Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 12

  • 113 876
  • 756
# 120
Преди 5 години ме оперираха от миомни възли. Аз съм много доволна от грижите на целия екип към мен.
Виж целия пост
# 121
Dundiu, имам 2 лапаро-та в клиниката, заради ендо кисти. И двете ми ги прави д-р Магунска, като по мое мнение, тя е най-добрата при проблеми с ЕМ. И двете операции ми бяха по 2-3 часа, но възстановяването е много бързо - и двата пъти на 3-я ден след тях си бях на работа. Сестрите са изключително любезни и внимателни, което, поне за мен, е голям плюс, особено ако ти е за първи път и не си се сблъсквала досега с болници, операции и т.н.
Успех, ако се решиш!
Виж целия пост
# 122
Благодаря ви за куража!  Hug Плюсовете са повече от минусите, така че ще направя операцията. Дано всичко да мине добре и усилията да се увенчаят с успех Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Момичета, редстои ми цветна снимка ри др Росен Билчев. Моля ви, ако някоя от вас е правила, да сподели впечатления, внимателен ли е доктора най-вече ме интересува? Rolling Eyes
Подготвила съм актуална ПКК от днес, МБ от преди 3 седмици и излседване за хламидия от преди 4 месеца (от регистратурата не ми казаха да има изсикване да е съвсем рясно, пък и не ми се дават ппак 50лв. Мисля да ия 1-2 аулина преди това и да си сложа свещичка профенид Rolling Eyes
Виж целия пост
# 124
Момичета, редстои ми цветна снимка ри др Росен Билчев. Моля ви, ако някоя от вас е правила, да сподели впечатления, внимателен ли е доктора най-вече ме интересува? Rolling Eyes
Подготвила съм актуална ПКК от днес, МБ от преди 3 седмици и излседване за хламидия от преди 4 месеца (от регистратурата не ми казаха да има изсикване да е съвсем рясно, пък и не ми се дават ппак 50лв. Мисля да ия 1-2 аулина преди това и да си сложа свещичка профенид Rolling Eyes

Моя приятелка е негова пациентка. От нея знам, че е изключително внимателен доктор и много добър специалист. Единствено той прави цветните снимки и тя ми разказа, че процедурата е минала изключително леко, защото той е бил много спокоен, обяснявал й е всичко, питал я е дали я боли, ако я боли, спирал е, бил е много внимателен. Бъди спокойна, каквито и въпроси да имаш към него, ще ти отговори. Приятелката ми го благославя всеки ден, че й е помогнал да стане майка и съм чувала само хубави неща за него. Успех  Hug
Виж целия пост
# 125
Имам едно питане. на всякъде по форумите се коментира, че за мъжки фактор най-добре се справяли в Надежда. Ние в момента сме съвсем с началото на всички процедури, но си харесвам и лекарката и клиниката.
Знам че някои от вас са били и в други клиники, а други и посещават и двете места. Колко от вас са с мъжки фактор и какви са ви наблюденията по въпроса?
Виж целия пост
# 126
Момичета, редстои ми цветна снимка ри др Росен Билчев. Моля ви, ако някоя от вас е правила, да сподели впечатления, внимателен ли е доктора най-вече ме интересува? Rolling Eyes
Подготвила съм актуална ПКК от днес, МБ от преди 3 седмици и излседване за хламидия от преди 4 месеца (от регистратурата не ми казаха да има изсикване да е съвсем рясно, пък и не ми се дават ппак 50лв. Мисля да ия 1-2 аулина преди това и да си сложа свещичка профенид Rolling Eyes
Аз правих цветна снимка при него. Д-р Белчев е много внимателен, много обяснява, постоянно те пита как си, как се чувстваш, боли ли. А и болката не е чак нетърпима, той ми обясни че даже не всички ги боли, просто аз съм с много стеснени тръби затова ме боли, иначе болката е като при цикъл. Цялата процедура е кратка 5-10мин., така че не се притеснявай.
Виж целия пост
# 127
Момичета, редстои ми цветна снимка ри др Росен Билчев. Моля ви, ако някоя от вас е правила, да сподели впечатления, внимателен ли е доктора най-вече ме интересува? Rolling Eyes
Подготвила съм актуална ПКК от днес, МБ от преди 3 седмици и излседване за хламидия от преди 4 месеца (от регистратурата не ми казаха да има изсикване да е съвсем рясно, пък и не ми се дават ппак 50лв. Мисля да ия 1-2 аулина преди това и да си сложа свещичка профенид Rolling Eyes

