Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 5

  • 50 593
  • 736
# 150
Оййййй миличкото - дано минава бързо ако сте лепнали нещо бацилесто.  Praynig
Да ти кажа в това лудо време много е възможно и някой отвън да го е вмъкнал - ту е топло ту е студено, ту вали , ту не!
Виж целия пост
# 151
Деси храна и вода има кой да ни носи.Нашите идват всеки ден.                                                        Сега спи,но пак мрънка,че не му е добре.
Виж целия пост
# 152
Деси храна и вода има кой да ни носи.Нашите идват всеки ден.                                                        Сега спи,но пак мрънка,че не му е добре.
Oх, милото, бързо оздравяване!  Hug
Виж целия пост
# 153
Моонлайт,благодаря.
Виж целия пост
# 154
Дано не сте лепнали някоя вътре болнична инфекция, бързо оздравяване на малкия сладур Hug
Виж целия пост
# 155
Деси храна и вода има кой да ни носи.Нашите идват всеки ден.                                                        Сега спи,но пак мрънка,че не му е добре.
О.к. Щях да се предложа инак.Бързо да излизате.
Виж целия пост
# 156
Деси,благодаря.Сега му свърши системата,но пак мрънка,че му е зле.Ооопс,вече повърна.
Виж целия пост
# 157
Горкото. А лекарите какво казват?
Моето диване днес отишъл на футбол по къси панталони и горнище. Побърква ме това хлапе, ама пък егати закалката си прави . Joy
Виж целия пост
# 158
danaeka, напълно ти съчувствам. Все едно ми говориш за нас през месец февруари. Влязохме с тежка ангина за ден и половина се оправи и от там го лепна грип. 4 дена с Т. Тамън ни изписаха и след два дни и половина хайде на ново прием заради повръщане. Разбирам те и знам как е. Просто стискай зъби. Знай и това ще мине.
Виж целия пост
# 159
 Донси,според тях е вирус.Докато не видят,че не повръща няма да ни изпишат.Ето след обяд пак повръща 2 пъти, а не е ял нищо.А за твоя нямам думи голяма закалка си прави.
Виж целия пост
# 160
То ако е чревен ентеро вирус поне 2 дни се повръща. Съжалявам не искам да разочаровам никой, но какво да се прави. Идват и такива моменти.
Виж целия пост
# 161
Кими,ще отмине,но аз ще откача.Сега и Т има 37.
Виж целия пост
# 162
Данаека,много ми е мъчно,че трябва да преживявате това Cry Какво да правим-трябва да устискаме...
Ето и при мен проблеми...Изглежда,ще ни отложат толкова очакваната операция  Cry Днес ходихме да взимат кръв на малкия от пръстчето и...Един от показателите е ужасно завишен,което било признак на протичаща инфекция.Тоест,или настива,или не знам...А не кашля,няма Т.Моля се на Господ да е от зъбите,че чакаме още първото зъбче,а той не спира да се чеше и да мрънка.Ще се гръмна  smile3514
Виж целия пост
# 163
А моят се оплака,че го болят тестисите. Не помни да се е удрял. Направих грешката да почета в нета и се вкарах в егати филма. Като стане утре ще видя как е и ще мисля какво да правя. Много се сдухах.
Виж целия пост
# 164
Вирус е.След обяд без да яде повръща 3 пъти.Сега лежи до мен и пъшка,че му е лошо пак.Ако повърне още веднъж сестрата каза да и се обадя и ще включат система.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия