Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 51

  • 74 444
  • 749
# 15
Благодаря за темата  bouquet
Чакам само кутия вафли.
Виж целия пост
# 16
От Спаркса кой носи наградите да знае някой?  bouquet
Виж целия пост
# 17
Успех на всички в новата тема!
На каква цена са бисквитките в Била/с била картата/, че нещо не ги намирам в брошурата.... и до кога ?
Виж целия пост
# 18
А наградите на Чупа чупс кой ги носи? 😕
Виж целия пост
# 19
Изпратих старата тема с награда, записвам се със символична награда в новата тема.
Кори за баница Белла и формичка крокодил  Mr. Green

Късмет на всички!
Виж целия пост
# 20
Записвам се в новата тема с чадър от Нивея, много е хубав и добре ми дойде днес, че бях излязла без чадър. Тя играта май приключи, ама, преди 2 седмици, като си купих продукти нямаха налични подаръци. Peace

Чакам награди от Нескафе, Чупа-Чупс, "Захарни заводи" и две кутии вафли "Троя".
Виж целия пост
# 21
Може ли линк към играта за новия магазин на Фантастико?
Виж целия пост
# 22
Благодаря за новата тема,аз в миналата неможах да се запиша с нито една награда,дано поне в тази счупя каръка.Успех на всички.
Виж целия пост
# 23
Егати късмета си имам .. Снощи купувам 2 фафли троя- 1ния код го няма никъв.
Пращат ми служебен код, регнах го
Днес пазаря пак 2 фафли- на едната кода е толкоз мътен и замазан,че 7 пъти опитвах 3 ли е или 9, F ли е или Е .. Ми не става. Нагло, не нагло, пратих снимки на  опаковки и касовия бон. Искам чаша пък!
Виж целия пост
# 24
Аз напоследък нищо не печеля. Дано имаме късмет сега.
Виж целия пост
# 25
Аз се записвам с ваучер за 5лв от FF. Никакъв късмет нямам с другите игри.
Виж целия пост
# 26
Записвам се в новата тема с чадър от Нивея, много е хубав и добре ми дойде днес, че бях излязла без чадър. Тя играта май приключи, ама, преди 2 седмици, като си купих продукти нямаха налични подаръци. Peace

Чакам награди от Нескафе, Чупа-Чупс, "Захарни заводи" и две кутии вафли "Троя".

Честито! И аз съм хвърлила мерника на чадъра на Нивеа, но за сега съм с 2 чанти и 2 одеяла, мисля да се пробвам още веднъж, за последно, дано намеря магазин със скреч карти.

Чакам боя за коса, стик от Скинмама, от всички награди на Чупа, 2 к. вафли, суитшърт, бисквитки мюсли и одеяло от Спетема.

Късметлийска темичка за всички! 261uu
Виж целия пост
# 27
Успех на всички в новата тема!
На каква цена са бисквитките в Била/с била картата/, че нещо не ги намирам в брошурата.... и до кога ?
Не погледнах до кога, но ги взех преди малко на 1.29 и спечелих бисквитки
Виж целия пост
# 28
Може ли линк на фантастико Simple Smile
Виж целия пост
# 29
Чакам пратка от Лео, дали са вафлите Хипер?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия