Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 51

  • 74 466
  • 749
# 660
Впрочем и на мен са ми искали такива данни - за гифт картата от Пепси и парите от Савекс. Peace
Виж целия пост
# 661
Виши ми пратиха мейл да се регистрирам за безплатни мостри - http://www.vichy.bg/teint-peau/3D-%D0%9A%D0%9E%D0%A0%D0%95%D0%9A … 7981.aspx#samples
Благодаря за тази игра!  Hug Преди минута се регистрирах. Изписа ми да чакам мостра скоро.

На бутона "Тествайте безплатно" ли кликате? При мен нещо не се получава...  Thinking

От ФаФлите и тая седмица нищичко  #Cussing out Изядох 50 и кусур вафли и нищо  Crossing Arms
Получих си днес наградите от Чупа Чупс  Peace . Остана ми да чакам раницата от Милка само.
Ще се пробвам тази седмица отново за пуф от Куинс.  Whistling
Виж целия пост
# 662
Току що спечелих кана от Мюсли
Виж целия пост
# 663
И аз преди малко кана от втория код, а с първия спечелих бисквитки
Виж целия пост
# 664
Тая нощ не можах да спя и реших да регна последните кодове. Ни-що!  Даже тоя на Троя не ми го е прие, а се чете перфектно. Писах им на фейса. 
Виж целия пост
# 665
Сега се случи и на мен да не ми пуска спаркса бонуса за деня. Мислех си като споделяте, че не сте изтрили бисквитките. Явно ни карат по списък...
Виж целия пост
# 666
Поправям се. Записвам се с 50лв. от Билка.
Виж целия пост
# 667
Поправям се. Записвам се с 50лв. от Билка.
Имате ли имейл, че сте спечелили?
Виж целия пост
# 668
Игра с покупка на Астера хомеопатика: https://www.aroma.bg/homeopathica/
И за тези , които обичат да готвят: http://blogovoditel.com/announcement_kotanyi_2016.php  - с червен пипер на Котани.
Виж целия пост
# 669
Поправям се. Записвам се с 50лв. от Билка.
Имате ли имейл, че сте спечелили?
Не.
Виж целия пост
# 670
Девойки, не знам дали тук е подходящо да питам за излишни талони от играта на Шел и Филипс?
Виж целия пост
# 671
Поправям се. Записвам се с 50лв. от Билка.
Имате ли имейл, че сте спечелили?
Не.
Благодаря. Във ФБ прочетох, че до края на деня(вчера) всеки ще получи имейл с инструкции как да си получи наградата и се чудя дали да им пиша  Thinking Явно още не са започнали изпращането на мейлите.
Виж целия пост
# 672
Фафлите на Троя са на път. Току що спечелих пак и при заявяването исках да дойдат заедно, но  ме изненадаха.. Инак си имам проблеми с 0 отчитане за големите награди и постоянно кореспондирам с някой от Престиж във ФБ.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 673
Рапидо ми носят нещо /имам смс/.
Дали са слушалките от кока-кола?
Спечелих ги миналата седмица и казаха доста дълъг срок по телефона  newsm78
Виж целия пост
# 674
Кой носи барбароните на Куинс?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия