Game of Thrones Teмa 25 - "He brings the storm."

  • 83 558
  • 742
# 345
Във фейса гледам се коментира темата: Ще екзекутира ли лорд Сняг лейди Болтън, ако тя застане на пътя му? И това за родоубийство ли ще се смята.
 
Trollface Само подгрявам.
Виж целия пост
# 346
Хора, навсякъде по фейсбук и интернет пространството е пълно с постове за ГОТ  Crazy

Хайде, още малко остана. Днеска колеги в работата коментираха, че неделя срещу понеделник нямало да спят, за да гледат.  #Crazy
Виж целия пост
# 347
Аз загубих интерес, няма я вече тази тръпка. Ще гледам в понеделник по HBO, ама хич не съм оптимист. Дано да ме изненадат приятно...
Виж целия пост
# 348
Не че има вероятност Джон да екзекутира Санса, но за родоубийство не може да се говори. Верно, че са първи братовчеди, но би следвало да приемем Джон за Таргериан.... Да приемем Джон за Старк е все едно да приемем Санса за Тъли.
Виж целия пост
# 349
А какво ще кажете за циркулиращата статия , че Нед е жив Grinning  Няма такъв смях хахах
Виж целия пост
# 350
А какво ще кажете за циркулиращата статия , че Нед е жив Grinning  Няма такъв смях хахах

Е, що пък не?! Направо си го представих как се разхожда с глава под мишница.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 351
Нали хахах
Виж целия пост
# 352
Гледам снимка на Подрик на червения килим, значи е стигнал донякъде с тая лодка ...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 353
Гледам снимка на Подрик на червения килим, значи е стигнал донякъде с тая лодка ...  Joy Joy Joy
*Джендри   Grinning
Виж целия пост
# 354
Аз вече забравих, Кат в сериала си умря, нали
Виж целия пост
# 355
Гледам снимка на Подрик на червения килим, значи е стигнал донякъде с тая лодка ...  Joy Joy Joy
*Джендри   Grinning

ОФФФФ SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied
До другия сезон ще забравя и името на мамата на драконите с тва чакане GrinGrinGrinGrin
Виж целия пост
# 356
Аз цяла седмица гледам маратона по НВО 3 - всичките сезони един след друг. Попрескачам някоя и друга сцена и епизод, но тръпката се завърна и нямам търпение за понеделник Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Към настоящият момент в сериала, би следвало Санса да е лейди Болтън, сломената вдовица на последния лорд Болтън, а не лейди Старк, но какво тук значат някакви подробности.


Защо да е лейди Болтън? Да не би Церси да е лейди Баратеон, така ли я представя Мартин след смъртта на Робърт?
Виж целия пост
# 358
Церсей сама се представя ,като Ланистър, и никъде и по никакъв начин не носи символите на Баратеон, от омраза към Робърт. Даже и децата и ,които по закон за Баратеон , носят повече символите на Ланистър.Ако беше се омъжила за Регар ,щеше да е горд Тарг. Всички други дами в повечето случай са от рода на съпруга си Кейтлин Старк, Лиза Арин, Баба Тирел...
Виж целия пост
# 359
Ами тя Санса никаква омраза не таи към Рамзи Болтън, защо да не носи гордо името му Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия