Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 381
  • 742
# 15
Будете се с четмо!
Будете се с писмо!
Езика свой знайте!
Чуждите учете,
но да видите света и този свят да види вас!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БУДИТЕЛИ!
Много силен старт на филма. Историята е интригуваща. До скоро едно момченце ме разплакваше, а сега тази малка вълшебница ме оставя без дъх newsm45 newsm45 newsm45
Големите играят страхотно, но това малко човече просто играе невероятно. Имам чувството, че самата тя е изживяла нещо такова.
 smile3501 smile3501 smile3501
Що се отнася до лудостите в действията на хората  newsm12 все мисля, че няма какво да ме учуди, но... уви! Болният мозък няма спирка  ooooh! Weary
Виж целия пост
# 16
            Здравейте, мили дами!
            Хорти, Светле, Гали, Марги, благодаря за милите поздрави за този чисто български празник. Поздрави и от мен с пожелания винаги да имаме велики будители за да сме будни.
            Момичета, разбирам, че сте впечатлени от 1-ва серия на "Мама". Аз също, гледах го онлайн и няколко пъти с руски превод. Чакам с нетърпение 2-ра серия и мисля, че току що започва. Часовото време в Турция не е променена и който иска да го гледа, да ме последва. До скоро.
 
Виж целия пост
# 17
добра вечер, Прекрасници Hug
И аз да се се запиша, че по хубаво от родния дом, при "Мама"  и..........бати, няма Wink
Свет  bouquet Heart Eyes за това, че не спираш и продължаваш love001
Ще повторя, какво казаха/писаха Свет, Марго и Нина; страхотен първи епизод, уникална игра на всички, и малки и големи актьори.
Дано, и на комшийската публика да хареса!! Че, заради тяхните капризи, много хубави сериали бяха свалени от екрана!!!
Виж целия пост
# 18
Диде, едва ли сериала на Султанката ще го свалят, ще е само единадесет серии по деветдесет минути.
Виж целия пост
# 19
 Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 20
           Привет на всички!
           Изгледах втората серия на "МАМА" и потвърждавам, че много съм впечатлена. Прекрасна игра на малкото момиченца - истинска изградена актриса, на Джансу Дере и Вахиде Перчин. Сега разбирам колко големи са били артистите, които са играли в нямото кино. Изразявали са емоциите си с очи, усмивка, мимика, сълзи, без никаква реч, така както аз възприех и тази серия. Много изразителна игра на всички и за първи път в турски сериал не чувствам липса на превод.
Виж целия пост
# 21
wavey Hug Hug Hug Hug Hug

Не можах да гледам 2 епизод...ще изчакам рускините да го преведат...
Както и писах преди няколко поста за 1 епизод...хареса ми  Peace...даже си и поплаках ...и как няма...да натикат едно дете в найлонов чувал ...и на всичкото отгоре да го завържат и изхвърлят на боклука Shocked...това е просто безумие...гладно ,жадно ,недоспало...и БОСОООО...а пък с палто и плетена шапка....нЕмам думи...и...невероятна игра на малката Берен...
Само едно нещо не можах да разбера Naughty...историята с изрезката от вестник,която стискаше Мелек в ръката си ...и след като и Зейнеп я взе се разплака... newsm78
Чудя се и на тая майка  ,която оставя само някакви дребни на малкото си дете...и повече нищо не я интересува...и...боже  #Shocked...една сутрин Мелек закуси с бучка захар newsm45...само това имаше над мивката...хладилника беше празен...опс...имаше бира...за оня извратеняк ,любимия на майка и...
Отначало Зейнеп малко ме стресира...с държанието си ...гледаше толкова безучастно и безразлично  какво говореше и правеше нейната колежка...но послее...реши да действа и докато разбера ....постановката свърши работа... bowuu
А пък напълно ме разби с признанието си ,че мрази майка си... #Crazy ooooh!...
Сега за Али newsm78...на мен ми хареса Peace Wink...хубаво стоят един до друг...а и той едно хубаво синьо очо извадиии... ooooh! #Crazy Joy Joy Joy Joy Joy
Интересно ми е да разбера какво се е случило в миналото...

Снежиии Hug...нищо не казваш... Naughty
Виж целия пост
# 22
Момичета, някой гледай ли е новия сериял на Диема Фемили Моят жимот. Една нетърпелива фенка на турските серияли ме пита. Не можах да гледам Султанката, че гледах футбол но ще го гледам при рускините.
Виж целия пост
# 23
Аз не съм го гледала,приятелко любима... Naughty bouquet
Виж целия пост
# 24
Още едно забавно видео на Бразилките
https://www.instagram.com/p/BMSKI-CD41S/?taken-by=sila_brasilfans
Виж целия пост
# 25
Добро утро! Hug Hug Hug


wavey Hug Hug Hug Hug Hug
Снежиии Hug...нищо не казваш... Naughty

Свет, Hug много съм впечатлена от изгледаното досега - отлична актьорска игра, сценарий, режисура. Peace Но още не съм гледала с превод, макар че на моменти не е нужен наистина - много добри са всички.  Peace И на мен това със захарта ми направи впечатление, а чувала за смет... не мога да повярвам, че някой е способен на подобно нещо. ooooh! Shocked



Хубав ден, момичета! bouquet
Виж целия пост
# 26
Добро утро девойки, прекрасен ден ви желая bouquet

Слънцееееее  Hug Hug Hug love001 love001

Скрит текст:

Виж целия пост
# 27
Гюнайдъннн къзлар  Hug Hug Hug

Снощи не съм гледала епизода  Peace, а още 1-еп не съм гледала на руски, затова не мога още да се изкажа  Naughty, но като ви чена просто съм втрещена  Shocked от описването на човешките съдби  Tired. Да си хвърлиш детето в чувал за смет  #Crazy #Crazy даже не мога и да си  го представя  Naughty. Заформя се интереснна сюжетна линия  Crazy и за сега съм намислила при първа възможност да наваксам  Naughty

Хубав ден и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 28
Свет
Бравооо, страхотен рейтинг на "Майка".
TOTAL-9,33%
AB-9,75%
20+ABC1-9,81%
Източник-Ранини.
Виж целия пост
# 29
Дами и аз гледах първи епизод на МАМА с руските субтитри. Много ми хареса. А Джансу е страхотна - много фино създание, интелигентно излъчване и елегантна игра. И много е израснала в професията, в сравнение със Завръщане, а даже и с Езел. Възхитена съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия