Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 51

  • 74 439
  • 749
# 735
На мен само ми се налага да излизам и влизам в спаркса за опита. Иначе го имам. Но пък не следя дали дава 25 точки, само известията горе
Виж целия пост
# 736
Относно Бондюел,в правилата пише да им пратя потвърдителен имейл ако съм спечелила. Чудя се дали да си пиша адреса за доставка на наградата или като пратя някакъв си имейл те ще се свържат допълнително?
Виж целия пост
# 737
Попадна ми това
http://konkurs-bg.blogspot.com/2016/11/specheli-nagradi-aktivia-billa.html
Аз не ползвам Активия, но тук мисля, че имаше фенове
Виж целия пост
# 738
Благодаря Ви!
Желая на всички ви да спечелите желаните награди.
Преди и аз играех много и печелех малки награди, но често, но веднъж в Кауфланд вземайки си поредната спечелена тениска и една от жените на информация ми каза, че май много печеля и оттогава край, от никъде нищо и вече се включвам от време на време  и то в томболи и мнооого рядко печеля нещо.
Виж целия пост
# 739
Получих смс от Еконт да очаквам доставка, разнасят билетите от "Маша и мечока" изглежда. НО! доставката са я пуснали за моя сметка  Confused
Виж целия пост
# 740
И на мен ми пратиха смс, и дължа 6.30 лв  Shocked Това ако е подарък...... веднъж и аз да спечеля нещо и се оказа че трябва и да плащам  Naughty
Виж целия пост
# 741
Получих смс от Еконт да очаквам доставка, разнасят билетите от "Маша и мечока" изглежда. НО! доставката са я пуснали за моя сметка  Confused

 Shocked Е, защо. Не е редно да е така. Колко ти искат за доставката?  Пиши на тези, на които прати данните за доставката.
Виж целия пост
# 742
Писах им, като ми отговорят ще кажа  Simple Smile
Виж целия пост
# 743
Оказва се, че не печеля нищо от Зева. Трябвало един продукт да е над 0,85лв, а на мен крайната сума ми е за толкова  ooooh! Само дето се радвах напразно  #Crazy
От Билка още няма имейл, изобщоооо .. Страхотно начало на деня  Crossing Arms
Виж целия пост
# 744
Току- що си погледнах телефона си и аз съм получила смс. И аз дължа 6,30 лв за доставка.  Shocked
Какъв е този подарък дето ще го плащам? До нас имам Еконт и щеше да ми излезе по-евтино.  Naughty
Виж целия пост
# 745
Качили са нови печеливши на Бондюел. Мен ме няма...
Виж целия пост
# 746
Писах им, като ми отговорят ще кажа  Simple Smile

И аз им писах.
Виж целия пост
# 747
И аз дължа 6,30 за доставка и усмивка.Писах им току що,че за пръв път печеля нещо,за което трябва да си плащам.Няма да ги върна,но не е справедливо
Виж целия пост
# 748
Аз съм плащала 8 лв за доставка на едни списания, които спечелих (струваха към 50 лв и бяха тежки - затова доставката е по-скъпа). Обаче си знаех предварително - организаторите ми писаха и ми предложиха да ми изпратят виртуални броеве, но аз още съм малко консервативна и исках да си ги имам на рафт.  Embarassed

Престиж имат анкета на страницата им във фейса - какви награди искаме да има в следващите игри на вафли Троя - има 3 категории - без ограничение на цената, ограничение до 150 лв и до 20 лв. Отдолу има поле да им кажеш още нещо (по избор  Grinning ). Написах им, дано да вземат предложенията ми предвид  Simple Smile
Виж целия пост
# 749
Нова тема bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия