

Сиси
Злати
Еркан е в Маями:







разбрах,че пак ще пътуваш до София 
Ами как няма
Изведнъж стана много студено,а и на яслата едно да кихне и всички се разболяват



Сиси
Злати
Еркан е в Маями:







разбрах,че пак ще пътуваш до София 
Ами как няма
Изведнъж стана много студено,а и на яслата едно да кихне и всички се разболяват

хубаво е когато бабите могат да помогнат 
права си за фрага на ВО....голямо търсене падна, а от линка на Бризчето
нищо не видях..... 

,още сутринта в поста си пуснах фрагмана с превод на руски ез.! 

,досетихме се от снимките защо Еркан е в Маями! 

Да ги изчета тази вечер, че утре пътувам...
да търси снимки из нета



Сиси
Злати
Еркан е в Маями:






разбрах,че пак ще пътуваш до София 
Ами как няма
Изведнъж стана много студено,а и на яслата едно да кихне и всички се разболяват

Злати
Сиси
Ани 





,още сутринта в поста си пуснах фрагмана с превод на руски ез.! 

,досетихме се от снимките защо Еркан е в Маями! 
,благодаря за статитите и озета! 
,четем,четем!
А сигурно има и от балкона,които четат! 


и не само за Кахраман, но и за Елифчето...макар, че по едно време много ме беше ядосала 

Препоръчани теми