Моя приятелка е негова пациентка. От нея знам, че е изключително внимателен доктор и много добър специалист. Единствено той прави цветните снимки и тя ми разказа, че процедурата е минала изключително леко, защото той е бил много спокоен, обяснявал й е всичко, питал я е дали я боли, ако я боли, спирал е, бил е много внимателен. Бъди спокойна, каквито и въпроси да имаш към него, ще ти отговори. Приятелката ми го благославя всеки ден, че й е помогнал да стане майка и съм чувала само хубави неща за него. Успех  Hug

Много благодаря за подробното инфо Hug

Кр1 , много благодаря за споделеното Hug
Виж целия пост
# 128
Имам едно питане. на всякъде по форумите се коментира, че за мъжки фактор най-добре се справяли в Надежда. Ние в момента сме съвсем с началото на всички процедури, но си харесвам и лекарката и клиниката.
Знам че някои от вас са били и в други клиники, а други и посещават и двете места. Колко от вас са с мъжки фактор и какви са ви наблюденията по въпроса?
От гледна точка на коректност при предписване на лечение и каква да бъде процедурата - не съм доволна от Малинов. В Щерев получихме ясен отговор, че за съжаление няма за какво да го мъчим мъжа ми с каквото и да е.
За мъжки фактор най-добре отзиви съм чувала за Турция.
Виж целия пост
# 129
И аз правих цветна снимка при него през Септември. Внимателен е , не мога да го отрека, но нищо повече положително не мога да напиша за него (директно ми каза да махам тръбите... заключението и то беше написано така че даже и за фонда не ставаше)... Консултирах се с моето АГ също от Щерев и нещата съвсем не бяха за махане на тръби. Стискам ти палци. Само да ти кажа, че аз час преди процедурата и 30 мин преди пих чо един спазмалгон и нищо не усетих. Успех!
Виж целия пост
# 130
Здравейте момичета.

Buena, аз правих снимка при него преди няколко месеца. Мина много бързо и безболезнено. Дори и обезболяващо не бях пила и ме боля съвсем леко. Докторът беше внимателен и обясняваше какво вижда, има ли проблем и т.н. После се оказа, че малко е объркал становището си и едната снимка не се виждаше много добре. Но тъй като ние сме с мъжки фактор и при мен се оказа, че няма проблем, нямаше особено значение какво е писал.

Dundiu, и аз това се чудя, тъй като и ние сме с мъжки фактор. Клиниката ми е удобна и лекарката ми харесва, но малко се притесних от коментарите по форумите. А и мъжът ми не е фен на др. Бъчваров. Не че той ни трябва за ИКСИ Simple Smile Ние си чакаме заповедта по фонда и дотогава ще помислим какво да правим.   
Виж целия пост
# 131
Здравейте,

Била съм и в двете клиники, започнахме в Надежда, в последствие се преместихме в Щерев. С мъжки фактор сме. Не съжалявам нито за миг, че се преместихме. Трансферът ми беше на 02 декември, успешен за сега в 9г.с., надявам се да нямаме проблеми за в бъдеще и август, живи и здрави, да се роди малкото ни щастие.
Щом се чувствате добре и имате доверие на лекарите си, няма по-важно. Вярвайте в успеха и не се настройвайте негативно преди процедурата. Успех Hug
Виж целия пост
# 132
Благодаря ви за коментарите!  bouquet Цвети, надявам се всички ние да изпитаме твоето щастие! Лека бременност  Praynig Сигурно сте прави, ще направим една процедура и ще преценим как седят нещата. До тогава може и документите по фонда да ни излезнат, но аз тайничко се моля, хич и да не ни трябват Simple Smile
Виж целия пост
# 133
И ние сме с мъжки фактор, но не е супер тежък. При нас се получиха нещата в Щерев с четвърто Икси, при д-р Ганева.  Peace
Виж целия пост
# 134
Dundiu86, И двете клиники имат една и съща апаратура за справяне с мъжкият фактор при ин витро процедурите (сложили са си апаратурата в сайтовете можеш да погледнеш там). При Щерев смятам, че са по-добри като човешки фактор стоящ зад апаратурата и по-точно като компетентност а не като някой, който просто да ни държи ръката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия