Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 112 910
  • 741
# 225
През габко поръчах последно, защото има и парфюми в поръчката. без проблем беше.
да питам и аз. гледам в hqhair и lookfantastic няма опция за безплатна доставка в информационната им страница, само с проследяване. някой скоро да е поръчвал?
Виж целия пост
# 226
Наскоро поръчвах до адреса на КД от ФЮ и нямаше проблем.

gevestra, да не би да искаш да поръчаш парфюм?
Виж целия пост
# 227
не, нищо не искам сега а използвах поста си за да питам, чащото видях, че на реда България няма опция free:
https://www.hqhair.com/articles/international-delivery.list
Виж целия пост
# 228
   Мерси, момичета. Peace С адреса на GabCo наистина стана, но си скъсах нервите на следващата стъпка. #Cussing out След въвеждане на детайлите на дебитната карта на МЛ, като натисна "Pay", ми се изписва: "Your input looks suspicious. Please, go back and re-enter!" – billing адресът ми е в България, а delivery – в UK, и явно това е проблемът. Писах на чата им, но ми отговарят, че за първи път чували за подобно нещо. Mr. Green Laughing Смешна работа е вече този сайт... Човек, и да иска да купи нещо – не може!!!
Виж целия пост
# 229
не, нищо не искам сега а използвах поста си за да питам, чащото видях, че на реда България няма опция free:
https://www.hqhair.com/articles/international-delivery.list
пробвах току що, има БД до България и такава с проследяване за 5.99 евро Peace
Виж целия пост
# 230
Отдавна се отказах от ФЮ.. на сила хубост не става. Не искат да продават в Бг, това е. Скоро ще ограничат и другите превозвачи.
Виж целия пост
# 231
Отдавна се отказах от ФЮ.. на сила хубост не става. Не искат да продават в Бг, това е. Скоро ще ограничат и другите превозвачи.

Редовно пазарувам от тях, проблеми не съм имала, нито до БГ, нито с превозвач.
Виж целия пост
# 232
Това е добре, аз за съжаление нямам този късмет. Здраве да е, свикнах да пазарувам и от тук. Hug Hug
Виж целия пост
# 233
   Да се похваля, че най-накрая успях да поръчам и даже вече са ми ship-нали пратката. Simple Smile Пуснах я до адреса на GabCo, платих с PayPal, защото директно с карта не стана. Peace
Виж целия пост
# 234
А аз да се оплача, че от hqhair чакам една пратка вече месец, нищо че не е черен петък... пратиха замяна, но ми се струва, че с тая скорост на бг пощи и аз ще се откажа да поръчвам, и те ще се откажат да шипват до България.
Виж целия пост
# 235
А аз да се оплача, че от hqhair чакам една пратка вече месец, нищо че не е черен петък... пратиха замяна, но ми се струва, че с тая скорост на бг пощи и аз ще се откажа да поръчвам, и те ще се откажат да шипват до България.
забелязах, че последните ми две доставки от ЛФ и hqhair идват от Швеция. Шведските пощи не са от най-бързите да ти кажа, така, че може и това да е причината за забавяне. Моите също дойдоха след поне две седмици чакане.
Виж целия пост
# 236
Здравейте,
Интересувам се от опцията, която ми предлагат от LF за cash back. Иска да си направя регистрация, в която да въведа данни от дебитна/ кредитна карта. По принцип съм абонирана към за тяхната кутия и имам автоматични транзакции всеки месец- имам им доверие относно сигурността.
Пускам и линк:https://one-time-offer.com/sol8/the_hut_group/sb238350/promo.asp?sid=076ff28ad94162a013985e093ab9217b&ci=A6C616E6F666BA71B1E051C0C18130815B97D747E76767CB6080F1179747D7B67787B78C60AC07A7D6474666D7F696C75DC1C131116111A14151FDB57524254535A4B42554AED23232021263F3A3534FE4047555345545C4A425&infoid=076ff28ad94162a013985e093ab9217b
Виж целия пост
# 237
И аз поръчах от HQhair, за първи път. Дано всичко е наред и дойде навреме. Обичайно за колко време са ви тук пратките от сайта?  newsm78
Виж целия пост
# 238
Чудех се къде да питам, май тук е най-подходящо: за поръчка от beuty bay каква доставка ползвате, до превозвач в УК или до БГ? Гледам, че до БГ е безплатна доставката, но се притеснявам дали не идва с пощите и да не се загуби newsm78
Виж целия пост
# 239
Чудех се къде да питам, май тук е най-подходящо: за поръчка от beuty bay каква доставка ползвате, до превозвач в УК или до БГ? Гледам, че до БГ е безплатна доставката, но се притеснявам дали не идва с пощите и да не се загуби newsm78

Аз ползвам доставка до БГ, няма смисъл да се ползват превозвачи. Пратките идват в пощата в срок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия