Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 5

  • 50 578
  • 736
# 90
Правите ли инхалации с нещо?
Моят като беше малък всичко с инхалатора борехме. Водеха го с астма, имали сме отвратителни моменти.
Моята майка почина много отдавна. С баща ми много се разбираме, сигурно, защото живее далече Simple Smile
Днес моята шматка отишъл на тренировка без яке, досега бяхме навън. А сто пъти казах да си вземе шушляка. Сега се разкиха, дано не се разболее.
Виж целия пост
# 91
Дари знаеш ли ,че отстрани звучи кофти както го описа това,че нямаш пари и даваш детето си на бившия.
Много пъти съм си мислела,ако аз нямах възможности ,а баща му имаше и иска да го гледа както е при вас.
Щях да го дам.Щях да ходя често и да правя всичко възможно да подобря начина си на живот за да го взема.
Но едно голо попечителство + мизерия не бих го причинила на детето си.Да карам на едни детски и една издръжка няма да стане.Т.е. не бих мъчила детето си.Ако баща му не го иска е друго.Но да има възможности и да иска ,а аз да държа детето си в нищета не бих могла.Ти работиш не ти стигат.Съвсем правилно (дори и да ти е болно) детето да е често при баща си щом ти си в затруднение.В крайна сметка нали трябва да се избира по -доброто за детето.
Виж целия пост
# 92
Донси,инхалации у дома не сме правили.Онзи ден му направиха само една в детско и се успокои и повече не сме.Не знам,но вече си мисля,че АБ не ни действа,нищо че е на инжекции.Тая вечер си играеше и по едно време взе да прилягва и викам я да измеря Т и хоп 38.Дадох Парацетамакс кидс,но не е спаднала още.Сега лежи,гледа детско,кашля и реве,че имал Т,а не искал в болницата.Викам да,ама днеска педи каза,ако до Понеделник няма подобрение май няма да се разминем.
Дари,това и мен ми звучи гадно както го описваш.
Виж целия пост
# 93
Панадола не е ли по-добър,за температура?
Виж целия пост
# 94
Радост,Панадола не му действа и взех Парацетамакс за деца да пробвам него.Ама и той не действа явно при нас.А Нурофен мога да дам чак към 2,защото дадох Парацетамакса към 9.Не знам,но сега го смених вир вода мокър беше,че чак възглавницата му мокра.
Виж целия пост
# 95
Щом се е успокоил от инхалацията, не ви ли казаха и вкъщи да правите? Сигурно Вентолин са му дали. Ние с моя лежахме като беше на година и нещо заради спазмите, но после купих инхалатор и само вкъщи се оправяше. При него всяка хрема слизаше надолу и ставаше страшно. Спал е седнал в мен много нощи, едва дишащ, като се сетя и ми става зле.
Бях заспала сладко, а съседите ме събудиха със зверски скандал. Той пиян, крещи, троши, май я биеше, отдолу някакъв мъж крещи тоя да му отвори, да му остави детето, панаир, уж дойде полиция, сега пак се крещи и троши. Чак страх ме хваща, сърцето ми се разхлопа, дано не се събуди малкия.
Виж целия пост
# 96
Донси,изписаха ни на сироп,че нямаме инхалатор.Давам му го по 2 пъти на ден по 4 мл,ама явно и той не му действа.Той моя сега хрема няма,а спи седнал.Сега като да го преобличам и го забелязах,че е заспал така,оправих го и го сложих да легне,но той пак седна.Иначе там му инхалираха половин ампула Вентолин и Пулмикорт онзи ден като се успокои.
А на такива идиоти дето крещят посред нощите най ме е яд.
Виж целия пост
# 97
Сиропът Вентолин действа по-бавно, а е по-натоварващ организма от инхалаторния. Ако имате възможност, още утре купи инхалатор и говори с лекаря да минете на инхалации. Ако иска да спи седнал, остави го така. Явно му е тежко на дишането. Преживяла съм го лично и аз самата съм спяла седнала нощи наред.
Ох, тия продължават, на първия етаж сме, прозорец до прозорец, май той долу мята нещо ,че да му отворят. Ако оцели моя и го счупи, ще откача. И полицията какво направи, не разбрах. Но срам,не срам, ще си призная,че съм се свряла в леглото и не смея да се покажа на прозореца.
Виж целия пост
# 98
Донси,ще купя инхалатор и аз скоро.А за спането седнал го оставих така,защото като легне и започва да кашля и се дави.
А ти никакво показване,за да не стане някоя беля с тебе и ако трябва пак извикай полицията.
Виж целия пост
# 99
Дари знаеш ли ,че отстрани звучи кофти както го описа това,че нямаш пари и даваш детето си на бившия.
Много пъти съм си мислела,ако аз нямах възможности ,а баща му имаше и иска да го гледа както е при вас.
Щях да го дам.Щях да ходя често и да правя всичко възможно да подобря начина си на живот за да го взема.
Но едно голо попечителство + мизерия не бих го причинила на детето си.Да карам на едни детски и една издръжка няма да стане.Т.е. не бих мъчила детето си.Ако баща му не го иска е друго.Но да има възможности и да иска ,а аз да държа детето си в нищета не бих могла.Ти работиш не ти стигат.Съвсем правилно (дори и да ти е болно) детето да е често при баща си щом ти си в затруднение.В крайна сметка нали трябва да се избира по -доброто за детето.
Добре, че бащата го иска .Ако не го искаше е по-трудно . Майката да обира пешкира за всичко . Яд ме е , че всичко в този живот се базира на пари  Confused
Виж целия пост
# 100
Ние сме в болницата от вчера.С остър бронхеолит е Дени.На АБ уназит е,инхалации и урбазон.
Виж целия пост
# 101
Милите, да се оправя бързо, че е много стресиращо в болницата!
Събудих се наспала се за първи път от много време. Жалко,че денонощието не е 25-26 часа  Joy
Виж целия пост
# 102
Не всичко е пари,но трябва да ги имаш за да може да усетиш и останалото.
Много жени в стремежа да си го върнат на бившия и силно озлобени към новото семейство на мъжа обричат децата на мизерия.А мъжа има възможност ,може да се грижи за децата,дори и бабата и дядото могат и искат ,ама пуста гордост без покритие....затова казвам ,че Дари няма за какво да се обвинява.И аз казвам,че ако имах свекърва и мъж ,които да ми дават и да искат да го гледат го давам.Писна ми сама да се грижа за всичко.Писна ми.А дори подържам добър стандарт за детето.Ама ми писна.

И да не забравите да смените часовниците.

Данаека да се оправяте бързо.Кураж на теб и детето.
Виж целия пост
# 103
Благодаря момичета.Днеска няма Т,но все още е отпаднал и кашля много.Сега чакаме да мине визитация.
Виж целия пост
# 104
Честит празник, момичета! Нека държим будни и мислещи децата си!

Болните да се оправят, здравите - да са още по-здрави, родителите щастливи, влюбените окрилени.

Днес ще съм на работа до обяд, че ми се натрупаха доста задачки. Строила съм ги вкъщи - кой с книга, кой с домашно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия