
Пак сватбата ще отече...

Забрових...


и плаках, и се усмихвах с тях, просто прекрасни.








, май ще е утре с превода ако има време


договори, змии и гущери вече не важат.
вече не знам колко пъти го гледах, нооо Онур когато я прегърна ми изглеждаше притеснен. 
и предоволна
в трепетно очакване на новия епизод, че колко му е една седмица,

Като гледам трея, няма защо да се притеснявам за писмото по пощата, макар че на едно място Онур действително изглежда притеснен.
Много готин фрагман - откога ги чакаме тези моменти... може тази серия да е само за Лале и Онур, без досадни роднини, няма да им се разсърдя.






рейтинга и в трите групи е супееееер
предвид това, че снощи е имало мач(доколкото разбрах).
а не страдащи за сметка на злобарите.

Препоръчани теми