Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~162

  • 35 670
  • 738
# 180
Привет,момичета и от мен Hug Hug Hug
след 10 ч-ов раб ден Crossing Arms
                                                                                                                                                                         
Ани HugСиси HugЗлати HugЕркан е в Маями:
Цитат
Вечер в честь 16 летия gecce.com 28 октября в Яхтклубе в Майами
                                                                                                                 
                                                   
Цитат
Эркан Петеккая и Энди Гарсия встретятся в Майами
                                                         
                                                                                                 
Цитат
В прошлом году на Кипре
                                                                                                   
                                             
Дидем не е с Еркан в Маями,ако беше там щеше да му виси на врата на всяка снимка Naughty
               
Цитат
Эркан с друзьями отмечают день республики Турций в Америк
                                       
                                         
                                   
                                           
                                             
Ани waveyразбрах,че пак ще пътуваш до София Thinking
                                           
Скрит текст:
Малчо е настинал и има сополи ooooh!Ами как няма  NaughtyИзведнъж стана много студено,а и на яслата едно да кихне и всички се разболяват ooooh!                                                                                         
                                                                                                                                             
Аз пък 20 дена ще бъда "баба помагачка"
Сина пак е на границата и аз ще съм при снахата и малкия в другия апартамент!
Ще ходя на работа и ще помагам с каквото мога,че нашия юнак е много буен и бръклив Grinning 
                                                                                                                                   
Деси Hug
Виж целия пост
# 181
Здравейте момичета
Ани,Боби Hug хубаво е когато бабите могат да помогнат Peace
Деси Heart Eyes права си за фрага на ВО....голямо търсене падна, а от линка на Бризчето  Heart Eyes нищо не видях..... Peace
Керем ги върши едни....но ще видим какво ще стане...да не са после ред сълзи...ред сополи....заслужава около Джансу да се завърти някоя нова "звезда" и той ще обърне плочата Joy Joy Joy
Сиси,Злати Hug Hug
Виж целия пост
# 182
Цитат
Деси Love права си за фрага на ВО....голямо търсене падна, а от линка на Бризчето  Love нищо не видях..... Peace
Гости Hug,още сутринта в поста си пуснах фрагмана с превод на руски ез.! Peace
Ето го! Peace
https://vk.com/hatirla_gonul?z=video-48619406_456239414%2F81dc16 … t_-48619406_21598

Боби Hug,досетихме се от снимките защо Еркан е в Маями! Laughing



Виж целия пост
# 183
                             Джихан в къщата на  Майде.

                             Джихан влиза в къщата на  Майде.   Нейната стая цялата е облепена със  снимки   като в  църква  - Хаяль на малка и голяма,  Айшето и тя - на малка и голяма.     И  двете любими момичета в  младостта на  Джихан са мъртви.
                     Джихан гледа и потръпва - стаята на Майде е гробницата на  Ромео и Жулиета.
                     Джихан се стъписа.  снимките попариха  душата му.
                     В този миг за кой ли път Джихан си повтаря  Великата истина и Великата  максима -  КОПНЕЖА ПО БЕЗДНАТА Е ...ЛЮБОВТА !!!

Майде  -  О, Джихан Гюрпънар - каква изненада.  Това е тетрадката на Айше от  първи  клас.

Джихан  -  Какъв човек  си ти ???  Нима не те мъчи  съвестта ти???
                  Само да можеш да се огледаш  в  огледалото ???

                  ОМРАЗАТА ТИ КЪМ МЕН  ПОДДЪРЖА  ТВОЯ  ЖИВОТ !!!
                  В теб няма нито капка  човечност.....нито капка...
                  Омразата ти към мен  уби  едно  малко  дете.  Той  беше  съвсем малък.
                  Майде, ти с мен  можеш да правиш  каквото си искаш, но се дръж  далеко от  моите  деца.
                 Ясно ли ти е ???

Майде  -  Значи работата е  в  Хазал.
Джихан  -  Да, в  Хазал.  Какво ти е виновна  Хазал ??
Майде  -  А какво са виновни  моите  деца??
                 Аз ги спуснах в  черната земя и   двете.
                ДА!!!.... Аз те  мразя от  дъното на душата си.
                Моята ненавист  към  теб  ми позволява да  върша  всичко  със семейството ти.
                Ще ви унищожа  всичките, до един. Никой от  семейството ви няма да живее!!!
 
                  ОМРАЗАТА МИ КЪМ  ТЕБ НЕ МИ ПОЗВОЛЯВА ДА УМРА !!!.....

Джихан  -  Ти не си  човек....  А сега ми дай ножа и да закрием темата.

Майде  -  ТИ СИ ЕДНО  ПРОКЛЯТИЕ, ДЖИХАН ГЮРПЪНАР!!!!
                 И  това  проклятие падна  върху  моите  деца !!!
                 А в същност и  твоята жена..... тя превзе  моят  племенник.
                 Ножа няма да ти го  дам  никога.
                 Ти безумно се боиш, че може нещо да се  случи с твоите дъщери.  Бои се !!!!....
                 Това сега са все още твоите   щастливи дни.
                 Така,  както ти отне от  мен  моите деца, така и аз ще отнема от теб твоите деца!!!...
Джихан  -  Аз няма да позволя това,  Майде.
Майде  -  Ще поживеем,  ще  видим.
Джихан  -  Ти нищо не можеш да направиш,...нищо.
                   Така ще си умреш  в ненавист и омраза.


                               Джихан си тръгна.  Отиде в  офиса на Озан. Там е и Илдъръм.
                 Джихан се обвинява, че той е виновен за  проблемите на  Хазал.
                 Джихан психически се срина.  Кълбото от енергия, което би трябвало да се обвие около него го няма.
                 Стойката му остана сама без енергия, което щеше да го погълне и да остане в  кома.
                Джихан трепери от драматичните събития с  Хазал.  Стана прав.  Помоли  Озан да го  прегърне.
                Озан стана, отиде до баща си и двамата силно, топло и  бащински и синовно се прегърнаха.
                Тази прегръдка  беше  спасителното островче  за душата на  Джихан.  Така се зареди с позитивната  енергия, която излъчва синът му.


                             Наивната  Джансу е купила кукла, която да може да  слага  памперси, за да се учи.
                             Пристига  Дениз - тя го накара да сложи  памперс на куклата.

                             Джихан  в   собствената си къща  целият  в   черно -  пълен  траур.
                             Тази къща  беше  любовното гнездо на  Джихан и    Айше.  Всичко в  нея му напомняше за  тяхната любов, онази любов, която беше
                              същността на  духовния им  живот,  на духът им.  
                             Тяхната  любов  беше  стенанието  на  гората,  звукът на  вълните...
                             Тяхната  любов  беше  едновременно и  блажено състояние на духът им,....едновременно беше и божествен  живот и  черна  смърт.
                             Черните дрехи, в  които е  облечен  Джихан напомнят за вечния  траур на  душата му.


                                              Дилара и  Харун.
                                Дилара получи ножа от  Майде в  един плик по куриер.  Благодари  на  Харун.    Прегръща го.

                                            Майде, обаче е дала  фалшив нощ. Оня е друг с отпечатъците на  Хазал.
                                 Дилара нищо не разбра, не разбра колко подла е  Мейде.  Майде си е порязала пръста и с тази кръв, която е нейна  намазала ножа,
                                 също както направи  Алпер със  щангата с  кръвта на  Рахмито, когато го преби.
                                 Харун, обаче  веднага се сети, че тази идиотка не е дала истинският  нож.  Харун  отиде  в  къщата на  Майде.
                                Започва да търси из  чекмеджетата истинския нож, но не го откри.  Няма го.  Скараха се  двамата.
                                 Харун излезе от  къщата  на  Майде.

                                            Дилара хвърли ножа в  Босфора, като си мисли, че това е оригиналния ключ.
                               Този  Босфор е пълен с  железа - пистолети, пушки, ножове и т.н.
                    
              
                                             продължавам веднага
Виж целия пост
# 184
Сиси имаш поста  Hug
Благодаря ти за преводите  Hug Да ги изчета тази вечер, че утре пътувам...

Боби, явно, че не е там Дидем...Горкичката...Станала е на разногледа  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazyда търси снимки из нета  Joy Joy Joy Joy Joy



Скрит текст:
Значи и ти тази седмица си баба помагачка....Да са живи и здрави бабите  Peace

Виж целия пост
# 185
Привет,момичета и от мен Hug Hug Hug
след 10 ч-ов раб ден Crossing Arms
                                                                                                                                                                       
Ани HugСиси HugЗлати HugЕркан е в Маями:
Цитат
Вечер в честь 16 летия gecce.com 28 октября в Яхтклубе в Майами
                                                                                                                 
                                                   
Цитат
Эркан Петеккая и Энди Гарсия встретятся в Майами
                                                         
                                                                                                 
Цитат
В прошлом году на Кипре
                                                                                                 
                                             
Дидем не е с Еркан в Маями,ако беше там щеше да му виси на врата на всяка снимка Naughty
             
Цитат
Эркан с друзьями отмечают день республики Турций в Америк
                                       
                                         
                                   
                                           
                                             
Ани waveyразбрах,че пак ще пътуваш до София Thinking
                                           
Скрит текст:
Малчо е настинал и има сополи ooooh!Ами как няма  NaughtyИзведнъж стана много студено,а и на яслата едно да кихне и всички се разболяват ooooh!                                                                                          
                                                                                                                                             
Аз пък 20 дена ще бъда "баба помагачка"
Сина пак е на границата и аз ще съм при снахата и малкия в другия апартамент!
Ще ходя на работа и ще помагам с каквото мога,че нашия юнак е много буен и бръклив Grinning  
                                                                                                                                 
Деси Hug


Слънце,  Слънчице, не си прочела в
моя пост 168.  Там съм написала всичко - и за  Андри  Гарсия,  ама хайде да върви.  Отивам да превеждам.

Ама пък за какво ги пиша, като не ме четете ????
Виж целия пост
# 186
Гости HugЗлати HugСиси HugАни Hug
                                                                               
Малко интересни статийки...
                                                                                                                 
Скрит текст:
"Гледна точка: зрител" : кои турски звезди ме разочароваха
                 
Турският актьор, който напоследък доста ме разочарова, е Чаатай Улусой. Признавам, че не го харесвам още от времето, в което се водеше тежко и продължително дело за употреба и разпространение на наркотици. По този начин, забърквайки се в подобна история, той даде ужасен пример на своите почитатели, предимно млади, следващи го сляпо. Хайде, след редица проточили се заседания го обявиха за невинен и всичко приключи, но след това дойде другото поредно разочарование. След като стана ясно, че Чаатай е с български корени и че самият му баща е мигрант от България, избягал в Турция, и българските и турските медии гръмнаха с тази информация, самият Чаатай излезе с изявление и заяви пред целия свят, че един вид го е срам от българския си произход и че не иска да бъде свързван с родината ни, наричайки народа ни "друговерци". И ако това не бе повече от обидно за неговите български фенове... Хубаво е, че в момента има стотици почитатели на Чаатай, които искат да го доведат в България и да се срещнат с него,  но подобни изцепки и изказвания от негова страна са повече от непристойни за звезда от неговия ранг...
                                                                                                                                                                   
Другата звезда, разочаровала ме отскоро с поведението си, е Мерием Узерли. Още от времето на "Великолепният век" тя е една от най-любимите ми актриси, но вече определено не е. Още когато напусна най-успешния турски исторически сериал в края на третия му сезон през 2013 г. се поразклати доверието и слабостта ми към нея, но тогава я оправдах с факта, че беше бременна. Не че беше коректно изведнъж да напусне Турция и да остави продуцентите и целия екип на "ВВ" с отворена уста и в шок, но явно психическото ѝ здраве тогава не е било достатъчно стабилно, за да съумее по правилния начин да се оттегли и да не съсипва нервите на стотици души, с които допреди това е работила. Както и да е, твърде много се отплеснах по този въпрос. Разочарованието ми от Мерием дойде в началото на тази година, когато започна нейният колкото очакван, толкова и провалил се сериал "Кралица на нощта" (Gecenin Kralicesi). След като проектът ѝ не пожъна успех, тя започна да играе в него доста лошо, вероятно отмъщавайки си за ниския интерес, започна да се държи нервно и високомерно на снимачната площадка, да изисква твърде много, а да не дава нищо особено в замяна като актьорска игра. Появиха се дори информации, че тя ще напусне сериала, но явно този път не можа да го направи, тъй като явно е имала железен договор с космически неустойки при нарушаването му. Тук тя трябваше да си свърши работата както трябва докрай, въпреки всичко, а не да понижи качеството на играта си и да вгорчи живота на и без това разочарованите от ниските рейтинги свои колеги. Грозно впечатление ми направи и скорошно нейно решение - да се включи във втория сезон на най-големия хит в момента в Турция "Без бандити светът е невъзможен" (EDHO), а впоследствие да се откаже отново изведнъж и да остави пиарът ѝ да се обяснява на ядосаните продуценти на криминалната драма на ATV.
                                                                             
Сега и от рускините...
                                                                                                                           
Цитат
ТУРЕЦКИЕ СЕРИАЛЫ ГИБНУТ
                                                               
Статья Озая Шендира из газеты Millet.
                                                                       
Турецкое телевидение должно измениться, иначе все каналы по одному потерпят крушение. Я не шучу, это неизбежный результат. Давайте вместе посчитаем.
За одну серию сериала канал тратит приблизительно минимум 600 тысяч лир. А крупные проекты и того больше, на них тратятся больше миллиона.
Безуспешный сериал закрывают через 4-5 серий. Канал, который за один сезон топит 5 сериалов, получает убытки в десятки миллионов лир. А затем начинают срезать бюджет, увольнять сотрудников, экономить...
Последние три года из 263 местных сериалов 236 сделали финал или же были сняты с эфира. Таких убытков никто не выдержит.
Обычно в США перед началом сериала снимают пилотную серию. Сперва выставляют в эфир эту серию, смотрят вызывает ли она интерес, только затем решают продолжать или нет. А в Турции жесткая конкуренция. Ни у кого нет терпения ждать пилотную серию.
Но ни к чему хорошему это не ведет. Мы подошли к концу блестящей сериальной эпохи. Подходит время, когда снова студийные программы будут иметь больший успех.
                                                 
ВДРЕБЕЗГИ / PARAMPARÇA 78 СЕРИЯ СОДЕРЖАНИ
                                             
Цитат
«А ты мой ребенок Джансу!»
Здоровье Джансу с каждым днем ухудшается. Доктора не оставляют Джансу другого выхода, как отказаться от ребенка. Но Джансу решительно настроена родить ребенка вот что бы то ни стало. Джихан понимает, что ничего не может поделать, он на своих глазах теряет Джансу, поэтому отвозит ее в клинику, чтобы сделать аборт
                                         
Джихан и Харун друг против друга
Дилара узнав, что ее телефон прослушивается, обвиняет в этом Харуна. Харун никак не может переубедить Дилару. Он отбирает у своей тети Маиды все имущество и отправляет ее в дом для престарелых. Но такой шаг Харуна вынуждает Маиду использовать свой последний козырь.
                                                                                                                                 
Рахми бей возвращается
Джандан снова ввязалась в крупные неприятности, и потянула за собой Асуман. Джихан отомстит Бурхану, узнав, что тот использовал Озкана, и что это Дениз убил Ведата. Пути Кериман, влюбленной в Бурхана, снова пересекутся с Рахми беем.
                       
                                 
Несмотря на праздник съёмка нашего сериала продолжается. Снимают 79 сери
                                   
Сиси wavey
Цитат
Слънце,  Слънчице, не си прочела воя пост 168.  Там съм написала всичко - и за  Андри  Гарсия,  ама хайде да върви.  Отивам да превеждам.

Ама пък за какво ги пиша, като не ме четете ????
Изчела съм ти поста,мила,Сиси wavey
Не знам как прецени,че не съм го направила newsm78
Цитат
Моля  АНИ,  Злати  и  другите момичета  да вземат отношение.  Вие сте умнички по-разбирате от  мен.

Моля ви, пишете по този въпрос.
И аз написах по този въпрос,каквото си спомням,и за по-достоверно;-изрових малко снимки и цитати от пресата и от рускините Naughty
Тези същите снимки с тези хабери ги бях постнала в старата тема в началото на месеца Heart Eyes
                                                                                                                                                                                                        
Виж целия пост
# 187
Цитат
Деси Love права си за фрага на ВО....голямо търсене падна, а от линка на Бризчето  Love нищо не видях..... Peace
Гости Hug,още сутринта в поста си пуснах фрагмана с превод на руски ез.! Peace
Ето го! Peace
https://vk.com/hatirla_gonul?z=video-48619406_456239414%2F81dc16 … t_-48619406_21598
Скрит текст:
Боби Hug,досетихме се от снимките защо Еркан е в Маями! Laughing



Злати bouquet
Виж целия пост
# 188
                                        Продължавам от  пост 183.

                                       Джихан и  Илдъръм.
Илдъръм  -  Джихан, това е досието  на  Озгюр.   Родителите му са разведени.  /Б.М.  Ле, ле е е е е   щях да се побъркам ако не бяха  разведени.  
Нима в  целия сериал и трите сезона има ли поне едно  семейство, които не са разведени???/
                      Протокол от  клиниката няма.   Влиза  Дилара.
Дилара  -  Аз  взех  ножа.   Хвърлих го в  морето.
Джихан -  Нашата дъщеря е направила престъпление. Ние с теб сме виновни.  Това е проклятие.
                 Татко  уби  Айше.  Ти тогава гледаше  щастието си.  Аз в  мъката и скръбта си избягах.
                 Хазал е убила 25 годишно момче.

Дилара  -  Джихан, моля те, момичето не може да живее в затвора.  И сега я няма.
                  Моля те - намери я.  Къде е??

                   Джихан не е на  себе си от  тревоги.

                  Вечерта Озан  звъни.  Татко, аз намерих  колата на  Хазал.    Колата е спряла,  защото няма  бензин.
                  Хазал я остави на пътя в  тъмното и тръгна  пеша, без  телефон.  Намери някакъв  склад и един  мъж  отпред.
                 Поиска му телефона и се обади на Митат да дойда да я вземе.  Митат дойде и я прибра  при  него.
                 Митат се обади по телефона на  Озан и му каза, че  Хазал е при него.
                 Озан се обади на баща си, Джихан - на Дилара.  Харун  пак  подпали.
                 Озан и  Джихан отидоха при  Митат през нощта. Видяха,  че  Хазал е добре. Оставиха я да спи.
                 Сутринта  Митат дава телефона си да се обади на баща си.
                 Хазал се обади на Джихан, той на Дилара.

               Асу само подклажда огъня  на  Харун.  Постоянно го настройва  срещу  Джихан.
               Целта й е да се  карат  Харун и  Дилара.

                Дилара, Джихан и  Озан при  Митат.   Вземат си  Хазал.
               Джихан  каза на  Дилара:  Докато ти и Харун си играете на мъж и жена, Хазал е   страдала много, но ти нищо не си  видяла.
               Хазал е  заминала  с   майка си.

              Дилара е блокирала кредитните карти  на  Асу. Асу няма  пукната пара.
            
              Пристига  Дилара с  Хазал на  трапезата.

              Илдъръм е на гости на  Джихан.  

               Асу е  при  Джандан.  Там е и оня - дебелия  бижутер - Господин  Халил.  Ще праща  Асу   в  Конго.
               Клюкарката  Асу  каза на  Джандан, че Хазал е убила Озгюр.  Престъплението е прикрила  Майде  Еркоч.


                         Селма е при  Харун.  Тя иска да работи  с  него.


                        Бурхан даде пистолет на  Йозкан, за да убие  един  мъж  -  Ведат  Елмаз.
                        Дениз  тръгна към  баща си., но там  видя  Йозкан.  Йозкан разказа на  Дениз  защо е  длъжен на  Бурхан.

                        Джихан в  собствената си къща.  ПРи него  пристига Омер - братовчеда на  Гюлсерен.
                        Джихан го  приема на терасата.
                        Йомер разказа, че баба й на  Джансу - майката на  Гюлсерен  е  умряла от  болест, от  която  ръцете са й  треперели, а краката й  били  вцепенени.


                       Джихан е при  Дилара

Джихан  -  Дилара, нося ти  лоши  новини.  Нашата  Джансу  наистина е  много  болна.
                   Джансу е намерила на  Гюлсерен  братовчеда, разпитала го е  и той й е казал, че  майката на Гюлсерен е била много  болна
                  ръцете й  треперели, а краката й   били  вцепенени.
                  Джансу е много  болна, какво да правим,  Дилара??
                                    продължавам  веднага.
Виж целия пост
# 189
Боби Hug,благодаря за статитите и озета! bouquet

Сиси Hug,четем,четем! Wink А сигурно има и от балкона,които четат! Laughing

Гости Hug

Виж целия пост
# 190
                            Продължавам от пост 188.

          Йозкан влиза в апартамента   си и гледа детето само.....Кериман в  другата стая  говори на  Хаджер  за  Бурхан.  Пак се гивинди.
          Кериман говори  на  Хаджер  за  Бурхан.  Скараха се както винаги.
          Кериман видя пистолета в дроба на Йозкан, извади го и гръмна. Стана суматоха.
         Тя заключи  Йозкан в стаята. Той счупи прозореца на вратата.....такива работи.

                            Домът на  Джансу.
  
        Пристига та гости  първо  Кериман с детето.  Кериман каза на  Джансу, че баща й носи пистолет. Да му говори.
       После пристига Бурхан, след него пристигат  Йозкан и Дениз.  Кериман се глези на  Бурхан.
       Йозкан  целува  Джансу.


                    Майде  търси   Чагатай.   Той е при  Харун.

Харун  -  Чагатай, баща ти умря когато ти беше  малко  дете.  Останахте  двама с  майка ти  без  грош.

                  /Б.М. Хайде е е е е   и  Чагатай е сирак. Едно нормално семейство няма в Турция/.
                  Кой беше  тогава  с  теб???  Кой ви помагаше???  Кой те изучи???

Чагатай  -  Ти,  брат.
Харун  -   А защо ти сега не си и мен, а си с моята  леля ???  Аз  трябва да  знам  всяка  крачка  на  леля ми.
                 Трябва да знам тя какво прави ???  Нима не ти говорих  за  това ???
Чагатай  -  Каза ми,  брат.
Харун  -  Тогава какъв е  проблема ???
                Ти нищо не ми казваш  за леля.  Защо  скри от  мен, че  Хазал е зарязала  младежа ???

Чагатай  -  Брат,  леля  Майде ме застави да   се  закълна.

Харун  -  От сега нататък  няма да работиш  за  леля.


               Продължава партито в  къщата на  Джансу.  Джансу носеше една  чиния със салата, но я изтърва, чинията падна на земята и се счупи.
               Джансу обвини  Дениз, че  лекарствата не й  действали.
              Джансу се държи  много  дръзко.  Все повтаря : - Аз съм  здрава и бебето е  здраво.


            Асу отиде в  апартамента на  Джандан.  Там е оня  мъж - бижутера дебелия  Халил.
            Прави четки на  Асу, завръща я.  Наля уиски да пият.  Асу не иска.
           Сети се, че този няма да й прости.
           Асу стана, за да си тръгва, ама Халил  я хвана здраво. Няма отърване. Двамата се сдърпаха.
          Асу обаче го  удари.   Той падна на земята, ама стана веднага, отиде до нея и я повали.
          После Асу  плаче.


             Джандан  при  едни  негри.  Накичиха я като  коледна  елха с  бижута.

            Дома на  Джансу.   Гостите са в хола.  Ще пият кафе.   Кериман  счупи една  порцеланова  ваза и от  нея се  пръснаха хапчета , които Джансу  лъже, че ги пие а, тя ги пъхала във вазата.

                                   продължавам  с  финала на  77-ма серия.
Виж целия пост
# 191


Виж целия пост
# 192
Сиси какво ти става скъпа...
Скрит текст:
Да не си в месечен цикъл  Wink
Четем ама за твоя Гарсия не ми беше интересно и не го отразих...Но това, че на мен не ми е било интересно, не означава, че и другите са така...Аз не се сърдя, когато ти не отразяваш моиет постове - ами знам, когато не пиша за Еркан теб не те вълнуват. Четеш, минаваш и заминаваш...И ти не вземаш отношение понякога...Ади успокой се....Четем те и сме благодарни за всичко, което правиш....
Боби - за скритите текстове и коментарите за актьорите в тях...
Скрит текст:
Не съм следила много ВВ, но той вървеше по същото време когато и Времето лети...та съм поглеждала. След това на някакви награди Еркан беше водещ и прави големи селями на Мерием У. Но на мен ми направи много лошо впечатление как М.У. напусна ВВ. Спомням си, че постави всички от сериала в много трудно положение. Моите уважения към всички актьори. Но не толерирам и не уважавам актьор, който напуска сериал както го направи М.У. Добре, била е бременна. Но можеше да се постигне изход съвсем нормален, без да се изострят отношенията и да постави толкова народ - не става въпрос за продуцента на сериала, но и колегите си....От Кралицата на нощта гледах 2 епизода и се отказах. Не ме впечатли изобщо с играта си....
Злати днес преводачките изглежда са заети и все още не е преведен фрагмана на ВО на български...Но разбрахме от рускините за какво става въпрос...Тази седмица ще пропусна и двата епизода........
Виж целия пост
# 193
домъчня ли ви за Кахраман.... Wink

Виж целия пост
# 194
домъчня ли ви за Кахраман.... Wink


На мен да  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! и не само за Кахраман, но и за Елифчето...макар, че по едно време много ме беше ядосала  Grinning

Скрит текст:
Нощес пак няма да мога да спя...Винаги когато пътувам за някъде се притеснявам, да не се успя, да не закъснея...А пък сега ще сменят часа...С нов телефон съм и не знам дали ще си смени часа автоматично или ще ми звъни по старото време...От притеснение съм много разсеяна - извинете  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия