~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 108 189
  • 743
# 345
Аз пък искам да се оженят(отлагането за пореден път на сватбата за мен би било банално) и всички тайни да се разкрият, и според рейтинга да преценят как да продължат.
Бактънясах от гоненица от типа Том и Джери, ooooh! и наоколо лешояди бол. Stop
Все пак е лятно сериалче и не ми се иска да се превръща в поредния разтегнат локум докато унизителния рейтинг покаже краят му.
Иска ми се екипа да прецени навреме кога да спре за да се оттегли подобаващо, а не принудително и унизително заради слаб рейтинг както обичайно се случва.

Снимки от 24 епизод.

http://www.fox.com.tr/No-309/galeri/bolum/24/gorsel/0


Втори фрааааг. Party

https://vk.com/no309_offical?z=video-117910687_456239062%2F7580a … l_wall_-117910687

Ей ги беееееее, newsm68 щастливо женени newsm44 с брачното свидетелство в ръка, знаех си. Party


Виж целия пост
# 346
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 347
Здравейте!

Най после, вече си мислех, че след като бебето се роди тогава ще се оженят от хорска срама....И тази Пелинсу, какво търси при доктора, да не случайно да пита дали бебето не е с африкански черти Thinking

Наде, bouquet
Виж целия пост
# 348
Фукито каква снимка си направил  Laughing Mr. Green

Виж целия пост
# 349
Фатма Топташ (Нилюфер) днес има рожден ден и става на 24! newsm67

Виж целия пост
# 350
Здравейте!

Най после, вече си мислех, че след като бебето се роди тогава ще се оженят от хорска срама....И тази Пелинсу, какво търси при доктора, да не случайно да пита дали бебето не е с африкански черти Thinking

Наде, bouquet
ще и се.....Славенче, тя все още си мисли, че има шанс Joy Joy Joy Joy
значи в сряда сме на сватба.....гответе тоалетите.... Wink
Виж целия пост
# 351
Фатма Топташ (Нилюфер) днес има рожден ден и става на 24! newsm67


34  Peace
В първия момент се шашнах и викам и тя ли по-малка от мен като Демет  hahaha hahaha hahaha
Пък аз съм на 25  hahaha
Виж целия пост
# 352
Хи, хи, хи, Laughing много готина снимка на Фуркан, Heart Eyes все едно казва......която влезне сама, ще излезне   
с придружител. newsm32 Joy
Началото на тяхната история завършваща с брак.



Фрага с руски субтитри.
https://vk.com/club116464248?z=video-60100797_456239388%2F3d5d17 … _-60100797_111163

SET
Виж целия пост
# 353
Hurricane~ Нарцис Джуниър~Средната Етърва Б.А - Хахах, да, моя грешка. Благодаря за поправката. Grinning
Виж целия пост
# 354

      В  предишната серия страхотна беше сцената изиграна от Енгин/Керем по супер начин - на масата ,когато се прибра в къщи ..Прочете писмото от баща си и разбра мъката му ,но когато погледна чинията  покрита с писмото от майка си се разплака , защото знаеше .че тръгвайки си наранена е оставила любимите му сърми.... за нейното любими синче Cry Cry Cry

Силна беше и сцената на люлките и признанието на Керем-КОЙ Е-един влюбен мъж запечатано с целувка.





    В очакване на серията  утре -ВО Hug














Виж целия пост
# 355
 wavey

Снимки от 24 епизод.
Не мога да им се нарадвам. Heart Eyes Heart Eyes




Хм, изглеждат сериозни, а и баба Исмет е взела думата, какво ли се е случило!? Thinking


SET
Скрит текст:





Халюк в началото когато говореше, че Ляле не е подходяща за Онур ми беше изключително антипатичен, но откакто смени курса Laughing и застана на страната на влюбените вече не ми е анти.
Виж целия пост
# 356
Ми то ако беше продължил феновете щяха да мрънкат  Mr. Green
Така като си трае е най-добре  Laughing
Много ми е смешен като се представя : Професор Халюк Абай ма с американски акцент  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 357
Епизод 21 е преведен с бг субтитри и качен в Датата за теглене. Party
Благодаря Ви.

Фуркан и в търговски център са го налазили Laughing фенове.





Сигурно пак е била на посещение при д-р Онур. Thinking




Виж целия пост
# 358
Дадоха любимата ми песен на Зухал Олджай, докато Левент и Сюрея си спомняха моменти.
Виж целия пост
# 359


   Добър вечер Hug

 Тъжен е този епизод  на ВО Sad

Макар да не харесвам намесата на Бедиха в живота на Мерт ми стана тъжно за нея.
С трета степен на рак не и остава много ,но и ината и е голям.Не може внука и  да е богат ,а да се ожени за бедно момиче.

Понякога си мисля, че майка и ,която е изчезнала ще се окаже богата.

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия