
Моя ми ги пуска : микробиология , цитонамаска , пкк (всичко което показва тя ми излиза в таблица),
урина , желязо , килограми , кръвно за сега това се сещам.Аз си следя само тсх, може да пусна Б12 и ще си пусна месец преди да родя г/д тест за алергии към упойките при раждане.
Виж целия пост
# 244
Момичета ,  случвало ли ви се е да имате силна  и остра болка само в ляво долу ниско , но да е толкова силна че чак и кръста да боли от лявата страна и крака да ми изстръпне????? Имам чувстрото че бебчо притиска нещо ,но  не знам за това ви питам и вас?
Виж целия пост
# 245
Момичета, започнали ли сте да си гласите багажа за в родилното? Аз сега в понеделник мисля да питам какво ми е нужно и да започна да си го глася.
Виж целия пост
# 246
Момичета някоя от вас да е пазарувала онлайн от хиполенд вчера? Ако отговора е ДА одобрена ли ви е поръчката?
Виж целия пост
# 247
G1ybka, не е ли още рано да подготвяме багаж да родилно?!  newsm78
Виж целия пост
# 248
Ами не мисля че е рано. Аз си ходя с един списък в чантата от 5 месец. И всяка седмица купувам по около 5 неща и ги отмятам. Така хем си ги избирам спокойно без да бързам хем парично не се натоварвам. Декември е лудница по магазините , в промоции са предимно изостаналите стоки.... А и все пак и вкъщи трябва да се подготвям и за празниците . А януари ще е мн студено и заледено.... Та не е рано. И другата подробност е че можем да родим и в първия ден от 9 месец не забравяйте.... 😝 остана ми само козметика за бебето памперси пробиорик и мойте принадлежности. Това мога за 1 ден го купя. Очаквам също и спалния комплект който поръчах заедно с обиколника и органайзера за леглото на бебче. Всичко да е в тон... Хаха не бих изпуснала тръпката от пазаруването предварително, има нещо очарователно... А не после като див кон по магазините и всичко набързо....
Виж целия пост
# 249
Момичета някоя от вас да е пазарувала онлайн от хиполенд вчера? Ако отговора е ДА одобрена ли ви е поръчката?

Аз пазарувах
В 01:09 ч. получих имейл, в който ми казват, че поръчката ми е приета, но едва когато получа товарителницата на имейла тогава всъщност ще я потвърдят. Ако имало някакъв проблем с поръчката щели да се обадят по телефона, ако няма проблем само товарителницата ще ми пратят на пощата. И аз сега всъщност не знам има ли ги всички налични неща от поръчката ми или не !? Въпреки, че снощи отново проверих на сайта им и още светеха като налични, така че се надявам да ги има налични, но честно казано преди 28-29 ноември не ги очаквам да пристигнат.
Виж целия пост
# 250
Здравейте момичета, аз вчера реших да ида направо в магазина на хиполенд, още в 10ч беше някакав ад, пълно с народ, повечето купуваха коледни подаръци. В крайна сметка успях да намеря изгодно кошара на лорели, която влизаше в бюджета ми. Simple Smile Опашката на вс каси беше километрична, без да преувеличавам,чаках към 20 мин да я платя и в сряда чакам да я доставят в магазина. После разбрах, че на айко има 20% отстъпка на вс продукти на лорели и кошарата даже идва с 4 лв. По-евтина, само дето дремех на опашката хах, но нищо, това ми е първата покупка за бебчо и беше много приятно Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Ходих в Хипото грам нищо не харесах  ooooh! Затова седнах и си поръчах от борса Galix доста изгодно количка , легло и матрак  Party Прочетох , че имат днес 20% отстъпка и взех та си харесах по - големите неща  Sunglasses Crazy
Виж целия пост
# 252
Момичета някоя от вас да е пазарувала онлайн от хиполенд вчера? Ако отговора е ДА одобрена ли ви е поръчката?

Аз пазарувах
В 01:09 ч. получих имейл, в който ми казват, че поръчката ми е приета, но едва когато получа товарителницата на имейла тогава всъщност ще я потвърдят. Ако имало някакъв проблем с поръчката щели да се обадят по телефона, ако няма проблем само товарителницата ще ми пратят на пощата. И аз сега всъщност не знам има ли ги всички налични неща от поръчката ми или не !? Въпреки, че снощи отново проверих на сайта им и още светеха като налични, така че се надявам да ги има налични, но честно казано преди 28-29 ноември не ги очаквам да пристигнат.

Налични са, защото аз малко трудно поръчах въпреки, че всичко ми беше в кошницата. Единия път не ми прие поръчката, защото един от артикулите вече не беше наличен, че избрах друг цвят и стана Simple Smile

Другия петък ще има в http://www.baby.bg/
Виж целия пост
# 253
Момичета някоя от вас да е пазарувала онлайн от хиполенд вчера? Ако отговора е ДА одобрена ли ви е поръчката?

Аз пазарувах
В 01:09 ч. получих имейл, в който ми казват, че поръчката ми е приета, но едва когато получа товарителницата на имейла тогава всъщност ще я потвърдят. Ако имало някакъв проблем с поръчката щели да се обадят по телефона, ако няма проблем само товарителницата ще ми пратят на пощата. И аз сега всъщност не знам има ли ги всички налични неща от поръчката ми или не !? Въпреки, че снощи отново проверих на сайта им и още светеха като налични, така че се надявам да ги има налични, но честно казано преди 28-29 ноември не ги очаквам да пристигнат.

Налични са, защото аз малко трудно поръчах въпреки, че всичко ми беше в кошницата. Единия път не ми прие поръчката, защото един от артикулите вече не беше наличен, че избрах друг цвят и стана Simple Smile

Другия петък ще има в http://www.baby.bg/


В друга тема сега някаква жена (явно служителка на Хиполенд) обяснява, че това че я има налична когато я поръчват не значи, че ще си я получим, защото ..... направо не мога да повярвам интернет магазина им не е от най-читавите... Аз обаче мисля да изчакам до четвъртък и ако не ми отговорят направо да поръчвам следващия петък от други магазини и от където си получа доставката първо на него ще платя и точка.  Sunglasses
Виж целия пост
# 254
Аз мисля, че ще ми изпратят товарителницата, ден преди да тръгнат към мен нещата които съм поръчала. То товарителницата мисля, че от куриерската фирма ще им я дадат и после те на нас. И това 14 работни дни, значи близо 3 седмици ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия