От едната страна Кемо с тежките юмруци
от другата Нихи с кадифени ръкавици вече му измъкна половината холдинг. На събранието на акционерите гласуваха прехвърлянето галиба. 
От едната страна Кемо с тежките юмруци
от другата Нихи с кадифени ръкавици вече му измъкна половината холдинг. На събранието на акционерите гласуваха прехвърлянето галиба. 
Време им беше на Кемал и Нихан да тръгнат с "елегантна атака ",дано успеят вече ,стига им е пил кръвчицата ,отне им години от живота и съсипа семействата им ,лабилните ги зомбира....
Болюма ми беше много интересен. Чакам с нетърпение превода!

Но браво на сценаристите - този път са се постарали 

Ми така се получава понякога, когато гониш срок...


маи са на някакъв концерт - ама само маи Нихан се забавлява - Кемал изглежда все едно е на бизнес среща и не се е подготвил за нея
язе йощ не мога да се оправя с една дума,
а подругите хемен ще ме откажат да им гледам превода.
Препоръчани теми