~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 108 191
  • 743
# 315
Страхотен рожден ден за Онур.....но коя змия изпрати договора на Сюнгюл... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Пак сватбата ще отече... Cry ooooh!
Забрових... EmbarassedЗдравейте момичета Hug
Виж целия пост
# 316
Въъъъъ Сонги да не получи по куриер плик в който беше договора?
Тая Пелин Су да я хванеш за пиргите....
Тъкмо всичко се нарежда пф, ще се завърти пак интрига.
Виж целия пост
# 317
Въъъъъ Сонги да не получи по куриер плик в който беше договора?
Тая Пелин Су да я хванеш за пиргите....
Тъкмо всичко се нарежда пф, ще се завърти пак интрига.
Точно договора получи в плик и я попита дали с Онур е подписала предбрачен договор, нооо аз съм спокойна след сватбените снимки от сета, и скорошния туит от продуцента, който публикувах преди дни, че наближава сватбата на Ляле, и Онур.
Този път сватба, ще има.
Сега е ред на фрагмана.
Много, много, много сладки Heart Eyes Heart Eyes и плаках, и се усмихвах с тях, просто прекрасни. Heart Eyes Heart Eyes







Виж целия пост
# 318
Така и не успях да доизгледам епизода Crossing Arms, май ще е утре с превода ако има време


Лека
Виж целия пост
# 319
Въъъъъ Сонги да не получи по куриер плик в който беше договора?
Тая Пелин Су да я хванеш за пиргите....
Тъкмо всичко се нарежда пф, ще се завърти пак интрига.
Точно договора получи в плик и я попита дали с Онур е подписала предбрачен договор, нооо аз съм спокойна след сватбените снимки от сета, и скорошния туит от продуцента, който публикувах преди дни, че наближава сватбата на Ляле, и Онур.
Този път сватба, ще има.
Сега е ред на фрагмана.


дано се наредят нещата  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 320
Скрит текст:
Въъъъъ Сонги да не получи по куриер плик в който беше договора?
Тая Пелин Су да я хванеш за пиргите....
Тъкмо всичко се нарежда пф, ще се завърти пак интрига.
Скрит текст:
Точно договора получи в плик и я попита дали с Онур е подписала предбрачен договор, нооо аз съм спокойна след сватбените снимки от сета, и скорошния туит от продуцента, който публикувах преди дни, че наближава сватбата на Ляле, и Онур.
Този път сватба, ще има.
Сега е ред на фрагмана.

дано се наредят нещата  Simple Smile Hug
Ще, ще, този път, ще, не ми се мисли за обратното в момента(няма логика предвид изтеклите сватбени снимки от сета и туита на продуцента) след страхотната серия.



Най-накрая си казаха, че се обичат, Heart Eyes Heart Eyes договори, змии и гущери вече не важат.

https://www.instagram.com/p/BNKpuIdgX79/?taken-by=no309fox

Прекалено много се сближиха, връзката им вече е на друго ниво.
Виж целия пост
# 321
фрагмана е чок романтик Wink Party Party Party Party Party Party
Виж целия пост
# 322
Ухаааааа, какъв трей, newsm68 newsm44 вече не знам колко пъти го гледах, нооо Онур когато я прегърна ми изглеждаше притеснен. Thinking

https://vk.com/club116464248?z=video-116464248_456239769%2F00a8c … l_wall_-116464248

Лягам си доволна Party и предоволна Party в трепетно очакване на новия епизод, че колко му е една седмица, Laughing лека.
Виж целия пост
# 323
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Благодаря ви за всичко споделено.  bouquet Като гледам трея, няма защо да се притеснявам за писмото по пощата, макар че на едно място Онур действително изглежда притеснен.  newsm78  Много готин фрагман - откога ги чакаме тези моменти... може тази серия да е само за Лале и Онур, без досадни роднини, няма да им се разсърдя.  Wink Grinning



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 324
 Hug

SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   DIRILIS ERTUGRUL   TRT 1   21:01   23:50   10,83   24,17
2   NO:309   FOX TV   20:55   00:18   6,78   15,38

Скокнали сме с 1 %  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 325
Номер 309 - Някой знае ли кога ще бъдат качени еп.21 и еп.22 с бг суб. И къде? Не знам защо, но много се бавят преводите на този сериал.
Виж целия пост
# 326
Номер 309 - Някой знае ли кога ще бъдат качени еп.21 и еп.22 с бг суб. И къде? Не знам защо, но много се бавят преводите на този сериал.

Никой не знае

Няма подписан договор, няма срок

Виж целия пост
# 327
Номер 309 - Някой знае ли кога ще бъдат качени еп.21 и еп.22 с бг суб. И къде? Не знам защо, но много се бавят преводите на този сериал.
Преводите на сериалите се правят от хора на ДОБРОВОЛНИ НАЧАЛА! Ако искат ще го преведат, ако искат не! Те отделят от свободното си време, за да можем ние да се наслаждаваме на любимия сериал, блажено изтегнати по диваните. Така че, всеки трябва да се съобразява с това! В същото време преводачите и тези съфоромки, които качват субтитрите, правят превод на друг сериал. Мисля много за тях, защото много от тях работят и имат семейства /визирам децата, на които също трябва да отделят внимание/. А ние просто им пишем "БЛАГОДАРЯ"! Така че, имай търпение и чакай своя превод на сериал.
Виж целия пост
# 328
ВИСШЕ ОБЩЕСТВО ЕП.22 ТРЕЙЛЪР2 БГ.СУБ.


от мен и от групата ни - пускаме нещо ново
МАЙКА ЕП.1 БГ.СУБ.
торента е p2p
https://www.vbox7.com/play:3b86e1a50c 1- 2/2
https://www.vbox7.com/play:cc2fd43c63 1- 1/2



Приятен ден на всички  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 329
Hug

SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   DIRILIS ERTUGRUL   TRT 1   21:01   23:50   10,83   24,17
2   NO:309   FOX TV   20:55   00:18   6,78   15,38

Скокнали сме с 1 %  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Здравейте.
Да, да, да, Party рейтинга и в трите групи е супееееер Party предвид това, че снощи е имало мач(доколкото разбрах).
http://www.ranini.tv/reyting

Надявам се, че сценаристите разбраха, че хората искат да гледат обичащи се Ляле и Онур, loveuuu Two Hearts а не страдащи за сметка на злобарите.
Превода на фрага от рускините...ах яяяяяя Лялето, не иска да бяга. Laughing
Скрит текст:
Перевод фрага :
Лале:Что это за безразличие?
Онур:В смысле?Зачем кинула это?
Лале:Не разрушай романтику
Онур:В этот раз не позволю сбежать ей
Лале:А кто хочет бежать-то?

Фуркан поздравява и благодари на аудиторията на сериала.
Лайканал е и фрага, харесал му е, че на кой не би му харесал такъв!? Heart Eyes
Редовно го правят с Демет в социалните мрежи.
За първи път виждам благодарности към феновете на даден сериал след всеки епизод.
Я пак да го публикувам, че е един път. Heart Eyes
https://vk.com/club116464248?z=video-116464248_456239769%2F00a8c … l_wall_-116464248
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия