, защо се измъчваш бе, джанъм?
Ами спирай го! Аз примерно за нищо на света не бих гледала нещо, което ме натоварва, измъчва и рискува да ме психяса. Ами, не съм мазохист....

Така да се каже - пасна ми по мярка. Попаднах на него случайно, без да познавам никой от актьорите. Омагьоса ме....
И така до ден днешен.... Страхотен сценарий, динамичен сериал, с неочаквани обрати, с красива любов, неподвластна на времето и разбира се невероятната игра на всички! За мен дори и пълнежите са много смислени. 

, а на теб едно огромно БЛАГОДАРЯ за дозата удоволствие, което ни поднесохте и тази седмица с преведения епизод, заедно с Вили
!!! 







/.
/.

Дори и на Емир бръщолевенето не ме дразни. Все едни оригинални фрази вкарва тоз симпатяга, че и мен ме вкарва в размисъл какво е искал да каже.
Най-малкото защото Емир е отговорен за нещастието на цели две семейства - Сойдере и Сезин. Отговорен е за смъртта на толкова хора.

Препоръчани теми