Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 51

  • 74 451
  • 749
# 705
Донесоха ми пуфа уж спечелен от Куинс пък на Теди.Огромен е заема ми и без това малкото място в хола май напразно му се радвах.
Кога го спечели?
Виж целия пост
# 706
Г. Костадинова, страхотна история Честита награда на детето, да си я ползва със здраве и да ѝ се радва! Слушайте ги тези деца  Grinning
Виж целия пост
# 707


Аз миналата седмица спечелих ховърборд и ми се обадиха,че утре ще ми го доставят...
Цитат
С колко билета участвахте?


Само с един...
Виж целия пост
# 708
Преди три седмици.
Виж целия пост
# 709
Няма ли някой спечелил от 1ва или 2ра седмица от Нескафе, който вече да не си намира името в списъците? Подменени са от доста време и като им писах във фб, не ми дадоха никакъв отговор по този въпрос.
Виж целия пост
# 710
Няма ли някой спечелил от 1ва или 2ра седмица от Нескафе, който вече да не си намира името в списъците? Подменени са от доста време и като им писах във фб, не ми дадоха никакъв отговор по този въпрос.
Всички имена намирам от първа седмица
Виж целия пост
# 711
Няма ли някой спечелил от 1ва или 2ра седмица от Нескафе, който вече да не си намира името в списъците? Подменени са от доста време и като им писах във фб, не ми дадоха никакъв отговор по този въпрос.
Всички имена намирам от първа седмица
Значи е само 2ра седмица.. преди ме имаше, а сега не. Тук имаше списък и го имам на word файл. Изпратих им го като доказателство.
Виж целия пост
# 712
спаркса продължават да ме цакат втори ден с липса на бонус за деня...


тези , на които им се случи преди, неква реакция имаше ли?  допълниха ли бонусите в последствие? 

 newsm78
Виж целия пост
# 713
Писах на Бондюел кога ще обявят печелившите и ми отговориха:
"Да, очаквайте съвсем скоро и последните печеливши от играта."
Добавили са печеливши и пак за една седмица липсват:)

Аз виждам всички печеливши без тези от 27.10 и от 4.11
Виж целия пост
# 714
Искам Бокс със Споко  Simple Smile
ПП: Ще се цитирам като спечеля.  Joy
Виж целия пост
# 715
Мене са ми редуцирали името у списъка на 2ра седмица нескафето... има ме само един път.. ама аз си имам  скрийшотове..
Виж целия пост
# 716

Поемс, страхотна изненада!  Къв цвят са?
Оранжеви. Тествахме колективно в службата,  Mr. Green
Виж целия пост
# 717

Поемс, страхотна изненада!  Къв цвят са?
Оранжеви. Тествахме колективно в службата,  Mr. Green

баса е жесток! а завистта в очите на разбирачите си струва да летя
Виж целия пост
# 718
спаркса продължават да ме цакат втори ден с липса на бонус за деня...


тези , на които им се случи преди, неква реакция имаше ли?  допълниха ли бонусите в последствие? 

 newsm78
Моят бонус се явява щом регистрирам първия код за деня.Така забелязвам последните три дни.
Виж целия пост
# 719
Пуууу...явно пак не печеля от Спаркса слушалки...някой получавал ли е известия от тегленето на 07.11 за слушалки или все още има надежда да спечеля?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия