Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл Доулу - ТЕМА 6

  • 108 146
  • 719
# 60
Благодаря на преводачите, които превеждат най- гледания на този етап сериал bouquet bouquet bouquet


Между другото много ме кефи с играта си "Емко", тоз така съвършено се е слял с образа на Емко, че ще рече човек, че е е "Емко" и в реала. Наистина ме кефи артиста.
А като бяха Кемал и Емко един срещу друг, гледам Емко бил висок колкото Кемалчик, а мислех, че Кемал е доста по-висок от него,  изправени близо един до друг ми се струва, Кемал мъъъничко по-нисък.
Незнам вие какво мислите и как ги виждате?!
От целия епизод това, което ми остана е възхищението от играта на Каан (Емко). Друго май не ме впечатли. Съжалявам.

helen.nona, pepel_ot_rozi, продължавайте да си гледате "Емко" и му се възхищавайте на еднообразната и скучна игра. Сега е неговият звезден час, друг със сигурност няма да има! Покрай Бурак и той намаза от популярността на сериала, та се чу и неговото име. Не виждам нищо гениално в играта му, усвоил няколко мимики и премигвания и с това си остана от първата, та до последната серия.

helen.nona, какво значение има кой е по-висок? За ваше сведение, Бурак е с 3-4 см по-висок. На Емко винаги му обуват обувки с високи платформи и го гримират доста, за да скрият големия му шнорхел.

                         



Седя и се чудя, като ви е толкова скучен този сериал, защо си губите времето да го гледате? Сега сериали колкото искаш.
Хайде, останете си със здраве и се заемете с по- приятни дейности.
Виж целия пост
# 61
и аз да напиша още нещо - тъи като сме за4екнали кои от коя игра се впе4атлява и аз да си кажа мнението Simple Smile без да го натрапвам на другите разбира се

Аз ли4но съм много впе4атлена от играта на Кемал и на Нихан Simple Smile сега 4е искам по- малко целомъдрие от тях то ясно , но сега по-серизоно да кажа наиситна мненито си за тях.
Рядко се слу4ва да виждаш хора с толкова изразителни погледи - погледа да излъ4ва някаква одухотвореност, интелигентност и вътрешна красота. Тук това се отнася и за двамата! Като ги гледам никгоа не бих си и помислила 4е са лоши хора в реалния живот. С голяма 4увственост пресъздават образите на героите си Simple Smile Мисля 4е си подхождат страшно много по принцип - та с една дума - трудно роли прекрасно пресъздадени  Peace
Виж целия пост
# 62
А Бурак и Фахрие...? Не са пускали сякаш снимков и клюкарски материал.
Виж целия пост
# 63
А Бурак и Фахрие...? Не са пускали сякаш снимков и клюкарски материал.

Фахрие няма такъв одухотворен и изобщо поглед за които оябснявах по горе  Naughty
Виж целия пост
# 64
странно 4е няма още треи 2 ?  newsm78
Виж целия пост
# 65
Скрит текст:
Благодаря на преводачите, които превеждат най- гледания на този етап сериал bouquet bouquet bouquet


Между другото много ме кефи с играта си "Емко", тоз така съвършено се е слял с образа на Емко, че ще рече човек, че е е "Емко" и в реала. Наистина ме кефи артиста.
А като бяха Кемал и Емко един срещу друг, гледам Емко бил висок колкото Кемалчик, а мислех, че Кемал е доста по-висок от него,  изправени близо един до друг ми се струва, Кемал мъъъничко по-нисък.
Незнам вие какво мислите и как ги виждате?!
От целия епизод това, което ми остана е възхищението от играта на Каан (Емко). Друго май не ме впечатли. Съжалявам.
helen.nona, pepel_ot_rozi, продължавайте да си гледате "Емко" и му се възхищавайте на еднообразната и скучна игра. Сега е неговият звезден час, друг със сигурност няма да има! Покрай Бурак и той намаза от популярността на сериала, та се чу и неговото име. Не виждам нищо гениално в играта му, усвоил няколко мимики и премигвания и с това си остана от първата, та до последната серия.

helen.nona, какво значение има кой е по-висок? За ваше сведение, Бурак е с 3-4 см по-висок. На Емко винаги му обуват обувки с високи платформи и го гримират доста, за да скрият големия му шнорхел.

                          


Седя и се чудя, като ви е толкова скучен този сериал, защо си губите времето да го гледате? Сега сериали колкото искаш.
Хайде, останете си със здраве и се заемете с по- приятни дейности.

 Joy Смея се и истински се забавлявам на такива като теб драга Одилия Joy, дето толкова насериозно са се сраснали с турските сериали, че  не приемат мнение или виждане противоположно на тяхното,  приемат го  като лична обида и се нахвърлят  да  ти дават съвети дето никой не им ги иска....!!!! Joy

Сори, Одилия, остани си със здраве и продължавай да се чудиш защо си "губим" времето, щом това ти харесва ... Joy
Виж целия пост
# 66
Черна Любов 41.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 67
Черна Любов 41.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

благодаря Синан Simple Smile

ЕЕЕ тоя Емир е наиситна голяма досада - няма отърване от него - как е дошъл на концерта ??? С ве4ерния полет или с 4асния самолет  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 68


 Joy Смея се и истински се забавлявам на такива като теб драга Одилия Joy, дето толкова насериозно са се сраснали с турските сериали, че  не приемат мнение или виждане противоположно на тяхното,  приемат го  като лична обида и се нахвърлят  да  ти дават съвети дето никой не им ги иска....!!!! Joy

Забавлението е взаимно, helen.nona.  Още по-абсурдно е, че това го пише потребителка, пуснала корени в Романтични сериали и публикуваща ежедневно по няколко поста в темите "Турски сериали"  Laughing Laughing
Продължавайте да ни забавлявате с дълбокомислените си съждения като това например:


А като бяха Кемал и Емко един срещу друг, гледам Емко бил висок колкото Кемалчик, а мислех, че Кемал е доста по-висок от него,  изправени близо един до друг ми се струва, Кемал мъъъничко по-нисък.
Незнам вие какво мислите и как ги виждате?
!
#Crazy #Crazy Laughing Laughing
Виж целия пост
# 69
Привет на всички!  Hug Hug Hug
Спорна седмица
!

Синан, благодаря за фрага!  bouquet bouquet bouquet

Скрит текст:
В УТ са го блокирали, добре че още го има във ВБокс.

Ледовете се топят...Simple Smile

Някой, ако вече е намерил песента, нека я постне тук.  Praynig
Виж целия пост
# 70
Ехо, какво става тук... Thinking
Одилия, идваш и ни размахваш пръстче чия актьорска игра може и коя да не харесваме ли? Thinking
Нека се запази добрия тон в темата, не е нужно да се прави цирк на всяко едно място в този подфорум Mr. Green


Скрит текст:
Освен това, представете си има и такива, като мен, които харесват личните отношения между Бурак и Фахрие  /  Неслихан и Кадир. И, пиша в тази тема по причина, че не се коментира обстойно живота на двойките извън сцената, както и, че не се мерят коя колко е хубава и как гледа. За мен и двете актриси са невероятно красиви със своя собствена аура и очарование Heart Eyes



Исках да кажа, че си мисля за Айхан дали няма да се окаже нечии баща Thinking
И още по-конкретно на Бану.....
Виж целия пост
# 71
Цитат
...Исках да кажа, че си мисля за Айхан дали няма да се окаже нечии баща Thinking
И още по-конкретно на Бану.....

Пъпи  Hug, какво те кара да мислиш така?  newsm78
Ще ме накараш да повторя епизода. Аз малко на Клеопатров не му следя действията, въпреки че се забърка в живота на Кемо.  Peace
Виж целия пост
# 72
Пепелче Hug, не ми се вярва да са го "вкарали" в играта просто от нищото.
Ако, знам нещо за тр. сериали, то е, че когато вкарват нов персонаж обикновено излиза нечии роднина newsm78 Може и да греша... Но, си мисля, че не просто така го набъркват. Има той да си оправя нещо от миналото, почти съм сигурна Mr. Green И си мисля, че ще си "изживява" закъснялото бащинство Thinking
Ами, погледна я особено Бану, когато влезе да се развика на Тарлъка Crazy
Виж целия пост
# 73
Пепелче Hug, не ми се вярва да са го "вкарали" в играта просто от нищото.
Ако, знам нещо за тр. сериали, то е, че когато вкарват нов персонаж обикновено излиза нечии роднина newsm78 Може и да греша... Но, си мисля, че не просто така го набъркват. Има той да си оправя нещо от миналото, почти съм сигурна Mr. Green И си мисля, че ще си "изживява" закъснялото бащинство Thinking
Ами, погледна я особено Бану, когато влезе да се развика на Тарлъка Crazy
Аха, вече ще го следя под лупа. Той даваше заявка за някаква лична драма наистина, когато говореше с Лейля в сервиза (или там каквото е неговото убежище Simple Smile)
Виж целия пост
# 74
Фехимето с пантофите hahaha hahaha hahaha

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao


Още от първи сезон винаги много са ми харесвали сцените между Емко и Кемо. И сега в 40 еп. направиха много добра такава Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия