Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 57 582
  • 745
# 270
Живея в Благоевград, но решихме да раждам в София - по-опитни и добри специалисти, апаратура и т.н.
За плача - и моят мъж не знае какво да прави, оставя ме да си поплача.
Добре дошла в отбора мила 😝 я ми кажи какви са отзивите за др Малчев от твоя град?  Ще правя последната 3 ФМ при него, досега ги правех в София при Стратиева в св. Петка.
Виж целия пост
# 271
Живея в Благоевград, но решихме да раждам в София - по-опитни и добри специалисти, апаратура и т.н.
За плача - и моят мъж не знае какво да прави, оставя ме да си поплача.
Добре дошла в отбора мила 😝 я ми кажи какви са отзивите за др Малчев от твоя град?  Ще правя последната 3 ФМ при него, досега ги правех в София при Стратиева в св. Петка.
Не съм ходила при него на преглед никога, така че не мога да ти кажа много. От майките чувам противоречиви мнения. Една от познатите ми майки каза, че с второто й дете имал леки съмнения за нещо и ги изпратил в София при проф. Марков - там се оказало, че няма нищо притеснително за щастие. Аз лично на лекар от Благоевград доверие нямам - когато те имат притеснения те изпращат в София. Аз за това ходя направо в София на прегледи - правих първите 2 ФМ при проф. Марков - той ми каза, че няма смисъл да ходя на третата.
Виж целия пост
# 272
Живея в Благоевград, но решихме да раждам в София - по-опитни и добри специалисти, апаратура и т.н.
За плача - и моят мъж не знае какво да прави, оставя ме да си поплача.
Добре дошла в отбора мила 😝 я ми кажи какви са отзивите за др Малчев от твоя град?  Ще правя последната 3 ФМ при него, досега ги правех в София при Стратиева в св. Петка.
Не съм ходила при него на преглед никога, така че не мога да ти кажа много. От майките чувам противоречиви мнения. Една от познатите ми майки каза, че с второто й дете имал леки съмнения за нещо и ги изпратил в София при проф. Марков - там се оказало, че няма нищо притеснително за щастие. Аз лично на лекар от Благоевград доверие нямам - когато те имат притеснения те изпращат в София. Аз за това ходя направо в София на прегледи - правих първите 2 ФМ при проф. Марков - той ми каза, че няма смисъл да ходя на третата.

Мерси за отговора , но честно да си призная аз пък нямам доверие и на софиийските доктори, тъй като вече на какво ли не се наслушах но това е друга тема. Като цяло трябяа да мислим позитивно и това е най важното. Ще пиша как е минало
Виж целия пост
# 273
Здравейте, момичета Simple Smile
Не съм писала тук, защото терминът ми е март, но ви чета отвреме навреме.

Много ме интересува комплекта на Филипс Авент от този сайт. Сега го има пак намален за черния петък и излиза супер изгодно. Може ли да ми кажете доставката колко е и плащането как става?
Поръчах си ето този комплект на Philips Avent https://www.mothercare.com/bottle-feeding/philips-avent-complete … g_bottles#start=2 и съм много доволна! Дойде днес и нямах търпение старателно да го разгледам - има всичко необходимо, а и мисля, че цената е доста добра за всичко, което включа  Peace
Виж целия пост
# 274
Момичета тези които са бременни с близнаци да ви запитам:
Следят ли вече тоновете на бебетата...?
Виж целия пост
# 275
Здравейте, момичета Simple Smile
Не съм писала тук, защото терминът ми е март, но ви чета отвреме навреме.

Много ме интересува комплекта на Филипс Авент от този сайт. Сега го има пак намален за черния петък и излиза супер изгодно. Може ли да ми кажете доставката колко е и плащането как става?
Поръчах си ето този комплект на Philips Avent https://www.mothercare.com/bottle-feeding/philips-avent-complete … g_bottles#start=2 и съм много доволна! Дойде днес и нямах търпение старателно да го разгледам - има всичко необходимо, а и мисля, че цената е доста добра за всичко, което включа  Peace
Elektra, Mothercare е английски (много готин) магазин, който обаче не доставя до БГ. Аз си поръчвам от там с превозвачи, дойде ми количката, която исках и съм много доволна. Плащането става с карта директно в сайта им. Погледни тази тема и пиши ако имаш въпроси http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=859390
Виж целия пост
# 276
момичета какви шишета за хранене и биби смятате да взимате, на коя марка?
Виж целия пост
# 277
Здравейте,

Не съм писала от много време, но се записвам отново в темата, за да ви следя. За първата страница може да отбележите един розов щъркел за мен. Simple Smile

момичета какви шишета за хранене и биби смятате да взимате, на коя марка?

Каквито шишета имам към помпата за кърма плюс поръчах едно на Томи Типи с анти-колик система, за да давам чай против колики с него евентуално. Други не смятам да купувам, защото ще кърмя. Peace
Иначе преди години бях много доволна от силиконовите залъгалки на NUK (от този вид: http://www.minimod.bg/7309/nuk-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0 … B0-rose-0-6%D0%BC и за това и сега купих една такава. Пак за всеки случай. Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Elektra, Mothercare е английски (много готин) магазин, който обаче не доставя до БГ. Аз си поръчвам от там с превозвачи, дойде ми количката, която исках и съм много доволна. Плащането става с карта директно в сайта им. Погледни тази тема и пиши ако имаш въпроси http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=859390
В сайта на превозвача ли? И сигурно всичко с него си уговаряш?
Ти кой превозвач ползва?
Виж целия пост
# 279
Elektra.13 аз поръчвам чрез сайта шопинг фея Simple Smile Разгледай го.Излезе ми 150лв с доставката до моя град.Има си всичко необходимо вътре , а даже и да не използваш всичко за тези пари няма да те е яд.Сега мисля , че пак ще има намаление на 25ти Simple Smile Аз си поръчах и три цели бодита Simple Smile
Izida слагам го Simple Smile
Магдалена Куманова аз взех на Авент , ако недайси не се харесат ще взема Медела Simple Smile


Виж целия пост
# 280
Парите са без коментар просто... Мерси, Хоуп bouquet
Виж целия пост
# 281
Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета, но не съм писала. Ние очакваме новия член на семейството в началото на февруари. Този път момче 😊.
Помпа поръчах този път на Авент-екектрическа. Използвах намалението в Хиполенд на 18.11 и цената беше много добра.
Шишенца и стерилизатор на Авент взех от Айко. В момента имат мн добри цени.
С каката ползвах ръчна помпа на Томи Типи и шишета на същата марка (които не съм ползвала много, защото кърмех) и също бях доволна.
Залъгалки си поръчах на Нук-силиконови, защото и първия път бяхме с такива и ми харесаха.
Виж целия пост
# 282
Elektra, Mothercare е английски (много готин) магазин, който обаче не доставя до БГ. Аз си поръчвам от там с превозвачи, дойде ми количката, която исках и съм много доволна. Плащането става с карта директно в сайта им. Погледни тази тема и пиши ако имаш въпроси http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=859390
В сайта на превозвача ли? И сигурно всичко с него си уговаряш?
Ти кой превозвач ползва?
Регистрирах се в UKtobg които са превозвач. Взех им адреса в Англия и сега си купувам от сайтове като mothercare, mamas and papas, next като им давам адреса на превозвача за доставка. Когато стигнат на адреса им мога да ги проследя и ми пращат тракинг номер. Плащам си превоза на място когато пристигнат. Шопинг фея също имат добри отзиви, те са посредник и направо поръчваш към тях.
Виж целия пост
# 283
Здравейте, някоя от вас знае ли дали в Tommee Tippee комплект за кърмене, който е с помпа и стерилизатор, стерилизатора е и за шишета или само за помпата?
Виж целия пост
# 284
Здравейте, някоя от вас знае ли дали в Tommee Tippee комплект за кърмене, който е с помпа и стерилизатор, стерилизатора е и за шишета или само за помпата?
Мисля , че е и за шишетата.В YouTube има много клипчета може да погледнеш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия