Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 57 582
  • 745
# 165
juli2455 на мен искаха да ми изпишат едни хапчета които имаха ужасен вкус.Казах на доки , че не ми понася и ми ги смени с други Simple Smile Пак за хемоглобина.
Виж целия пост
# 166
juli,  колко ти е хемоглобинът? моят последно беше 115 и каза,че още няма да пия нищо.
Виж целия пост
# 167
Моя хемоглобин последно миналия месец бешу 108 и не ми изписа нищо.Сега пак ще пускам изследвания,дано леееко се е покачил.
Виж целия пост
# 168
Моят е 106
Виж целия пост
# 169
juli,  колко ти е хемоглобинът? моят последно беше 115 и каза,че още няма да пия нищо.
Моя беше 96 , а след прием на хапчета стана 115 и сега доки казва да си продължавам хапчетата.
Виж целия пост
# 170
Здравейте!
Аз съм в 24 г.с. и чакаме един голям мъж да се появи в края на февруари.
Искам да ви попитам как се разбира кога бебето хълца и кога просто е много активно?
Виж целия пост
# 171
Хълцането е като побутване или ритниче ,но само на едно място -вижда се как корема на определено място мърда много отчетливо и ясно ,даже може може и ритмично , и последователно. Все едно че рита с крак или ръка на едно място продължително време и се вижда къде отгоре на корема.При движение на бебето  просто усещаш движение ,наместване ,въртене. Дано някой обясни по -добре .
Аз сега не съм го усетила да хълца,докато баткото много хълцаше ,но може да е било по-натататък като месец. Хълцането е приятно
,че с таткото може да гледате мърдащото коремче ,докато с ритници не се знае кога ще се види и къде .
Поне при мен беше така .Може да е различно при друг.
Засега  при мен много се върти и мърда,ако хълца не е така отчетливо и силно като големия ,за да го различавам.
Виж целия пост
# 172
 Момичета всички ли пием магнезий?И да питам до кога се пие?
Виж целия пост
# 173
Не всички май, на мен док ми спря магнерот-а и ми изписа някакви прахчета за когато имам нужда, за да контрахира матката при раждане. Иначе каза, че се спира около месец преди термина. Тъкмо се зарадвах, че от магнезия ми се гади и ми назначи инжекции Б12 да не взема да свикна така натурално... Моят хемоглобин е 86 така че слушам.
Виж целия пост
# 174
Момичета всички ли пием магнезий?И да питам до кога се пие?
Аз пия.Предполагам г/д до към края ще е Simple Smile
NiaV пускали ли са ти изследвания за Б12 ?
Виж целия пост
# 175
Да, бая под нормата са, Не е от желязото, така че продължавам и със сорбифер и с инжекции в дупето.
Виж целия пост
# 176
Да, бая под нормата са, Не е от желязото, така че продължавам и със сорбифер и с инжекции в дупето.
Хм на мен не са ми ги пускали  newsm78 Трябва ли да си ги искам или при теб имаше причина?
Виж целия пост
# 177
Момичета,а имате ли промени в бенките по тялото?Цвят,големина...?
Да, по-големи и тъмни, както и линеа негра на корема и тъмни зърна-док каза, че са си част от забавлението на бременността.

На мен пък една по-голяма на гърдата почти избеля....
Виж целия пост
# 178
sladka_tortа благодаря! Значи е както си мислих, когато го виждам на едно и също място да ми се мести корема ритмично е хълцане Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Да, бая под нормата са, Не е от желязото, така че продължавам и със сорбифер и с инжекции в дупето.
Хм на мен не са ми ги пускали  newsm78 Трябва ли да си ги искам или при теб имаше причина?
Не мисля, че са стандартни, просто на общите кръвни хемоглобинът ми беше много нисък и след доста изпито желязо не се вдигна, затова пуснах б12, иначе ако хемоглобинът си е ок или се влияе от железни препарати няма нужда май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия