не се притеснявай....важното е да пристигнеш по живо по здраво...
не се притеснявай....важното е да пристигнеш по живо по здраво...
аз изгледах доста серии от ВВ,но



липсват ми Ел и Ках 

не се тревожи чак толкова
Все пак имаш 1 час повече,а и ти като мен ставаш рано 


да не забравиш да си върнеш часовника 1 час назад


аз изгледах доста серии от ВВ,но



липсват ми Ел и Ках 

не се тревожи чак толкова
Все пак имаш 1 час повече,а и ти като мен ставаш рано 


да не забравиш да си върнеш часовника 1 час назад


Сутринта ако стана на време ще се обадя....





мерси за кафето и пожеланията 






Внучето вече е по-големичко и ще запомня по-бързо!Ще му става по-интересно!
А при нас изглежда и мед.сестри се занимават с децата,тъй като внучката научи песнички още от начало! 



,аз толкова сериали гледам и следя за инфо!
А ти само него следиш! 



Лу
Гости 
Къде си?Сутринта липсваше за кафето 
дано има време да се обади,че е пристигнала нормално 









виждам, че сте добре,
дай Боже все така да е.
до Ози макар и професионално, и ме удари трифазния ток. 
която жълтее отвсякъде
та чак прозира. 

виждам, че сте добре,
дай Боже все така да е.
до Ози макар и професионално, и ме удари трифазния ток. Дано поне в този проект бъде последователна отначало-докрая.
която жълтее отвсякъде
та чак прозира. 

мен също....
дано е за добро...

Препоръчани теми