Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 57 582
  • 745
# 255
Аз мисля, че ще ми изпратят товарителницата, ден преди да тръгнат към мен нещата които съм поръчала. То товарителницата мисля, че от куриерската фирма ще им я дадат и после те на нас. И това 14 работни дни, значи близо 3 седмици ...

Е да де, ама докато не ти я изпратят ти на практика не знаеш дали изобщо ще получиш нещо и ако не какво, а докато узнаеш какво става ще са минали всички черни петъци и по другите магазини.
Виж целия пост
# 256
Аз мисля, че ще ми изпратят товарителницата, ден преди да тръгнат към мен нещата които съм поръчала. То товарителницата мисля, че от куриерската фирма ще им я дадат и после те на нас. И това 14 работни дни, значи близо 3 седмици ...

Е да де, ама докато не ти я изпратят ти на практика не знаеш дали изобщо ще получиш нещо и ако не какво, а докато узнаеш какво става ще са минали всички черни петъци и по другите магазини.

Не знам защо е казала така тази жена дето викаш, ама на мен не ми позволяваше да поръчам, защото дадената стока се беше изчерпала. После стана, все си мисля че ако има нещо щяха да ми се обадят. Но и ти си права, в понеделник ще се обадя да видя какво става с поръчката че да знам, какво да правя Simple Smile
Виж целия пост
# 257
In4hi , получих имейл от Хиполенд провери дали нямаш и ти Simple Smile
Виж целия пост
# 258
In4hi , получих имейл от Хиполенд провери дали нямаш и ти Simple Smile

Нямам току що проверих, какво пише в твоя и кога си пуснала поръчката си.... да се ориентирам кога да очаквам и аз.
Виж целия пост
# 259
In4hi , получих имейл от Хиполенд провери дали нямаш и ти Simple Smile

Нямам току що проверих, какво пише в твоя и кога си пуснала поръчката си.... да се ориентирам кога да очаквам и аз.

Хиполенд: Поръчка 000000 е изпратена към теб
Дават ми линк от къде да следя какво става с поръчката, номер за проследяване, потвърждават че са изпратили покупките ми към мен. И че статуса на поръчката ми е - обработване. Общо взето това са ми писали. Поръчката я направих в 00:48 часа
И в сайта на Хиполенд вече до номера на поръчката ми пише статус - обработване.
Виж целия пост
# 260
In4hi , получих имейл от Хиполенд провери дали нямаш и ти Simple Smile

Нямам току що проверих, какво пише в твоя и кога си пуснала поръчката си.... да се ориентирам кога да очаквам и аз.

Хиполенд: Поръчка 000000 е изпратена към теб
Дават ми линк от къде да следя какво става с поръчката, номер за проследяване, потвърждават че са изпратили покупките ми към мен. И че статуса на поръчката ми е - обработване. Общо взето това са ми писали. Поръчката я направих в 00:48 часа
И в сайта на Хиполенд вече до номера на поръчката ми пише статус - обработване.


Благодаря, аз пуснах поръчката в 1:09 ч. явно ще почакам още ден-два, моя статус в сайта им е Магенто-опции.
Виж целия пост
# 261
И моя беше такъв преди това Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Малко извън темата : някой знае ли дали форцепса е забранен със закон ?
Виж целия пост
# 263
До колкото знам не е забранен. По-скоро в общественото мнение се смята за "отживелица".  Wink
Мисля че си се използва при определени условия и до днес в някои болници.
Но ако те притеснява май можеш да подпишеш изрично изискване, че не искаш да ти се прилага. За последното не съм 100% сигурна.
Виж целия пост
# 264
Нещо все ми се върти в главата тоя форцепс и мн ме е страх от него. Ще питам дали има такъв првдварителен документ за отказ. Ще раждам в провинциална болница и мн ме е страх нищо че е за втори път. Първата бременост нищо не знаех и бях супер спокойна. Сега всички възможни скенарии ми минават през главата и вече ще изпуша. Утре съм на 3 ФМ ще пиша как е минала..... Само да вметна че с първата минах само една ФМ.... А сега се изследвам за какво ли не, направо луда работа.... Верно няма две еднкви бремености не само физически но и психически..... Хихи май се оплаках 😏
Виж целия пост
# 265
Здравейте на всички,
Тъкмо се регистрирах, като цяло писането във форуми е нещо ново за мен. Термина ми е 22 февруари и чакаме момиченце. От Благоевград съм, но ще раждам в София.
Вие как се чувствате емоционално? Аз съм изключително чувствителна и най-малкото нещо ме разплаква, а понякога плача и без причина.
Виж целия пост
# 266
bubolinka88 Напълно те разбирам! Аз само като си го представя този форцепс и в главата ми се въртят сцени от средновековните мъчения на вещици...  Crazy Много страшно ми изглежда. Има и инциденти с форцепс.
Предполагам, че използван наистина умело и при конкретни условия може да спаси бебче, не знам.
Поинтересувай се в самата болница дали можеш да го откажеш ако си сигурна, че не го искаш.
Аз ще съм със секцио по медицински причини и поне това няма да го мисля. (ще си мисля как ще си ме режат... въх  Shocked )

milatamila87 Добре дошла!  bouquet
Емоционално съм същата - плача за най-малкото нещо, даже и за неща, които принципно не са изобщо тъжни. Горкият ММ чуди се какво да ме прави. А ти в Благоевград ли живееш в момента или си от там, но живееш в София?
Виж целия пост
# 267
Живея в Благоевград, но решихме да раждам в София - по-опитни и добри специалисти, апаратура и т.н.
За плача - и моят мъж не знае какво да прави, оставя ме да си поплача.
Виж целия пост
# 268
Офф и аз постоянно се разчувствам за някакви малки неща. Понякога очите ми се пълнят със сълзи дори от умиление, като погледна дъщеря ми, а тя ме гали по ръката и ми казва "Спокойно, мамо"  Crazy
Виж целия пост
# 269
juli2455 хахах сладурана е малката  Crazy
milatamila11 добре дошла.Горе долу се движим еднакво с теб.Аз съм някъде 20 - 22.02.
Аз пък не съм емоционална е смисъл за плач.Но пък вижте за нервност малеееееее  Grinning Grinning
Днес бях на преглед 1кг и 100гр сме  Crazy Обърнала се е надолу и си ритка  Heart Eyes Сега си чакам 3та ФМ след 3 седмици и стискам палци да е 6+  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия