~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 108 189
  • 743
# 360
Здравейте момичета
към тези от вас, които следят ЛНД.....след като майката на Мурат не е умряла....къде е мястото на Деря в "семейството"....Неджат май ще го осъдят за двуженство.....жалко за Дурук.... Peace
Виж целия пост
# 361
Добро утро!   Hug Hug Hug

Скрит текст:


Лоша работа за ВО. Sad ooooh!


Тотал

3   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV    20:39:18    24:01:26    5.09   12.38
19   YUKSEK SOSYETE             STAR TV    20:46:24    23:35:44    2.79   6.69

АВ

3   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:39:18   24:01:26   4.33   11.26
19   YUKSEK SOSYETE        STAR TV   20:46:24   23:35:44   2.20   5.66

АВС

4   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:39:18   24:01:26   4.27   10.37
17   YUKSEK SOSYETE             STAR TV   20:46:24   23:35:44   2.59   6.25

http://www.ucankus.com/ratingler


Наде, Нарцис,  Hug много хубави снимки на Фуркан, Демет и от 309. Heart Eyes Мерси. bouquet Благодаря и на екипа за поредния преведен епизод. Hug bouquet

Мими,  Hug Да е жива и здрава Фатма. bouquet

Гости, Себи,  Hug Hug

Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 362
Здравейте момичета
към тези от вас, които следят ЛНД.....след като майката на Мурат не е умряла....къде е мястото на Деря в "семейството"....Неджат май ще го осъдят за двуженство.....жалко за Дурук.... Peace

За двуженство в Турция май няма как да го осъдят  Simple Smile Имат си разни вратички в закона и могат да имат повече от една жена, особено пък богаташите.
Виж целия пост
# 363
Ми те може и да са разведени. Нали цялата история, за умрялата майка, е само за пред Мурад. Ей, много нетърпелива тази Хаят - уж си беше заслужила наказанието, а не може и два дни да изтрае и вече хленчи: "Кога ще свърши това? Кога ще ми простиш?" Да почака, да се бори! #2gunfire Нали сама каза, че ще се пребори за прошката му. Naughty
Виж целия пост
# 364
Не ми харесва работата с рейтинга на ВО. Откакто се излъчва в събота, положението е зле. Особено тази седмица е ужас... Дано да му дадат малко повече време, предвид не малкото му популярност, преди да решат да го прекратят...
Виж целия пост
# 365
http://bodrummasali.fragmanlarim.com/bodrum-masali-15-bolum-fragmani/  фраг ВО
Виж целия пост
# 366
Добро утро! Hug Hug Hug


Ето го - https://www.youtube.com/watch?v=aQQJpfUw_Wo

Този е на "Бодрумска приказка".  Peace Четох, че ВО ще прави финал на 26 епизод, но няма нищо официално. Peace

От благотворителния концерт за дечицата "Песни, даряващи надежда", който беше снощи.  Hug Wink





Успешна седмица! bouquet
Виж целия пост
# 367
Hug Hug

Лорда повече ми харесва с този костюм, отколкото на първата сватба  Crazy

Виж целия пост
# 368
 wavey

Тери, таман се засилих Laughing да публикувам същата снимка Two Hearts за начало на новата седмица и вълшебната серия, Two Hearts която ни предстои и видях, че си я публикувала.
Много е благ и приятен образа на Онур, но в началото неистово ме дразнеше с тази негова настойчивост той винаги да е прав, а Ляле не, както и с това, че държеше на всяка цена неговите решения да се приемат от Ляле като най-правилни, и тя все трябваше да се съобразява с желанията му(уж на пръв поглед го правеше завоалирано, но дефакто беше достатъчно категоричен в правотата си винаги, и на всяка цена).
Е да, ама не, Ляле бързо го приземи Laughing и лорда най-накрая разбра, че всичко което касае тях двамата трябва да се решава съвместно от тях самите......няма аз, няма ти, има ние. loveuuu
Виж целия пост
# 369

Е да, ама не, Ляле бързо го приземи Laughing и лорда най-накрая разбра, че всичко което касае тях двамата трябва да се решава съвместно от тях самите......няма аз, няма ти, има ние. loveuuu

да....това не го ли разберат по добре да не се женят Peace
Здравейте момичета
надявам се най после да я видим сватбата....а Пелин Су да пие една студена вода.... Wink
Виж целия пост
# 370

Скрит текст:
Е да, ама не, Ляле бързо го приземи Laughing и лорда най-накрая разбра, че всичко което касае тях двамата трябва да се решава съвместно от тях самите......няма аз, няма ти, има ние. loveuuu
да....това не го ли разберат по добре да не се женят Peace
Здравейте момичета
надявам се най после да я видим сватбата....а Пелин Су да пие една студена вода.... Wink
Разбира се, не останаха никакви съмнения след фрага със сватбата им Party и излезлите снимки от предстоящата серия. Party
Като се замисля точно сега е най-точното време да се оженят(когато и двамата го искат и наистина са влюбени, и се обичат), ни преди това(когато отношенията им бяха фиктивни), ни след това(когато бебето се роди).
Виж целия пост
# 371
Лошото е, че не излезе яснота относно завещанието на дядото. Да не стане като в "ЛНД". Ожениха се, че после караници.
Виж целия пост
# 372
Лошото е, че не излезе яснота относно завещанието на дядото. Да не стане като в "ЛНД". Ожениха се, че после караници.
Абе те да се оженят, пък нека се карат  hahaha hahaha Хаят и Мурат са ми много интересни сега  hahaha
Виж целия пост
# 373
Лошото е, че не излезе яснота относно завещанието на дядото. Да не стане като в "ЛНД". Ожениха се, че после караници.
Абе те да се оженят, пък нека се карат  hahaha hahaha Хаят и Мурат са ми много интересни сега  hahaha
и на мен Joy Joy Joy Мурат не може без Хаят, ма сърдит, че го излъгали....и до кога.... Peace
Виж целия пост
# 374
Здравейте момичета
към тези от вас, които следят ЛНД.....след като майката на Мурат не е умряла....къде е мястото на Деря в "семейството"....Неджат май ще го осъдят за двуженство.....жалко за Дурук.... Peace
Семейството знае, че майката не е умряла. На Мурат са казали, че е умряла. Може би има развод! Но защо си мисля, че е замесена Дария? Тя все рови навсякъде и веднага създава интриги. А си мисля, че на майката на Мурат е правена пластична операция. Ще видим как ще продължи сценарият!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия