Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 51

  • 74 468
  • 749
# 570
За наградите от Фантастико мога ли да пратя роднина да наградата? Ще му дам разпечатан имейла, където пише, че печеля.
На нас ни казаха, че трябвало лично, но нямаха талони за 5 лв. Mr. Green та не знам дали ще искат и документ. Иначе, ако напр. отиде мъж и не му искат документ за самоличност, може да каже, че е този от мейла Simple Smile

Еее, ами аз печеля точно талон за 5 лв. Какво значи, че няма да ни дадат ли? newsm78
Виж целия пост
# 571
http://www.igraiteispechelete.com/2016/11/6000-pom-bar.html
Виж целия пост
# 572
За наградите от Фантастико мога ли да пратя роднина да наградата? Ще му дам разпечатан имейла, където пише, че печеля.
На нас ни казаха, че трябвало лично, но нямаха талони за 5 лв. Mr. Green та не знам дали ще искат и документ. Иначе, ако напр. отиде мъж и не му искат документ за самоличност, може да каже, че е този от мейла Simple Smile

Еее, ами аз печеля точно талон за 5 лв. Какво значи, че няма да ни дадат ли? newsm78
Не, зам.-управителят каза, че чакал да му изпратят.
Виж целия пост
# 573
Късмет в днешните тегления на всички  bouquet
Виж целия пост
# 574
Късмет в днешните тегления на всички  bouquet
Какво ще теглят днес, освен нещата на Престиж?
Виж целия пост
# 575
Късмет в днешните тегления на всички  bouquet
Какво ще теглят днес, освен нещата на Престиж?
За тях говорех  Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Бях купила билети в спаркс,за външните батерии.За първи път участвам там.Тегленето мисля,че трябваше да е на 31-ви или 1-ви,а печеливши така и не излязоха  newsm78
Виж целия пост
# 577
Бях купила билети в спаркс,за външните батерии.За първи път участвам там.Тегленето мисля,че трябваше да е на 31-ви или 1-ви,а печеливши така и не излязоха  newsm78
И аз няколко билета купих. Винаги се бавят с обявяването, много са досадни.
Виж целия пост
# 578
Мрънкането при мен не помага затова спирам и почвам да чакам печалби
Виж целия пост
# 579
Бях купила билети в спаркс,за външните батерии.За първи път участвам там.Тегленето мисля,че трябваше да е на 31-ви или 1-ви,а печеливши така и не излязоха  newsm78
ПЪРВО СЕ  ОБАЖДАТ НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ И СЛЕД ТОВА ГИ ПУБЛИКUВАТ ,АКО СТЕ СРЕД ПЕЧЕЛИВШИТЕ ЩЕ ИМАТЕ И ИЗВЕСТИЕ  В ПРОФИЛА ВИ В СПАРКСА
Виж целия пост
# 580
Бях купила билети в спаркс,за външните батерии.За първи път участвам там.Тегленето мисля,че трябваше да е на 31-ви или 1-ви,а печеливши така и не излязоха  newsm78
ПЪРВО СЕ  ОБАЖДАТ НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ И СЛЕД ТОВА ГИ ПУБЛИКUВАТ ,АКО СТЕ СРЕД ПЕЧЕЛИВШИТЕ ЩЕ ИМАТЕ И ИЗВЕСТИЕ  В ПРОФИЛА ВИ В СПАРКСА

Обаждат се само за големите награди,за батериите,менютата и пр. не се обаждат
Виж целия пост
# 581
Току-що реших да видя дали има вече обявени печеливши в игрите на Престиж, но не мога да се ориентирам. За Мюслито съм сигурна, че няма, но за другите?
Поне по една дата да имаше.
Виж целия пост
# 582
Току-що реших да видя дали има вече обявени печеливши в игрите на Престиж, но не мога да се ориентирам. За Мюслито съм сигурна, че няма, но за другите?
Поне по една дата да имаше.
От престиж все още се бавят
Виж целия пост
# 583
Няма ли никой да се похвали с награда от Престиж?
Виж целия пост
# 584
Няма ли никой да се похвали с награда от Престиж?
Още не са публикувани до сега не са се бавили толкова съмнява ме днес да има печеливши
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия