Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 57 582
  • 745
# 180
Ох, това хълцане.. Силвето хълцаше доста в корема ми и съответно като се роди хълцаше доста често, а нали знаете какво казват старите хора, че на този който хълца му е студено, та малката като почнеше да хълца и бабата и дядото "Леле, да не й е студено, да не настине и т.н."
Имаше един период, в който хълцаше всеки ден, постепенно това отшумя и даже скоро не е хълцала
Виж целия пост
# 181
На мен Доки ми изписа прахчета Магнезиев Диаспорал, да ги пия при спазми и при пътуване, но като бях на втората морфология, докторката каза да ги пия ежедневно  newsm78 На 10-ти сме на преглед, ще видим до кога ще ги пия  Thinking
Виж целия пост
# 182
Здравейте, пили ли сте феро - фолгама за хемоглобина? 2х1 ми го изписа. Как го пиехте, че забравих да питам АГ, дали преди или след хранене? Четох листовката ама не пише.
Виж целия пост
# 183
Здравейте, пили ли сте феро - фолгама за хемоглобина? 2х1 ми го изписа. Как го пиехте, че забравих да питам АГ, дали преди или след хранене? Четох листовката ама не пише.
Пия го от 2 месеца някъде. 3*1 след хранене и 2 часа разлика с магнезий , ако пиеш такъв.
На мен не ми вдигна много желязото и сега го заменям с ампули тотема.
Виж целия пост
# 184
Дано на мен ми помогне. Магнезий все още не пия, но мерси че ми каза за времето между тях, ще знам ако ми го изпише. Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Да, бая под нормата са, Не е от желязото, така че продължавам и със сорбифер и с инжекции в дупето.
Хм на мен не са ми ги пускали  newsm78 Трябва ли да си ги искам или при теб имаше причина?
Не мисля, че са стандартни, просто на общите кръвни хемоглобинът ми беше много нисък и след доста изпито желязо не се вдигна, затова пуснах б12, иначе ако хемоглобинът си е ок или се влияе от железни препарати няма нужда май.

Точно така и  дано повече  момичета а  прочетат това  .
Изследването на вит Б 12 не е  включен в   стандартните изследвания , които се полагат .
НО !
Лекарите  трябва да му обърнат внимание   , защото   е  свързан с усвояването  и  на желязото - само пиенето  на желязо под каквато и да е форма  , може да  не е достатъчно за повишаване на хемоглобина и    с  прием на  вит Б12   ,   да се коригират нещата .

Здравейте, пили ли сте феро - фолгама за хемоглобина? 2х1 ми го изписа. Как го пиехте, че забравих да питам АГ, дали преди или след хранене? Четох листовката ама не пише.
Пия го от 2 месеца някъде. 3*1 след хранене и 2 часа разлика с магнезий , ако пиеш такъв.
На мен не ми вдигна много желязото и сега го заменям с ампули тотема.

hope_2506 , прочети  горното и изследвай вит Б  12 .


Виж целия пост
# 186
Момичета имам болки в корема, не са ниско долу, но пак са в долната част на корема... на някоя мама случвало ли се е?
Виж целия пост
# 187
Момичета имам болки в корема, не са ниско долу, но пак са в долната част на корема... на някоя мама случвало ли се е?
Аз днес имах като мускулна треска за първи път..Твоите какви са ?
Пих нош па и ме отпусна.
Виж целия пост
# 188
Аз получавам болки, но като се преуморя и то ниско долу. Доки ми е казала при всякакви болки - ден на легло и 3 по 2 но шпа, както и 3 по 1 магнерот и ако не мине така да ходя при нея. Аз не чакам да мине или не, а след като пия първите но шпа отивам, защото съм голяма паника и ми е първа бременност.
Виж целия пост
# 189
Ами и моите май са като мускулна, боли ме като лягам, сядам, ставам, когато качвам стъпала...
Виж целия пост
# 190
Момичетаа имам въпрос към вас! Може да ви се стори смешен но аз се притеснявам.

 Изпитвам страх когато лежа на страни и когато спя най вече ,да не притискам бебчо. Понякога когато лежа на една страна и буквално го усещам да рита там дето лежа.... Sad много се панирам.
 Мога ли в действителност  да му причиня нещо , да го затискам и тн.. в 27 сидмица съм , бебчо си е голям ????
Виж целия пост
# 191
Не се притеснявай, няма да нараниш бебето, докато спиш.
Препоръчително е да се спи на лявата страна със свити колена към корема, но ако ти е удобно може и на дясната, но казват, че черният дроб прави тази поза не толкова удобна. Ако до сега си спала по гръб, скоро няма да ти е удобно и ще се будиш, за да смениш позата. Много рядко съм чувала за бременни, които спят по корем, но на мен никога не ми се е случвало и тази поза ми се вижда най-малкото неестествена.

Когато ние се разхождаме или движим полюшваме бебето и то по-често спи, а когато се кротнем на едно място за по-дълго време, като например нощния сън, е нормално бебето да се събуди и да подритва. В такъв случай гледам да си сменя позата или си галя корема, за да "по общуваме" с малката.

Не се страхувай да спиш в удобната за теб поза, ако тя е неудобна за бебето, то ще те събуди  Heart Eyes
Виж целия пост
# 192
Ooo спя си на където ми е кеф.Заспивам на ляво въртя се на дясно и се събуждам полу по гръб  Laughing
После ще спим и прави  Laughing
G1ybka пи ли нош па ? Ходили при АГ да ѝ кажеш ? Как си сега ?
Виж целия пост
# 193
Как сте момичета.Растете ли,колко кг сте качили до момента Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Как сте момичета.Растете ли,колко кг сте качили до момента Simple Smile
До момента +9 25г.с.Не знам как е , но за сега се чувствам добре в кожата си 😎.Е има целулитче тук там , ама аз съм се предразположена.За магнезия аз вече 2 месеца г/д го пия.Една позната в 8ми ѝ го спряха.Сега почвам за желязото едни ампули аз.Дано не са ужасни на вкус...
И за шопинга - вече си имам гоооолям стартов комплект на Avent + 3 гащеризончета.Нещо ми беше станало и ми го нямаше желанието за пазар , нооо усешам как се завръща Simple Smile 😋
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия