След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -198

  • 28 259
  • 743
# 195
Ели, мерси за руския озет и превода. Hug Hug Hug

Всеки с  него е заради благото  и против него е във вреда? - От другия руски превод става ясно, че всичко, което Синан прави е за доброто на Йомер и против всичко в негова вреда!

И си права, ще получи ли шанс "Втори шанс" от Дефне?
Виж целия пост
# 196
Разбира се, че Елка ще е на негова страна. Нямам никакво съмнение. Peace

Опа, Чачун се е раздал, ама и той захапва горната устна. Wink Наш' Борко още не е показал най-доброто от себе си. Laughing И той обхващаше с устища Елка. Wink

Скрит текст:


А, и нашият се раздава, ама като му режат кадрите. Чак после у нет-а виждаме, че целувките са доста по-дълги. Wink
Виж целия пост
# 197
Ели, мерси за руския озет и превода. Hug Hug Hug

Всеки с  него е заради благото  и против него е във вреда? - От другия руски превод става ясно, че всичко, което Синан прави е за доброто на Йомер и против всичко в негова вреда!

И си права, ще получи ли шанс "Втори шанс" от Дефне?

Дани ,мерси!  Peace
При Мерич и запетайките говорят.  Laughing

 Сравнението с успеха на колекцията ,,Втори шанс,, е абсолютно. Ще има проблеми, но успехът е неминуем. За Пасионис и Йомер/ Синан.  И в този успех естествено ,че и Дефне има принос. Няма съмниние,никакво зад кого ще застане,паролата е ,, Дефне,,
Както и  ,,Втори шанс,, за ДефОм- ще има препятствия, като страх и колебания от изживяната раздяла, ще има вмешателства, не един и двама се опитват да влияят на връзката им, но накрая ще са отново заедно,преодолели всички препятствия








и още снимки от 57 епизод

Скрит текст:




Виж целия пост
# 198
https://www.facebook.com/kiralikaskdizi/photos/pcb.1794839700805 … ype=3&theater

Снимките.
Виж целия пост
# 199
доволен е!







Виж целия пост
# 200
пишат ,че е нова

Виж целия пост
# 201
Не че нещо, ама на тази снимка Елка, изглежда на 40 годишна лелка  ooooh!
Виж целия пост
# 202
Елчин е отговорила на  някой, вероятно журналистите са писали нещо по нейния адрес

Да заработваш пари с клевета и да говориш за милосърдие,това също се счита за невежество.

Скрит текст:

Ирка ,много са тъмни цветовете на снимката,наистина изглежда  състарена



и още снимки
Скрит текст:






Виж целия пост
# 203
Доволен и чаровен! Ах, Йомер, ах! Дафинка какво търсене на себе си ще прави, да се хвърля в обятията ти и толкова! Heart Eyes
Виж целия пост
# 204
И с Мюжде , харесва ми







Виж целия пост
# 205

Докато тука най-много я харесвам
Виж целия пост
# 206
от Габи

Виж целия пост
# 207
Скрит текст:
Верко  Hug, Ели  Hug, Дани  Hug, Доре  Hug, Мише  Hug, Ани  Hug


Еее, аз, която все защитава Йомко, мисля, че още й е рано на Дафне да му прости. Малко по малко трябва да станат нещата. Peace

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Аз защо казвам, че нашите отбори са много условни, но всички сме за тийм Дефмер  Laughing Щото аз, дето винаги съм защитавала Дафа, искам вече да спре да се фръцка  Thinking В крайна сметка вина имат и двамата и ако чухме от Йомер неговото, макар и полуизречено "прости ми", все още не сме чули това от Дафа  ooooh! Сега, когато тайната не я притиска и няма какво да крие, когато е стъпила на краката си, поела е живота си в ръце, какво и пречи да говори открито с Йомер, да му разкаже за страховете си, надеждата и болката си, за всичко онова, което стои между тях. Може любовта да им помогне да решат проблемите си, може да се отчуждят повече, но поне ще са се изяснили. Иначе за каква нова Дефне говорим, ако продължава да се крие от проблемите. И за какво развитие на образа на Йомер, ако ни го показват все по-отчаян и объркан  newsm78
За сега ще се въздържа да хвърля камък по Мера с надеждата, че ще ме изненада в петък  ooooh! Но тя май сериозно се е запретнала да ни устройва литературно четене, та и нямам много вяра  Mr. Green
Дани, думите на Дефне във фрага може да имат съвсем друг смисъл  Thinking В сцената с довършването на картината имаше много символика - и двамата подхващаха замисъла на другия и продължаваха, без да се питат, без да говорят, различни, но допълващи се, на една вълна, в една посока  Heart Eyes

Диде  Peace

Не че нещо, ама на тази снимка Елка, изглежда на 40 годишна лелка  ooooh!

Ирка, затова феновете снощи протестираха в туитър- заради грима и тоалетите на Елчин. Преди беше така деликатно гримирана, а в снощния фрагман, особено там, където говори с Памир, е  ooooh!
Мюжде например изглежда великолепно- и грим, и тоалети- супер!
Виж целия пост
# 208
Здравейте, момичета!  Hug Hug Hug
Естествено и фраговете, и озета са така спретнати, че да си измислим по сто сценария всяка и пак да не познаем и половината от замисъла на сценаристите  Laughing Stop А когато това е Мерич, о-о-хоо, както обичат да казват в сериалите!  Mr. Green И тук мисля, че яко ни подхлъзват с това пътуване  Naughty Според мен става въпрос за някакви работни концепции, където ще са конкуренти, но ще пътуват всички, а Памир я предизвиква да е в техния отбор, ако Йомер загуби, защото сигурно преди това Дефне му е казала, че вярва в успеха му!  Peace

Колкото до промяната у Дефне, всеки пречупва през призмата на преживяното начина, по който би обяснил дадено поведение. Не знаем какво е изживяла Мерич (поне аз не знам  Rolling Eyes ) , но от моя скромен опит мога да кажа, че след разочарование по какъвто и да е повод в една връзка, нещата никога не са същите!  Naughty Дори и да се поправят привидно, начинът на мислене вече е различен, подходът е по-предпазлив, независимо от силата на чувствата!  Confused Та аз разбирам стремежа на Дефне да е по-независима, не че не обича силно, само не иска да е дотолкова зависима в любовта, преживяната болка ще е като обица на ухото й!  Crossing Arms
И двамата са силно наранени, трябва заедно да излекуват страховете си, но без да загубят себе си като личности в тази връзка, за да се уважават един друг. Мисля, че това само ще засили чувствата им!  Peace
Виж целия пост
# 209
Цитат на: dora_st link=topic=946759.msg33891775#msg33891775
Ирка, затова феновете снощи протестираха в туитър- заради грима и тоалетите на Елчин. Преди беше така деликатно гримирана, а в снощния фрагман, особено там, където говори с Памир, е  ooooh!
Мюжде например изглежда великолепно- и грим, и тоалети- супер!
Доре, те и днес сравняват Дефне от 53 епизод и сегашните снимки. То е факт.
А за Мюжде и аз преди дни писах,че е много стилна,естествена и с по добър стайлинг. Много ми харесва как стои на екрана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия