
Между другото много ме кефи с играта си "Емко", тоз така съвършено се е слял с образа на Емко, че ще рече човек, че е е "Емко" и в реала. Наистина ме кефи артиста.
А като бяха Кемал и Емко един срещу друг, гледам Емко бил висок колкото Кемалчик, а мислех, че Кемал е доста по-висок от него, изправени близо един до друг ми се струва, Кемал мъъъничко по-нисък.
Незнам вие какво мислите и как ги виждате?!
helen.nona, pepel_ot_rozi, продължавайте да си гледате "Емко" и му се възхищавайте на еднообразната и скучна игра. Сега е неговият звезден час, друг със сигурност няма да има! Покрай Бурак и той намаза от популярността на сериала, та се чу и неговото име. Не виждам нищо гениално в играта му, усвоил няколко мимики и премигвания и с това си остана от първата, та до последната серия.
helen.nona, какво значение има кой е по-висок? За ваше сведение, Бурак е с 3-4 см по-висок. На Емко винаги му обуват обувки с високи платформи и го гримират доста, за да скрият големия му шнорхел.
Седя и се чудя, като ви е толкова скучен този сериал, защо си губите времето да го гледате? Сега сериали колкото искаш.
Хайде, останете си със здраве и се заемете с по- приятни дейности.
без да го натрапвам на другите разбира се
Смея се и истински се забавлявам на такива като теб драга Одилия

